LV RU

SS.COM

Internet SIA
www.ss.lv
Adrese: Vasaras iela 7-25,
Rīga
Latvia - LV-1048
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67333317
Informācija: ss.lv adrese
K. Valdemāra iela 25, Rīga, LV-1010
Kategorija: Internets  •  Interneta pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
365
Atrisinātas
3
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

SS.COM - Sūdzības un atsauksmes

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Esmu klients jau 15 gadus. Regulāri tika dzēsti sludinājumi. Reizēm pat vairāki desmiti vienā reizē. Protams, ka naudu neatgrieza. Apetīte auga ar katru dienu. Tagad izdzēsa visus sludinājumus un nobloķēja kontus kur iekšā ir ap 100 eur. Kamēr neliksim sludinājumus citos serveros, šie varenie sieši tikai zags un zags

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Добрый день всем. Столкнулся с кидаловой от компаний ss.com несколько лет стояли объявления и в один прекрасный день всё пропало. Меня в определённую группу не разрешают ставить объявления. На почту не отвечают. Деньги сняли. Занимаются само - произволом. Обязательно напишу в Ptac. Все кто так же были кинуты просьба не сидеть и не ждать а жалуйтесь в нужные инстанций. Только так мы избавимся быстрее от таких мошенников из 90х. Самое интересное что объявления мошенников, до сих пор стоят на этом портале и их не удаляют.

Ss.com - Сервис нулевой

Сервис нулевой Интересуют только деньги. Пишу им уже 3 месяца об обмане со стороны проектировщика Elvijs Vikštrems. Этот человек (Elvijs Vikštrems) мошенник, но им серавно. Тот ставит свое объявление каждый день. Я жалуюсь что бы убрали этот обман, но им до лампочки...

Ss.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Tika 02.10.20 ievietots ss.lv sludinājums, pec 30 min tika dzests jo neatbilst 5.3 vai 5.8 punktiem, paskaidrojumi netiek sniegti, uz e pastiem neatbild, komunikācija nekada, telefona numuri kam zvanīt nav norādīti. Rediģēt sludinājumu nav iespējams. Rediģējot tiek pieprasīta atkal nauda.

Ss.com - Rupja attieksme

Rupja attieksme SS.COM ļoti rupji atbild uz jautājumu, kāpēc nevaru piekļūt savam profilam un kāpēc netiek atmaksāta nauda. Neiesaku nevienam ievietot šajā portāla sludinājumus. Tikai tādā veidā varam pārmācīt šī uzņēmuma darbiniekus un mainīt šī uzņēmuma attieksmi pret klientiem. Nebūs klientu, uzpūtīgā un rupjā attieksme mainīsies.

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Reģistrējos ss.com iemaksāju 5 eur. Vēlējos ielikt sludinājumu, taču nezināmu iemeslu dēļ parādījās paziņojums, ka man ir liegta iespēja ievietot sludinājumu. Iepriekš nebiju izmantojusi šo portālu līdz ar to nekāda veida pārkāpumi nav bijuši. Sazinājos ar ss.com administrāciju, prasīja, lai nosūtu personu apliecinoša dokumentā bildi. Aizsūtīju bildi. Pēc tam man prasīja nosūtīt selfija bildi ar pasi rokās. Nosūtīju bildi. Pēc tam iestājās klusums. Uz maniem jautājumiem nevienu atbildi neesmu...

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Ss.com nodarbojas ar krāpniecību, izdzēš sludinājumu, nobloķē profilu un visu profilā esošo naudu savāc sev. Uz jautājumiem neatbild. Ierakstītām vēstulēm arī neatbild. Es tiešām brīnos, kā tik klaji krāpjoties uzņēmums var netraucēti turpināt savu darbību Latvijā.

Ss.com - Dzēš ārā pareiz sastādītu sludinājumu

Dzēš ārā pareiz sastādītu sludinājumu Pārdodu auto riepas. Netipiski lēti. Cena norādīta par visām riepām. Viņi uzskata ka ir kļūda un izdzēš. Naudu neatgriež. Jau ne pirmo reizi. Centos ar ss administrāciju pastrīdēties, pierādīt savu taisnību. Viņi vienkārši izdzēsa manu lietotāja kontu. Uz konta bija nauda + bonusi uzkrāti pa daudziem gadiem kopā ap 15 eur. Vairs jau neko neatgūt. Labprāt tos blēžus iesūdzētu tiesā.

Ss.com - Не корректное отношение к плательщикам

Не корректное отношение к плательщикам Зайти на ss.com - это из раза в раз испытание. То пароль устарел то ссылка. Хотите обновить пароль, заплатите или не войдете на свою страничку. То буквы не те, то запятые не там. Ни на одном сайте мира не встречал таких правил напрашивается вопрос-вы там шизофренией не страдаете?

Ss.com - Serviss labs, daudz krāpnieku no LV un EU

Serviss labs, daudz krāpnieku no LV un EU Gribēju pārdot datoru ss.com.. Dabūju trūkties no n-tiem krāpniekiem. Raksta watsapp! Gan lv, gan, lielākoties, no uk numuriwm (+44...) neviena reāla pieprasījuma. Visi tik grib, lai nosūtu datoru ar omniva vai dpd un iesūta viltotus kontus, vakarā. Saku - nosūtīšu, kad saņemšu naudu: un tie draudi sāk pieaugt. Lūdzu neticiet! Ja jau viņu ir tik daudz, tad jau bizness strādā un Latvijā tiek apmānīti daudz, daudz cilvēki! Lūdzu - sagaidiet naudu, tad sūtiet preci! Esiet uzmanīgi!

Ss.com - Обман, плохой сервис.

