www.sudzibas.lv Sony Playstation 2 Maksā dārgi, lūzt ļoti ātri!

Sony Playstation 2 - Maksā dārgi, lūzt ļoti ātri!

Sveiki visiem gribu jums pateikt to kas grib pirkt Sony Playstation2 (PS2)!! Labaak nepeerkat to meeslu!!! Vinniem ir viens liels defekts maksaa druumi daargi un luuzt vinnss arii aatri!!! Vinnss paarstaaj lasiit diskus!!! Pietam ja vinnss jums ir atkodeets!!! Sony paarstaavis vinnu nenems taisiit ja protams vinni passi jums to neatkodees pa labu sumu!!! Bet ja tu esi jau iekritis tad tu ado kaadai darbnicai uz remontu vinni pirmoreizi sataisa iedo garantiju uz 2 meenessiem???!! Vinnss var tik pat nenostraadaat!!! Un tad piennem atpakall un saka lai tu gaidiitu kad to sataisiis paiet 2-3 meenessi!!! Un tu jau pats atnaaksi un pannemsi savu PS2 un naudu!? Viss triks ir tur ka tavas detallas aiziet tam cilveekam kas bija pirms tevis jau atnesis savu PS2 un tu paliec bez nekaa!!! Bet vinni uzvaarijaas gan uz remontu sumu ko samaksaaja cilveeks par saremonteeto PS2 un uz manaam detallaam kuras ielika citaa PS2 un man taas sliktas!!!!:(( Varu pateikt kur nenest ja vajag!

P

P plox 13.12.2011

Un vai tas aiznem ilgu laiku?

T ToPlox 13.12.2011

Īsti nezinu, jo ps2 jau ir vecs, vismaz man toreiz teica, ka ja lasītāju sabeigšu, tad ērtāk būs pirkt jaunu nevis labot vai mainīt. Bet nu netā bija kaut kur viņu numurs, var vnk uzzvanīt. Kad atkodēju cena bija diezgan maza.

P plox 13.12.2011

Skaidrs . Paldies. ! :)

A amanda 28.12.2011

nop taa nav man ir maajas ps2 5 gadus!

Joe Rogans👽 25.10.2019

2019 Jā tavs ps2 tiešam ir sūc