www.sudzibas.lv SIA latter LTD vecu gaļas izstrādājumu izmantošana!

SIA latter LTD - vecu gaļas izstrādājumu izmantošana!

esmu "lulu pica" bijušais darbinieks! strādāju pirms vairāk kā gada, un man bija tas gods pastrādāt vairākās no šīm picērijām! un kā likums, kad pulkstenis nosita 00:00 mums bija jāmet visi darbi pie malas un jāsāk termiņu pārmarķēšana! sākot ar vistas fileju beidzot ar soļanku! pārmarķēts tiek viss! ir nācies izmantot nedēļu vecu šķinķi un lasi! smaka jūtama pa gabalu, bet citas izvēles nav- ja kautkas darbā nepatīk- ej prom!

pats esmu vairākas reizes saindējies ar darbā apēsto!

silti ieteiktu, savas veselības dēļ, neapmeklēt šīs lulu picērijas! īpaši jau bērniem!

J

E Eva 27.01.2010

Paldies!Es biju fane picas Lulu.Paldies!Es zinasu!

I inga 27.01.2010

Es arii apmeklēju tikkai Lulu picēriju, berns saka, ka tur gatavojot visgardākās picas.Paldies! cepsim pucas paši!

A anna 27.01.2010

Tas daudz ko izkaidro!!! a es biju domājusi, ka man varbūt vēders tāds pašvaks! Paldies!

F fedja 27.01.2010

Paldies! vairs tur savu kaju nespersu.

K kina 28.01.2010

viņu desas picas mīklas recepti neiedosiet?

E Es 08.02.2010

Nu nezinu gan...man liekas, ka kāds te "nedaudz" piepušķo, pieņemu ka pats ir sataisijis kaut kādus sū..s un viņu ir atlaiduši vai no algas novilkuši par to! Es arī esmu strādājis LULU PICĀ un man vēl joprojām tur ir labas attiecības ar bijušajiem kolēģiem un neko tādu dzirdējis neesmu un arī kad strādāju tur arī nekas tāds nebija!!! Tapēc TU DĪVAINI domā ko runā!!! ...un ja tā padomā kāds zin kas notiek ar pārtikas produktiem lielajos veikalu tīklos...un es te nerunāju par Maximu kur tāpat viss skaidrs! Esmu strādājis par pavāru veikalu kulinārijas nodaļās un redzot kas notiek tur jādomā ka pus latvijai vajadzētu būt mirušai!!!

L linda 19.04.2010

Nu te kādam tiešām fantāzija strādā!
Pati strādāju Lu Lu...
Man ir 6šu gadu darba pieredze apkalpošanā, bet ši ir vienīgā vieta kur tiek norakstits un izmests viss
kas neatbilsts termiņiem!
Un Cik zinu orģināliem marķējumiem neko pa virsu nevar uzlīmēt!
Un svaiga pārtika tiek pasūtīta katru otro dienu, klientu ir tik daudz, ka nepaliek pāri nekā un pat pietrūkst brīžiem :D ...
Ja ir tik negatīva atieksme, pret izbijušo darba vietu tas nav bez iemesla...Būsi vien ziepes savārījis, Ne?!

C CherryLee 07.04.2012

''katru reizi, kad ieradās "pārtikas un veterinārais dienests" mēs bijām jau ziņoti vismaz dienu iepriekš! '' - Jā?Nezin kāpēc mūsu picērijai NEKAD neziņo ne dienu, ne stundu iepriekš vienkārši nāk un viss!Un neskatoties uz to, mums picērijā viss bija kārtībā!
Un kāpēc tad Tu ēdi tur, ja tur viss smird?Loģiski?