Обман, плохой сервис. Потратил час, что б поставить своё объявление на продажу стабилизатора для моб. Телефона. В итоге ничего не вышло. Объявление хотел поставить бесплатное. Пять раз или больше приложение просило указать название модели. Хотя я все разы указывал. В конечном итоге меня заблокировали. Со странным обоснованием. Фото прикладываю. Но за деньги, я мог поставить это объявление на ss.com. Портал ss.com полностью захватил монополию на размещение объявлений в интернете и диктуют свои условия. На других...

Ss.com - Обман

Обман Подал платное объявление, в котором было несколько позиций по разным ценам, что нарушило пункт 5.4, с которым мало кто знакомится пред подачей объявления. Возможности изменить платное объявление нет, деньги никто не вернул, на запросы никто не ответил. После этого подать бесплатное объявление ни в одну категорию больше не могу, попал в какой-то чёрный список или что-то вроде того. Нарушение правил так особо и не понял, т. К. В том же разделе есть такие же объявления с несколькими товарами за...

Ss.com - Profils nobloķēts nevaru tik pie sludinājumiem, SS neatbild

Profils nobloķēts nevaru tik pie sludinājumiem, SS neatbild Pēkši nevaru tiks pie saviem slūdinājumiem, sistēma Saka parole ir nepareiza, tas pats arī sievas kontam abi esam dienu pirms gājuši iekšā un publicējuši slūdinājumus. Atjaunot paroli arī neizdēvas jo ss.lv sistēma atkal izmēt kļūdu. Uzrakstījam e-pastu redaktoram, bet atbildes nav. Ļoti slikts serviss un ļoti novecojusi sistēmu, kuru būtu jāizvieto ar normālu pakalpojumu!

Darbs mežā No ss.lv - Krāpšana

Krāpšana Sūdzība par šo sludinājumu! No ss.lv piedāvāju darbu agrotehniskaja kopšana, kā arī stādījumu aizsardzībā - smērēšana. Iespēja turpināt ar jaunaudžu kopšanu. Darbs nodrošināts visam gadam. Prasības: pareiza attieksme, vēlme strādāt. Ja esi bez pieredzes, bet ar vēlmi strādāt un mācīties - veicam apmācību. Atalgojums: labs un regulārs, (maksā pēc padarītā, bet tas nenozīmē, ka var braukt un sēņot) ar transportu un visu nepieciešamo darbam nodrošinam. Var nodrošināt ar pagaidu dzīvesvietu...

Ss.com - Воровство денег и блокировка без причины

Воровство денег и блокировка без причины Проблема, как и у большинства обворованных клиентов дебильного и воровского портала ss.lv. Прошёл регистрацию, написал объявление, оплатил деньги и сразу заблокировали. Телефон воровской конторы не поднимают и на претензии не отвечают. Беспредел в 21 веке. В ес! Меня больше интересует, почему полиция не реагирует на такое огромное количество жалоб?

Ss.com - Обман, плохой сервис

Обман, плохой сервис Не могу подать объявление поставили запрет не объяснив конкретно за что и на какой срок. Деньги на счёт я успешно добавил. Деньги на счёте есть. Я уверен что я не каких правил подачи объявления и не чего не нарушил. Прошу вас рассмотреть мою жалобу.

Ss.com - Slikts serviss, ne atsaudzīgs, slēpj informāciju ar kontaktu

Slikts serviss, ne atsaudzīgs, slēpj informāciju ar kontaktu Nav iespējams ar ss sadarboties. Pirmkārt biju spiesta atvērt e-pastu citā portālā. Kamdēļ? Visi mani klienti atpazīst esošo 20 gadu e-pastu. Atgriezeniskā saite tikai ar ss. Tagad, lai iesniegt sludinājumu, vajag ilgi domāt, lai nebūtu kautkāds vārds tekstā, kas pārkāpj noteikumus? Laboju sludinājumu vairākas reizes, mainīju tekstu ar parastiem vārdiem, par samaksu, vienalga bloķē. Uz pieprasījumiem nereaģē. Nav nekādas saites ar administratoru. Augstākā mēra iedomība, cinisms.

Ss.lv pilnīgi ignorē un neatbild - Profils nobloķēts un naudas neatgriež un neatbild

Profils nobloķēts un naudas neatgriež un neatbild 1. Зарегистрировал новый профиль на ss.lv, пополнил счет на 25 евро. 2. Составил объявление добавил номер телефона, отправил на проверку объявление, после чего, объявление не пустили, пытался написать, почему блок. На что ответа не было дано, пытался зайти обратно в аккаунт не смог это сделать, и восстановить тоже не даёт. 1. Bija registrēts jauns profils, un bija konta papildināšana uz 25 eur. 2. Bija sastādīts jauns sludinājums, bija pievienots numurs, bija atsūtīts uz pārbaudi ši...

Ss.lv - Krāpšana

Krāpšana Esmu 10 gadus ss.lv klients sestdien man 200 sludinājumus izdzēsa, protams bija daļa bildes nebija fotografētās, bet daļa bija fotografētas manas, sāku rakstīt vispār kontu nobloķēja, nauda kas bija ss.lv konta neatgrieza, nesaprotu viņu politiku.

Ss.com - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Ieliku sludinājumu, apmaksāju, naudu norauj no konta un pazūd gan sludinājum gan konts, zvanīju neatbild, rakstīju neatbild! Zvanīju uz patērētāju aizsardzību, šie teica, ka 2017 gadā tas saits ir atdzīts par negodīgu, pirmdien braucu rakstīt iesniegumu, cilvēki rakstiet visi iesniegumus par krāpšanu, pietiks, lai klapē ciet!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes