31.autobuss - Rīgas Satiksme

Labvakar, dārgie, es iesaku Rīgas Satiksmei slēgt 31.autobusa maršrutu, jo tas dublējas ar citiem un Dārziņu apkaimi apkalpo arī 15 un 18 autobusa maršruti, kas ir pietiekami daudz uz vienu bomža vietu.
Tāpat jēgas nav arī no autobusa maršrutiem numur, 2, 4.z, 6, 7, 19, 20, 32, 34, 37, 47, 49, 54, 55... Laiks tikai rīkoties un ietaupīt naudu, jauniem maršrutiem, no kuriem būtu jēga daudz lielāka!
Paldies!

R

R Ross 04.03.2011

Tev toch dariit nav ko, kaa zem dazhaadiem segvaardiem appirst Riigas Satiksmi

- -fantazy- 04.03.2011

Renāte, ja jau Tev tik ļoti patīk statistikas dati un šāda veida pētījumu veikšana, tad varbūt apskaties, ka 31. autobuss arī kursē caur Pļavniekiem un Mežciemu līdz Juglai. Un Pļavniekos 31. autobusa maršruts atšķiras no 15. autobusa maršruta, kā arī 18. autobusa maršruts ar šo autobusu maršrutiem sakrīt tikai pāris km. Un ko tu par tiem bomžiem tur teici? Dusmas uzdzina tas, ka tevi, tādu smirdīgu bomzi, izmeta no autobusa un lika līdz patversmei iet kājām?

G Geezus 07.03.2011

Ja tu Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem noņemsi 2. autobusu tevi dzīvu apēdīs!!!

D Daniels 07.03.2011

Nav jēga, nav jēga, tikai nezin kāpēc lielākā daļa tevis nosaukto maršrutu vienmēr pilni kursē

R Renāta 07.03.2011

Nea, 31 autobusam visas pieturas ir ar kādu citu transportu kopā un dublējas. Es vnk iesaku, jo RS drīzumā gatavojas kādus nevajadzīgus maršrutus slēgt ciet un viņiem vajag ieteikumus, kurus.
Nevajag tos, kas visu ceļu dublējas. Piemēram 2 autoubuss brauc kopā ar 24.autobusu.
vieglāk 24.vnk palielināt reisu skaitu!

D Džongvā elektroniks 01.07.2011

Visi no tiem autobusiem ir vajadziigi...Katrs no shiem marshrutiem ir noderiigs, piemeeram 49-tais pārvadā gk. tos Kjengaraga-Plavnieku-Purvciema iedziivotaajus, kas straadaa K. Valdemaara ielaa un Sarkandaugavaa, autobuss bruc 3-5 reizes stundaa laikaa, kad lielaakaa dalja brauc uz darbu, nebrauc centraa, vienmeer brauc garie autobusi, kas parasti ir pilni; 37-tais un 41-ais brauc uz Esplanaadi no Imantas, 37 brauc ap Imantu, 41-caur, tie riitos ir pilni, kaut arii brauc ik peec 10-15 min, 37-tajaa vispaar jaaspiezhas iekshaa kaa Krievijaa autobusos vai Japaanas vilcienos; 19-tais autobuss iebrauc Bukultos, savieno Juglu, Sužus, Jaunciemu, Trīsciemu un Sarkandaugavu, biezhi ir pilns, turklaat kursee uz Jaunciema kapiem; 20-tais pat centraa brauc tur, kur citi nebrauc, kursee uz Plavniekiem caur ''Sesku ielas rajonu'', gar Matīsa kapiem, uc...Tomeer 2-o vareetu laist caur Sarkandaugavu, nevis apkaart, kopā ar 24-to, 41-o pagarināt liidz Lidostai, kā 241-o, 37 pa Skanstes ielu (kur neviens cits nebrauc), 6-to pa Kaivas ielu, 4z, 34, 47, 54 vareetu braukt nedaudz biezhaak utt.