Meklēšanas rezultāti
AtrisinātaRendijs Vicinskis un Mārīte Moreca - Negodprātīga un naidīga īrnieku izturēšanās (Sūdzība)
Kopš 2022. Gada marta informēju īrniekus par nodomu pārdot māju un ka 1.11.2019 noslēgtais īres līgums 2022. Gada rudenī netiks pagarināts. Vienlaikus saskaņā ar īres līgumu lūdzu arī rast iespēju īres līgumu izbeigt 3-4 mēnešus ātrāk. Kopš marta man vēl nav izdevies panākt, ka īrnieks parakstās, ka ir informēts par īres līguma nepagarināšanu. Pa epastu arī nevar nosūtīt, jo mārīte nobloķēja savu epastu. Sūtīju maijā ar ierakstītu vēstuli un lūdzu, lai uz šīs vēstules parkastās par saņemšanu un...
Mazā lāde - Bojājums, slikts serviss, fake (Sūdzība)
Labdien!
Šoreiz, vēlējos painformēt, sabiedrību par diez gan nepatīkamu pārsteigumu!
Iepirkos, šobrīd ļoti populārajā pārdošanas live. Šobrīd tie ir savairojušies ļoti daudz.
Pārsvarā šie cilvēki ir no anglijas, kas iepērk daudzumos mantas uz svara, un, tad pārdod facebook live “par mazām naudām” labas, lietotas un nelietotas mantas.
Tad šoreiz iekritu uz šo pārdevēju “ mazā Lāde”. Kopējo summu, ko esmu izdevusi šeit ir 500 euro par visiem pirkumiem, nepilnu 3 mēnešu laikā!
Viss mani...
AirBaltic - Izmet pasažierus naktī svešā lidostā un neliekas ne zinis 13 stundas!!! (Sūdzība)
Vai esat mēģinājis divos naktī nepazīstamā pilsētā atrast naktsmītni? Nē? Tas airbaltic nodrošinās jums šo burvīgo piedzīvojumu!
Jau iepriekšējā komentārā rakstīju par airbaltic nedienām ar kavētiem reisiem. Bet, ka izrādās, tas bija tikai sākums!
Pēc 2 st un 45 minūšu gaidīšanas (no kuriem 2 stundas pagāja ieslēgtiem karstā lidmašīnā, jo ārā bija 27 grādi, un bez ūdens) mēs beidzot izlidojām. Taču pusstundu pirms nosēšanās mums tika paziņots, ka Rīgas lidostā ir remonts un mēs nosēžamie...
Maxima - Kases (Sūdzība)
Neesmu galīgi slims ar tehnofobiju, bet vēlos iepirkties pie dzīvas kasieres. Gaidīju, tā arī nesagaidīju. Nav un nebūšot. Ievēroju, ka daudzi cilvēki Salasījās. Un mēs divi aizgājām atstājot darbiniekiem darbu, - izkrāmēt grozus. Principa pēc nekad neiešu pie pašapkalpošanās aparātiem. Nemāku un negribu!
Varbūt arī savas kļūdas dēļ, bet reiz apšmaucos, un neko nepierādīt. Pārdevējs konsultants skatās acīs un smej, - pats vainīgs. Iespējams vēlāk izlabo kļūdu un savāc naudiņu.
Vienai kasei tomēr būtu jāstrādā!
M79.lv - Slikts servis, neatgriež naudu, nepiedāvā risinājumu (Sūdzība)
Sūtīju videokarte, kura nobeidzās pēc 2 dienām. Aizvedu uz garantiju, gaidu vairāk kā mēnesi.
Komunikācija 0, naudu nepiedāvā atgriezt, netiek piedāvāti risinājumi, visiem viss vienalga.
Ieteikums tērēt enerģiju citur, jo šeit galīgi nedomā par saviem klientiem.
Ss.com - Bērnu apkrāpa,pērkot datoram videokarti. (Sūdzība)
Mans pusaudzis par savu izlaidumā uzdāvināto naudiņu devās uz Rīgu un nopirka datoram videokarti.
un,protams,tika apkrāpts par 160Eiro-negarbojas,sludinājums dzēsts,sazvanīt nevar.
Muļķīga situācijā,bet negribētos uzdāvināt krāpniekam naudu.
Varbūt kāds gudrāks cilvēks var palīdzēt " sadzīt pēdas" šim zaglim?,rakstīšu arī policijā iesniegumu.
Daudzdzīvokļu mājas adrese-Meldru iela 26
telefona numurs: 28854398
Narvesen - Slikts serviss, briesmīga klientu apkalpošana (Sūdzība)
16.06. iegāju Narvesenā, lai iegādātos maizīti. Pārdevēja piedāvajā uzsildīt, tam arī piekritu. Pārdevēja par šo maizīti aizmirsa. Kad pēc 8 uzsildīšnas minūtēm viņa par to atcerējās, atļāvās man aizrādīt: “Ko tu stāvi un klusē?!” Kad es pateicu, ka tas ir viņas pienākums atcerēties par šo maizi, atkal pretī saņēmu :“Ak, dievs! Nu baigā traģēdija!”. Lieki piebilst, ka saņēmu pilnībā neēdamu karstamaizi, kuru nācās izmest ārā un nesaņēmu no pārdevējas piedāvājumu saņemt citu maizīti vietā. Laik...
