www.sudzibas.lv Remob mobīlā remonts

Remob.lv - mobīlā remonts

sākšu ar to ka iegādajos telefonu kurš bij ticis mitrumā,nesledzās iekšā,remob.lv remonts maksajot 35ls ,iedevu pec 2-3 dienam zvana atdzivinajam bet displeis beigts ja sūta pie šiem tad pec 2 nedelām bušot un tas maksās vel 60 ls ,kas cits atlika!pagaja 5ned. kamer sagaidiju zvanu lai dzirdetu ka tā tiešam ir displeja vaina un vai sutisim,izradas viniem 5 ned. vajadzeja lai dabūtu kautkur detaļu lai tikai parbaudit tad vel pagaja 6ned. kad atgādaja viņiem displeju salika kopa un atklajas ka batereja ir uzputusies un spie;z uz displeju un ir neliels caurspidīgs pleķis.(acīs ipasi nekrit bet perkot jaunu displeju gribas lai viss ir ok.)tā esot baterejas vaina,protams pie viniem to nepirku uzsutiju no ebay uz pusi letak samaksaju kopa viniem 100ls un pad veco displeju neatdeva,izjaucu majas telefonu plekis ta ari nepazuda batereja salidzinajuma ar jauno ar neizskātas uzpūtusies,secinajums vai nu tur strāda galīgie nejēgas, krāpnieki vai abi kopā kas slauc klientus,iesaku visiem apiet to kantori ar līkumu lai nesanak kā man...

K

Remob.lv AFK 14.11.2012

Sveicināt.
Uzreiz izsaku pateicību par kritiku - tā palīdz pilnveidoties. Runājot tieši par jūsējo aparātu. HTC One X. Atceros tāpēc, ka tas bija viens no visilgāk guļošiem plauktā aparātiem. Droši vien pieņēmējs, vai telefonists ne visai pareizi izstāstīja situāciju. Tā kā mēģināšu sīki aprakstīt visu procesu - kas un kāpēc bija darīt ar jūsu HTC no sākuma līdz pašām beigām.
Tajā brīdī mums bija 2 tāda modeļa aparāti. Vienam bija tikko pasūtīts displejs, jo uz vietas tolaik detaļu nebija, bet otrais aparāts bija jūsu - jau uz pusi atdzīvināts, bet ar melnu ekrānu. Riskēt un pasūtīt LCD komplektu priekš jūsu tālruņa nebija vērts un mēs piedāvājām sagaidīt displeju, kurš bija domāts pirmajām aparātam, lai varētu pārbaudīt. Nestāstīšu visus sīkumus, kuri saistīti ar vienas detaļas pasūtīšanu - īsāk sakot, ne katru reizi atnāk kvalitatīva lieta - tāpēc arī nākas gaidīt ilgāk, nekā plānojas. Kad displejs atnāca - viss bija pārbaudīts ar jūsu uz pusi izjauktu aparātu - viss strādāja. Te gan mūsu kļūda - būtu jāsaskrūvē telefonu pilnīgi, lai ieraudzītu to problēmu ar pleķi un pabrīdināt jūs. Tad atkal sazinājāmies ar jums un sarunājām, ka displeju pasūtīsim. Tajā brīdī, kad atnāca detaļa - displeji jau parādījās noliktavās Latvijā. Saskrūvētā veidā jūsu baterija, kura pabija mitrumā tiešām spieda uz ekrānu no aizmugures tā, ka radās pleķis, kuru jūs arī aprakstījāt. Tas bija pārbaudīts gan ar citu akumulatoru, gan arī ar citu displeju, kurš bija ņemts jau no cita piegādātāja - rezultātā jūsu displejs ar jaunu akumulatoru pleķi neizraisīja, toties jūsu akumulators ar citu ekrānu izraisīja gan. Tāpēc mēs arī piedāvājām iegādāties citu akumulatoru. No otras puses - mūsu akumulators - mūsu atbildība. Mēs nepiedāvātu jums to iegādāties, zinot, ka tas neietekmēs pleķi uz ekrāna. Bet par detaļu, kura ir pasūtīta no eBay.com mēs atbildēt nevaram.
Runājot par bojātā ekrāna atgriešanu - es domāju, ka bez problēmām varēšu to sameklēt mūsu "zārkā", kur tiek mestas vecās detaļas un periodiski nodotas uz utilizāciju. Pēdējo reizi tas iztukšojās diezgan sen - ja vajag - uzrakstiet e-pastu tieši man, Artjomam - sameklēšu. Klienti 99% gadījumos paši met vecās detaļas miskastē, tāpēc atdodam tad, ja prasa.
Tātad, ceru, ka diezgan sīki aprakstīju gan procesu, gan arī situāciju ar jūsu aparātu. Man tiešām žēl, ka mums neizdevās apmierināt jūs ar savu darbu. Ja radās kādi jautājumi - droši varat rakstīt - atbildēšu. Paldies, ka izlasījāt tik garu tekstu :)

A aleksandr989 14.06.2013

Par so firmu neko sliktu nevaru teikt. Nesen devu viniem remonta savu Galaxy S3. Divas nedelas pi viniem noguleja.bija saplisis ekrans. Viss ideali strada tikai viens minus, korpusa krasas atskiras. Nu tas ir nieks. Galvenais ka strada.