www.sudzibas.lv Xp.lv Nedarbojās pēc remonta

www.xp.lv - Nedarbojās pēc remonta

Kādu laiku atpakaļ nopirku lg g3. Sāka gļukot, baterija izlādējās acu priekšā. Ļoti lēns, nevar ieslēgt internetu...
Ar problēmām devos uz interneta veikalu, kur uzzināju, ka veikals ir slēgts un jāgriežas pie kompānijas, kas sniedz serivsu (40seši) .
Atvedu telefonu, pēc vairāk nekā nedēļas saņēmu sms, ka gatavs. Saņēmu telefonu, mājās ieslēdzu, bet problēmas, nav novērstas. No rīta atvedu atpakaļ telefonu.
Atkal pēc nedēļas saņēmu sms, ierados pakaļ, pēc stundas nodevu telefonu atpakaļ, jo lietot to nav siepās un problēmas nav novērtas.
Prasīju, ka lai atgriež naudu vai jaunu telefonu, jo jau nododam 3 reizi. Pie tam 3 reizes pēc kārtas, jo nav lietots vispār.
Uz ko saņēmām atbildi, ka xp.lv ir slēgts un var tikai remontu dabūt.
Kā tā? Redzu, ka mājas lapa strādā.
Kur tagad griezties?
Prasīju vai būs jānodod 10reizies un nekas netiks salabots, tik un tā jānodod. Atbilde jā...
Ko lai iesāk. Kā dabūt naudu atpakaļ?

K

Hmmm, dažiem ar pirmo nepielec: raksti iesniegumu PTAC!

T Toms Fedoraks 04.11.2016

man ir tas pats. pat nevaru sazvanīt nevienu, kādam varbūt ir numurs.