www.sudzibas.lv BITE citu operatoru apmelošana

Bite - citu operatoru apmelošana

Cienijama tauta, gribat uzzinat, kaa LMT kaarteejo reizi VISUS kaa vienu savus klientus krapj un ka obligati shini gadijumaa jaiet zu Bite, palasiet sudzibas par LMT. Tur jus daudz ko interesantu atradisiet par LMT, par vinu tikla parklajumu, par vinu tarifiem, bet atkal galvenais, ka jaiet uz Bite! Taa kaa, visi fiksi uz Bite! Ja kads ta nedoma, tad vins ir idiots, LMT dileris u.t.t. Tiem, kas sudzas par LMT, LMT un okartes tarifi burtiski aug pa stundam. Sakuma viens tarifs, pec tam jau cits... Tas ir loti interesanti! Piemeram, sakuma okarte tarifs ir 23 sant/min, pec tam jau 25 sant/min. Vot taa! :) Man kaa okarte lietotajam jau sak shkist ka esmu izredzeta VIP persona, jo man tad tarifu nekad nav bijis! Ta pat, mani kolegi un sieva... Pielaju, ka kadam vel, palasot sudzibas par LMT, saks shkist, ka vinsh ir izredzeta LMT VIP persona!

X

A aicis 28.12.2008

Ej gulēt, mudak.Un kā tādam idiņam vispār izdodās sievu atrast?Un darbu galerijā par apkopēju.Dienesta okarti ar iedeva.

X xxxxx 29.12.2008

Aicis, kas tev nepatik? ka es patiesibu rakstu? Ka nelauju apmelot LMT, kaa te tas notiek? Kas tev nepatik??
man tavi shitie izteicieni ir kaa sunja reejieni... Zini, suns rej, veejsh to visu aiznes.. Argumentu vairak nav? Kas mani padara par idiotu, bet tevi par gudru?? Tavi meli? Nevajag te no cilvekiem taisit idiotus un spraust viniem batonus ausis ar savu Bite!

J jevgēņijs 29.12.2008

Nav svarīgi kādu patiesību, vnk tu nevari samierināties ka daudzi cilvēki pamet LMT, nomierini matus tāda ir dzīve tas ir tikai sākums kas darīsies 2009.gadā ne katrs varēs atļauties kaut kādai lmt maksāt 46.ls un vienkārši cilvēki nomocīti ar ekonomisko krīzi vai nu nemaksās LMT vai kuriem līgums tie vnkārši ies prom no lmt

A aicis 30.12.2008

Tu te vienkārši visu laiku bezjēgā varkšķi.Izdari pa to laiku labāk kautko derīgu.Kādu patiesību tu vari uzrakstīt par LMT staigājot ar okarti?Jefiņš riktīgais.Paliec kādreiz viņiem parādā, tad redzēsi kvalitāti.

X xxxxx 02.01.2009

Aicis, tur ari ta lieta, ka es varu galvot par to, ko es zinu. Visi shitie meli par zonas trukumu LMT, kaut vai, mani riktigi besii ara. Ta pat meli par to, ka LMT visus klientus chakaree, ari mani tracina, jo man ir, pirmkart, pasham bijusi darishana ar LMT pieslegumu un vini bija loti pretimnakoshi, kad man bija parads, otrkart, man ir ne viens vien pazistams cilveks ar LMT pieslegumu un tadas chakareshanas nav dzirdetas. Manai sievai bija LMT pieslegums un katru menesi vina sanema rekinus, kurus redzeju ari es un ne reizi nebija ne kaa tada rekinos, ko vina nebutu lietojusi. LMT pieslegums vinai bija 2 gadus! Taa kaa, es varu spriest ari par LMT pieselgumu un parada palikshanu, jo man pasham bija parads un LMT bija loti pretimnakoshi cilveki! To es neaizmirsishu nekad! Taa kaa, nevajaga dirst un taisit no cilvekiem idiotus, ok?

JevgĒŅijs, kas tas par izdomam, ka LMT nak rekini 46 latu apmeraa? Nak tadi rekini tiem, kas tos sarunaja, bet parejiem tadi rekini nenak. Man viena alga, vai iet cilveki projam no LMT, vai neiet, mani kaitina meli, atklati meli, kurus es redzu gan kaa LMT pakalpojumu lietotajs, gan kaa cilveks, kursh pazist personigi LMT pakalpojumu lietotajus un nekadu tadu sudzibu, kuras te tiek rakstitas, no vinu puses NEKAD nav bijis!

X xxxxx 02.01.2009

Lietojat savu Bite, cik vien jums lien. Man pofig absoluti! Tikai nevajaga no cilvekiem taisit idiotus un apmelot citus, ok? Cilveki nav tik bagati musu valsti, ka var atlauties nemt Bite, kuram ir nekvalitativs tikls, un maksat naudu par to. Reizem ta tikla parklajuma NAV VISPAR! Ja, ar BiFri, kas pieslegts akcijas laikaa un ir "bez maksas" sarunas Bite tiklaa, var staigat, bet citadaklabak uz T2 iet pec piesleguma!

X xxxxx 02.01.2009

Aicis, parasti lamajas tad, kad nav argumentu! Sedi ar savu Bite un Bifri, bet neaprej citus! Nevajaga domat, ka esi gudrs, bet parejie ir duraki, ja? Tava mila Bite par 30 Ls paradu sniedz uz kreditreformu, ja jau tu iesaki runat par paradiem. Es iegaju Bite salonaa dazhas reizes un pa tam dazham reizem es redzeju pietiekami neapmierinatu cilveku, kuriem bija pretenzijas pret rekiniem! LMT neko tadu es neesmu redzejis!

J jevgēņijs 03.01.2009

Ko apmelot kā pievienoja pvn 3% tas arī atiecas uz okarti ja neticat pazvaniet lmt info kārtējo reizi pierāda lmt atieksmi pret klientiem, bet uz bifri tas neatiecāsd jo zvaniju uz biti info bite sedz to starpību un bifri klientiem nekas nemainās un mēs turpināsim zvanīt ļoti lēti 8s un bites tīklā bez maksas.

X xxxxx 03.01.2009

JevgĒŅijs, kads tam sakars ar tiem meliem, ka LMT ir slikta zona un to, ka visiem kaa vienam nak lieli rekini? Un, ka tu zini, ka 3% pielikums attiecas uz okarti, ja to nelieto?? tev butu Bite pieslegums, tas PVN pielikums attiektos uz tevi ari

J jevgēņijs 03.01.2009

Manam draugam okarte. un lmt info teica ka okartei ar atiecas pvn. bites pieslēgumam jā bet ne bifri un nav runa par tiem 3% jo to starpību nejūt bet pa atieksmi jo lmt arī varēja okartei sekt paši nē jau viņi zaudējumos iejies dēl kautkādiem 3% un bite vēl teica ka pvn neatiecās uz tarifu plānu varianti!

K kuizja 15.02.2009

iebaaz biti sev dir...