www.sudzibas.lv Xp.lv pārdod lietotus telefonus uzdodot tos par jauniem

www.xp.lv - pārdod lietotus telefonus uzdodot tos par jauniem

Iegādājos telefonu apgalvoja ka jauns.
Mājas konstatēju ka telefonā ir ielādēti klipi kuri ir ielādēti pirms gada.
Aiznesu atpakaļ telefonu un prasīju kas par lietu.
Pārdevējs tēloja muļķi.
Atpakaļ telefonu ņemt negribēja un naudu nevēlējās atdot.
Draudu ceļā ka izsaukšu Bez Tabu un informēšu citas personas policiju par krāpšanu naudu dabūju atpakaļ.
P.S. Katrs sev var pajautāt kā viņiem izdodas panākt tik zemas cenas...

P

B Baņkieris 03.02.2010

Tādu firmu Rīgā ir ļoti daudz!
Piemēram stacijas tuneļos kur tirgo mobilos tālruņus kioskos. Arī saka, ka jauni. Jauni jau ir, bet tie ir iepirkti Vācijā un citās ES valstīs kā subsidētie, te "atkosti" un uzdoti par jauniem. Ja labi papēta viņu piedāvātos telefonus uz atsevišķiem pat var redzēt atsevišķu Eiropas mobilo sakaru operatoru logotipus. Visbiežāk tie ir "Orange" un 'Vodofone".

H Haļava 03.02.2010

Pilnīgas muļķības te raxta ! Nu un kas ka subsidētie, vai arī akciju telefoni, bet telefona aparāts, kā jums taču teica ir jauns un nelietots ! Par tiem klipiem_ - das jebkurai Nokia, vai SE ikpalaikam ir partijas, kurās no izgatavotājiem, pēc iepirkumu pasūtītājiem nāk ar jau ielādētām gan spēlēm, gan muzonu, gan klipiem .. tās ir vnk akcijas, taču tel aparāti nav lietoti, bet pilnīgi jauni !

H Hugo Djego 04.02.2010

Bija jau kādreiz kādam veikalam akcija-perc telefonu un dāvanā saņem 2GB atmiņas karti ar filmām iekšā.

Q QWE 04.02.2011

Haha, kolosāla akcija. Ivanān - ej ārstējies.

Z Zinaida 04.02.2011

A pornografii tam nebila?

H Hugo 21.05.2011

Kādu telefonu viņi piedāvāja kā jaunu?

B Bruno 26.07.2011

Ivanān, tiešām? :D:D Smiekli pilnīgi nāk.. Pasūtīju šajā veikalā Nokia X6 8Gb Violetā krāsa.. Kad atveda.. Bija ļoti pavirši iepakots ... Kad attaisīju kastītu un izņēmu telefōnu konstatēju ka uz telefona ir pirkstu nospiedumi kaut gan nebiju tam vēl uz ekrāna pieskāries.. tad vēl nestrādāja izvēlnes poga.. ! UN TAS NAV LIETOTS?

T Tieir 26.07.2011

Tie ir domāti priekš lohiem!

M Mreks 05.09.2011

psc, gandrīz nopirku telefonu pie šiem. :O

D Den 19.12.2011

Ничего подобного xp.lv хороший магазин ! Покупал у них nokia x6 -16 Gb а через 4 дня, nokia с6.01, доволен и мастер у них, человек хороший отзывчивый посоветовать может ! А телефон могли и брать в руки и другие люди, мало ли взяли посмотреть, передумали добавили, и другой взяли ! Цена мизер, гарантию, дают 2года, что еще нужно?

B Briedisb 26.09.2012

Man saplīsa nokia x6 8gb telefonam touch un hands free ieeja. Domādams, ka xp.lv darbnīcā to sataisīs.Aizvedu turp! No sākuma viss ritēja ļoti labi. Mpēc 2 dienām pazvanīja. Devos turp un paņēmu telefonu. Viss no sākuma gāja labi. Pēc tam atklāju ka ka touch nav ielikts kārtīgi un zem viņa ir putekļi, ko no sākuma nepamanīju. Pēc tam atkal hands free sāk niķoties un domāju ka drīz atkal atteiksies strādāt. Man jau no sākuma bija problēmas ar telefonu kad nopirku bet ar to tiku galā. Ta kā neiesaku neko pirkt/labot xp.lv veikalā

I indigo292 04.04.2014

Pirku jau 3 telefonus šajā internet veikalā un visi 3 cilvēki ir apmierināti.
Atver kastiti lai parādītu ka telefonam nav defektu vizuālu, un ir iespēja uz vietas ieslēgt un paskatīties. JO pārdevējs jau arī grib būt dross ka pēc aizvertas kastītes nopirksanas māja sto atverot jums nebūs parsteigums saplēsta tel veida. Neredzu neko ļaunu ka kastīte atverta un tu vari apskatīt tel uz vietas. Cenas ir labas un nav vizuālu defektu.