Par kupon.lv, orangelife.lv

Vai kāds zina pateikt,kur var reāli griezties attiecībā par naudas atgriešanu par nenotiekošo ceļojumu uz Barselonu,kurš bija paredzēts no 10.08.-20.-08.?Kuponos uzrādītie tel.numuri protams nedarbojas:(

M maskate 02.08.2012

Atbildes (11)

A absinthia_ 02.08.2012

Pateretaju aizsardzibas centra protams.
ja 14 dienas nepagaja un firmele vel eksiste tad tev jaatgriez nauda pec tava iesnieguma, ja jau ir pagaja- tad nezinu- konsultejies ar pateretajiem.

S sa6a2505 02.08.2012

Mums notika anologiska situacija, jums labāk griezties kriminālpolicijā ar iesnigumu.ja gribat varu jums nosutīt savu iesniegumu, bus jums ka paraugs, raksiet uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv

M maskate 03.08.2012

Ok, paldies

S sipalins 03.08.2012

Labāk vispār neiepirkties kuponos + nekādā gadījumā ceļojumus!

T Torriviktori 06.08.2012

Здравствуйте!
Заинтересовались проблемой касательной о обмане вышеупомянутой фирме и невозврате денег.Есть возможность осветить проблему в СМИ, на телевидении и газете в Даугавпилсе, а потом уже и в Риге.
Если вы готовы и согласны дать какую либо информацию и если вы из Даугавпилса и могли бы посодействовать в создании сюжета о этой проблеме, то пишите на э-майл [slēpt]@inbox.lv или звоните на номер 26869858(Теле2)

Labdien!
Ir iespēja iznest šo problēmu uz lielāko valsts daļu ar massu mediju palidzību.Ja kāds spēj sniegt informāciju vai vēlas palīdzēt rakstiet uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv vai zvaniet 26869858(Tele2)

E EvaNight 06.08.2012

Jāpārbauda firmas šeit http://tato.em.gov.lv- ja ir reģistrētas, pirkt var.

M maskate 07.08.2012

Nu nākotnē būšu gudrāka:D Neko nepirkšu vairs uz kuponiem!
Tā kā esmu rīdziniece uz Daugavpili nesanāks aizbraukt;)

X xavierx 14.08.2012

Vai kādam ir brauciens uz Vīni 22. augustā? Vai ir kāda informācija par to, vai brauciens notiks? Neviens no orangelife telefoniem neatbild. Ja jums ir kāda informācija, lūdzu rakstiet uz [slēpt]@inbox.lv.
Есть ли у кого-нибудь информация о поездке в Вену 22 августа? Состоится ли? Телефоны orangelife отключены. Пишите пожалуйста на [slēpt]@inbox.lv

M [email protected] 14.08.2012

Labdien kur ir rakstijis uz kriminal policiju sudzibu, Varat man atsutit ka pareizi rakstit. Liels paldies. [slēpt]@inbox.lv

M [email protected] 14.08.2012

Paldies!!!

C Ceļotājs 14.08.2012

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, apkrāptie iedzīvotāji kuponus ceļojumiem bija iegādājušies portālos «www.orangelife.lv» un «www.kupon.lv», ko savukārt reklamēja uzņēmums «Izdevīgi pirkumi».

Kriminālpolicijas darbinieki noskaidroja, ka iedzīvotāji iegādājās ceļojumus sākot no 50 līdz 340 latiem.

Veicot izmeklēšanas darbības, likumsargi 10.augustā aizturēja 1980.gadā dzimušu vīrieti aizdomās par krāpšanu.

Rīgas policijas darbinieki turpina izmeklēšanu un aicina iedzīvotājus uzmanīties no viltus kuponu iegādes. Kā arī policija lūdz atsaukties citus cietušos, zvanot uz tālruņa numuriem: 67208765, 67208313, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot atbildi