AB Solution Security Un Evor - Loti slikta atieksme (Sūdzība)
Saksu ar to ka AB Security Solutions un evor apsardze ir viens un tas pats. Nostradaju gadu sini uznemuma-tas ir vnk murgs. Katru dienu darbiniekus ar nodomu dzen stresa. Paskaidrojumus liek rakstit par visadiem sikumiem, visu laiku prese. Darba instrumentus vienmer jaludzas. Ta attieksem no vadibas ir vnk sausmiga, vini ir tik slipeti ka visu apgriez otradi un pasniedz ta itka tu pats butu vainigs. Uz doto bridi tehniki kas sini uznemuma strada ir tik loti morali nomociti ka pie pirma...
Kafejnīca viesu nams Lindaga, Ragaciems - Kaitējoša rīcība pretlikumīgi draudi klientam (Sūdzība)
Aktuāla informācija atpūtniekiem, kas dodas brīvdienās uz Ragaciema pusi. Iedzīvotāji - esiet uzmanīgi! Ragaciema autostāvvieta pretī zivju tirgum pie kafejnīcas Lindaga un saldējuma kioska maldina autobraucējus. Draud pretlikumīgi ieslēgt ģimenes auto stāvlaukumā uz diennakti, nelaižot atgriezties Rīgā pie bērniem! Šodien piedzīvojām nepatīkamu situāciju. Piebraucàm pie zivju tirdziņa Ragaciemā, tā kā stāvlaukums bija pārpildīts, izvēlējāmies auto novietot stāvvietā turpat pāri ceļam. Pie...
Nekompotence darbā - Meli, nekompetenta darbība (Sūdzība)
Veicu vietnē paypal saucamo refund darījumu, skatos, mēnesis riņķi un naudiņa vēl nav ienākusi kontā. Domāju pārbaudīt log failus - skatos nekompotentu cert.lv darbinieku pēdas ir manā datorā.
Skaisti sataisu ekrānšāviņus un veicu zvanu kā ari pielikuma nosūtīšanu. Certi atbild ka neko nav saņēmuši. Viss pateicoties viņu cloud dublēšanai. Biegās sanāk ka nabaga paypal vainīgs? : d
jūsu dators ir arī cert.lv dators. Līmējiet webkameras ciet, jo valsts drošības dienestam patīk citreiz pieslēgties.
LIDL - Krāpšana slikta attieksme (Sūdzība)
Paņēmu riekstiņus kuras maksā 1,19 bet kassē n.4 pārdevēja Kristīne izzsita man 1,29! Kad es to ieraudzīju viņai ļoti nepatika un sabojāja man visu garastāvokļi bļava uz manīm ka ir viss pareizi. Tad atnāca becāka kassiere un atdēva man naudiņu un at ainojas. Bet pārdevēja Kristīnē visu laiku auroja uz manīm it kā es viņu apšmaucu nevis viņa mani. Pirms manīm viņa apšmauca sievieti gados arī. Tāpēs es paskatījos kā viņa man to čeku izdrūkās.28.05.2022 ap 22.00
LIDO - Pretīga šašliks (Sūdzība)
Nopirkām pa dārgu naudu marinētu šašliku ar marku Gunārs Ķirsons Lido kakla karbonādes šašliks. Tik neēdamu, cipslainu gaļu marinādē vēl nebiju ēdis, visa porcija aizgāja miskastē. Agrāk varēju uzticēties lido, bet tagad pēdējā reize kad ņēmu.
K Senukai - "Bezkaunība - otrā laime?" (Sūdzība)
"bezkaunība - otrā laime? ", jeb kā iepirkties “K-Senukai” interneta veikalā!
Pagājušā gada nogalē, novembra mēnesī, bija vēlme iegādāties daudzfunkcionālu kokapstrādes darbagaldu.
Izpētot Latvijas interneta veikalu piedāvājuma klāstu izvēlēts tika “K-Senukai” ar revolucionāriem aicinājumiem: ” iepirkšanās internetā ļauj veikt pasūtījumu, neizejot no mājas. Netērē savu laiku, stāvot rindās. Mēs tiecamies pastāvīgi pilnveidoties un nodrošināt augstāko sniegto pakalpojumu un preču kvalitāti...
SIA Namīpašums 1 - slikta komunikācijā/serviss (Sūdzība)
Ļoti slikts un nepatīkams serviss ar kompānijas kontaktpersonu. Sazinājos ar konkrēto sievieti, lai uzdotu pāris mulsinošus jautājumus par līguma izbeigšanu, jo e-pastos tā komunikācija ir ļoti "sausa", ka īsti neko saprast nevar - nevis, lai pieprasītu kaut ko, bet saprast kāpēc kas ir kā. Pati strādāju valsts institūcijā, sarunas gaitā biju ļoti jauka un pieklājīga, taču konkrētā sieviete, būdama krievvalodīga nedaudz lauztā valsts valodā (kas man pilnībā netraucēja) burtiski kliedza un...
