www.sudzibas.lv Remob Slikts serviss

remob - Slikts serviss

Ļoti slikts serviss! Mobilais jau kādu nedēļu atrodas pie viņiem, bet neesot atradies laiks to sākt labot! Kā man teica darbinieks tad esot vajadzīgas kādas 2-3 stundas lai varētu salabot, bet tik daudz laika nevar atrast, jo labāk remontēt tādus kuriem vajadzīgas tikai pāris minūtes vai maksimums stunda! Attieksmes vispār nav, jo sola uzzvanīt, lai informētu kas un kā notiek, bet nekā! Cenas arī tādas kā jau treknajos gados!

V

R Remob.lvAFK 29.09.2011

Sveicināti. Informējiet, lūdzu, par kādu konkrētu telefona modeli un kādu defektu iet runa. Ilgāk par nedēļu taisās tikai slīkoņi, telefoni, kuriem ir problēma ar pamatplati, vai kuriem šobrīd nav pieejams rezerves daļas. Jebkurā gadījumā, atvainojamies par sagādātām neērtībām.

K klients 29.11.2011

Atdevu portatīvo 2 mēnešus atpakaļ. Portatīvais nav salabots :D Kā uzināju, remob.lv ar nopietnu remontu nenodarbojas, ir kā starpnieks.

R Remob.lvAFK 07.12.2011

Tā, diemžēl, gadās, ka ne katru datoru var salabot. Runājot par starpniecību - daļēji jums taisnība, jo 2 tiešām spēcīgi radioelektronikas speciālisti sadarbojas ar mums uz freelance principa. Reti, bet ar tiešām sarežģītiem remontiem griežamies pie viņiem.

G G****ja 11.01.2012

Man mazliet cita pieredze. Augusta beigās man pēc neliela kritiena galīgi neslēdzās telefons, nācās nest uz remontu. Aiznesu uz remob, izrādijās, ka jāmaina ekrāns, kad jau biju nodomājusi, ka būs ilgi jāgaida, tomēr jau pēc 5 h turēju salabotu mobīlo rokās, kaut arī nebiju nevienu steidzinājusi.Diemžēl nācās samaksāt ap 25Ls, it kā jau dārgi, bet ja padomā cik varēja maksāt ekrāniņš, tad jau varbūt tas nebija tik dārgi. =)

O orimen 27.02.2012

Diezgan ātri pie viņiem sanāca atbloķēt iPhone 4 ar modemu 04.11.08 no Īrijas. Visur citās vietās atteica :(

J james007 27.01.2013

naxuj etot servis stob on zgorel nikogda v zizne bolwe tuda ne pojdu etot dalbajob s atvjortkoj nosit v drugie mesta telefoni i kopjuteri remontirovatj on sam tolko korpus nau4ilsa menatj.

Недавно сдала в Remob.lv сервис свой Galaxy Note II с разбитым touchscreen и экраном. Поставили оригинальную деталь (проверяли позже в другой мастерской) и сделали это за один рабочий день! И цена самая низкая среди всех - 115, - Ls (сравнивала цены довольно долго, потому что деньги немалые). Я не знаю, что у предыдущего "комментатора" за проблемы с головой, но точно советую не вестись на такие слова, а лучше лично пойти в этот сервис и все увидеть своими глазами. Может там и не супер-сервис, как Capital, но видно - ребята там отзывчивые и работают на совесть. Всем советую!

james007 и кто ты после этого???? Всем не угодишь, а вот ругаться так как ты могут только быдло ))))

K kusa 27.03.2013

Ужасная мастерская! отдали на ремонт 2(!) телефона и оба после ИХ ремонта перестали работать. сказали что такое бывает... пару лет назад обращалась, все было отлично, когда работал приятный молодой человек. А сейчас сидит девушка (хамоватая), еще и испортили телефоны (2) которые работали! теперь они вообще не работают!!! телефоны во время ремонта умерли... мне так сказали! не носите им технику!!!
Nodevu tur 2 telefonus - nokia un HTC. abi ka pateica diezgan rupja meitene, neiztureja remontu un vairs nedarbojas vispār, taču pirms viņi strādāja. nenesiet savu tehniku uz turieni!!!

Remob.lv AFK 04.04.2013

kusa, если увидите это сообщение - буду благодарен, если напишите на [slēpt]@remob.lv номера квитанций - разберусь.
P.S. Девушка на приеме техники уже не работает, а 2 года назад общались именно со мной лично (Артём), рад, что запомнился вам позитивом

U Uldis Ozols 20.01.2016

Nezinu gan...man ar to meiteni viss bija labi....meitene šiverīga un apķērīga...varbūt kādam vajadzēja "bremzi"?! Saremontēja man ātri un nedārgi. Dēls dauzīja 3x telefonu, meita 1x a ea pats 1 x un pilnīgi jaunu sasitu...nu jau 2 gadi iet un viss ok... Ja nav meitenes vairs tad vairāk neiešu...man viņa patika. Uldis