Gundega Briuka pii Matejs - Uzmanieties!

Rakstu, lai vecāki, kuri meklē privātās pirmsskolas izglītības iestādes savam bērniņam, neuzķertos uz pirmajiem smaidiem, aiz kuriem slēpjas savtīgums. Pedagogi pii - fantastiskas meitenes, bet vadītāja Briukas kundze savu privāto iestādi uztver kā naudas pelnīšanu, kaut vai iet uz priekšu ar lozungu - viss bērniem. Mācību maksa nav no tām augstākajām un nav no zemākajām, bet bērniem ir pieejams ļoti nabadzīgs modernu materiālu skaits ar ko darboties. Visu cenšas organizēt ar minimāliem līdzekļiem un man gadījās noklausīties sarunu ar pedagogu, ka nemaz vadītāja nav tik saprotoša, smaidoša un labu vēsti nesoša, kāda viņa ir vecāku priekšā - gudri runā... Diemžēl vārdi nesaskan ar darbiem.. ļoti žēl ka tā...

V

Komentāri (9)

M Mamuts 18.12.2010

Tur nestrādā tāda Снежана Денисовна?

V viilusies 03.01.2011

Neesmu par tādu dzirdējusi gan... Bet varbūt arī strādā!

S spulga 08.01.2013

:) Dace, nokaunieties! Jūs pati aizgājāt no Mateja skoliņas vai ar Jums vairs nepagarināja līgumu?
Es kā mamma priecājos par jauno mūzikas skolotāju.
Un par š0 - "bērniem ir pieejams ļoti nabadzīgs modernu materiālu skaits ar ko darboties" - prasības ir dažādas. Ja galvenais ir pēc iespējas vairāk spīguļojošu un skanošu plastmasas mantu, tad jā - šī skoliņa nav īstā vieta, ko izvēlēties savam bērnam. Nezinu, kas vēl varētu būt par pretenzijām. Bērni iemācās lasīt, rakstīt, rēķināt nepiespiestā veidā. Šo es ļoti novērtēju!

N nu un 06.03.2013

Lieciet vecam cilvēkam mieru, viņa taču ir pensionāre.

N nu un 06.03.2013

HM, ŽĒL, K A SAVAS ATTIECĪBAS NEVAR NOKĀRTOT NORMĀLA CEĻĀ UN TAD ŅEMĀS KA TĀDAS VĀRNAS, AIZEJIET UN APSKATATIES, JA NEPATĪK MEKLĒ KO CITU!!!

N nu un 09.03.2013

Ziniet raksta autori nepazīstu, bet sava taisnība tur ir, ja ieej tajās telpās, paruna ar Veroniku, tā tiešam ir jauka skolotāja, cepuri nost.

N nu un 09.03.2013

Līga Andersone ir jauka, žēl ka nav attiecīgās izglītības

A ANDINA1 10.03.2013

Visur ir tā,

D dzestrums 10.03.2013

Tas tik parāda, ka sūdzības .lv var nomelnot jebkuru.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes