www.sudzibas.lv Remob Slikts serviss

Remob.lv - Slikts serviss

Sasitu displeju savam telefonam Sony Z1 compact. Griezos REMOB.LV, kur man apsolīja, ka samainīs pret jaunu ORIĢINĀLU DISPLEJU par 100 eur. Kad savācu telefonu nākošā dienā pamanīju, ka displejs spīd ar sarkanu toni un spilgtums ir švakāks nekā bija iepriekš. Atvedu telefonu atpakaļ uz REMOB.LV, kur pēc diagnostikas atzina, ka uzlika brāķētu displeju.
Meistars teica, ka jauns displejs jāgaida nedēļu un būs jāpiemaksā 15 eur.
Uz jautājumu par ko tad man ir jāpiemaksā, ja viņi paši atzina, ka uzlika brāķētu displeju, atbilde bija ,ka es noplēsu aizsargplēvi un ražotājs neņem pretī.
Pēc nedēļas nekādu zvanu no REMOB.LV nesaņēmu. Zvanīju pats pēc DIVĀM nedēļām, meistars teica ka displejs ir un es varot vest telefonu, un atgādināja, ka būs jāpiemaksā 20 eur. Uz ko es iebildu un teicu, ka pirmajā sarunā runa gāja par 15 eur.
Saņemot telefonu otrreiz no remonta pamanīju, ka uz displeja nav SONY logo, prasīju meistaram vai šis displejs ir oriģināls, uz ko saņēmu atbildi ka nē nav oriģināls, bet tāpat esot labs un ja grib oriģinālu, tad tas maksā bargu naudu.
Čekus arī REMOB.LV nedod, par pirmā displeja maiņu par 100 eur čeku nesaņēmu, dabūju tikai kautkādu kvīti kurā nekas konkrēts nav rakstīts(kvīts numurs, pieņemšanas datums un mans paraksts).
Tātad solīto oriģinālo displeju par 100 eur no REMOB.LV es tā arī NESAŅĒMU.
Silti iesaku savus "gadžetus" uz REMOB.LV remontēties nenest, jo pa telefonu viņi runā ļoti smuki, bet ar rezultātu diez vai būsiet apmierināti.

J

V Vecmilgravis Osis. 25.04.2016

Paldies, šobrīd meklēju aktīvi , kur savu ķīnieti salabot. :) Šo laikam neizvēlēšos