AtrisinātaDepo Berģi, Siguldas šoseja 6 - Krāpšana kasieris 305, Aleksandra (Sūdzība)
Rēķinu sagatavoja Aleksandra Selezeņa 2 aprīlī 2022g. Rēk. N. RP00650965
Jau mājās sarēķināju, ka vairāk par 200 € nesanāks. Pasūtīju materiālus sagatavošanai un jāiet uz pasūtījumu kasi noformēt piegādi, uznešanu. Iesniedzu lapu, ko sagatavoja piegriešanas meistars. Kasiere aprēķināja piegādes cenu un... No jums 536 eiro. Zinu, ka tik daudz naudas nepaņēmu sāku drudžaini domāt kur ņemt naudu. Bet nevar būt ka tik daudz. Lūdzu lai pārskaita. Tiešām kļūda. Vajadzēja maksāt 167,62 €.
Kasire bija...
Ādas cents - Neefektīvas prece (Sūdzība)
Pasūtīju fotoepilatoru adascentrs.lv, kurš maksāja 120€. Ilgi domāju vai vajag vai tomēr nē, bet palasot atsauksmes viņu mājas lapā nolēmu, ka vajag. (mārketinga triks ar labāk atsauksmēm nostrādāja) 😄🙈 atvēru savu fotoepilātoru, bet tur nepatīkams pārsteigums - salauztas brilles, nodomāju nu nekas arī sr vienu kājiņu brilles var lietot, nav tik ērti, bet ciešami. Sāku lietot savu totoepilātoru, lietoju to pēc viņu norādījumiem, visu darīju kā teikts. Pēc 6 nedēļām rezultāts pilnīgi nekād...
Labās mājas Dzīvnieku patversme - Briesmīga attieksme (Sūdzība)
Vēlējos informēt visus kuri vēlas adoptēt kādu dzīvnieciņu no šīs patversmes (''Labās mājas''), par patversmē strādājošās administratores un citu darbinieku attieksmi, pret adoptēt gribētājiem. Neizplūdīšu garās runās, bet īsumā mana pieredze bija šāda - Gribēju adoptēt sunīti (kucīti), biju ar draudzeni jau ļoti ilgi meklējis dažādas patversmēs un pat sludinājumu portālos. Uzgājām patversimi ''Labās mājas'' kur, mums abiem, iepatikās divus gadus vecā suņu meitene Čita. Jau nākamajā rītā...
Ragana, Krimuldas pagasts, LV-2144Circle K Ragana - Neēdami burgeri. (Sūdzība)
Labvakar. Rakstu sūdzību saistība par ēdienu. Pirmo reizi ēdu tik negaršīgu bbq burgeru, gaļa auksta , bulkās apakšēja daļa cieta kā akmens mērci vispār nevarēja īsti just, pietam Divi burgeti tādi bija. Pirkums bija mazliet pēc 19:00, čeku diemžēl nepaņēmu, bet maksāju ar karti un internet bankā pirkums ir fiksēts, ja vajag PFD formātā to varu pēctam pievienot, Diemžēl kad sāku ēst bijām jau kustībā, un braucot ar Fūri nebija iespējas atgriezties un izteikt pretenziju, gribētos pateikt lai...
Plant 4 you - Ļoti slikti stādi (Sūdzība)
Uzņēmums " Plant 4 you " īpaši aktīvi piedāvā interneta vietnē Facebook, dažādus stādus. Gan ar apmaksātu reklāmu, gan bez tās, lai aptvertu lielāku auditoriju. Pats šis uzņēmums stādus praktiski neaudzē, meklē audzētājus, no kuriem pa lētām naudām iepirkt stādus. Protams, ar savu uzcenojumu, stāda cena tāpat paliek diezgan augsta, bet kvalitāte zema. Tā es rudenī saņēmu rožu stādus. Esmu profesionāls audzētājs, ar pieredzi. Šo pavasari ir sagaidījusi un izdzīvoja puse stādu no 12. Stādi...
Kafijas Draugs - Slikts serviss (Sūdzība)
Laikam sliktākais kafijas automātu un klientu serviss ar kādu man nācies saskarties.
Aizvedu labot savu kafijas automātu (netek ūdens caur presi) . Atstāju, pēc 2 ned. Zvana, ka gatavs (teica, ka nomainīts sūknis) , aizvedu mājās pieslēdzu - precīzi tā pati problēma, kas bija, itkā nekas nebūtu darīts. Vedu atpakaļ saku, ka nekas nav salabots, viņi atbild, ka nepārbaudītus aparātus nedod atpakaļ, bet nu labi ienes tur darbnīcā, secina, ka nedarbojas, tad meistars tur kaut ko padara pēc 30min...