LV RU

SS.COM

Internet SIA
www.ss.lv
Adrese: Vasaras iela 7-25,
Rīga
Latvia - LV-1048
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67333317
Informācija: ss.lv adrese
K. Valdemāra iela 25, Rīga, LV-1010
Kategorija: Internets  •  Interneta pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
272
Atrisinātas
2
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

SS.COM - Sūdzības un atsauksmes

Ss.com - Nebūs

Nebūs Ieteiktu uzmanities no visiem tiem, kas SS.COM piedāvā privātos aizdevumus. Tos nesaņemsiet. Šie cilvēki vēlas Jūs apkrāpt, vai nu izkrāpjot intenetbankas datus vai pieprasot mistiskas priekšapmaksas. Nekad neiesaku Jums sadarboties ar šiem vietējiem vai ārzemju “kreditdevējiem”. Tā visa ir fikcija, nekādu aizdevumu Jūs nekad nesaņemsiet, tikai iztērētu laiku.

Ss.com - Neievietots sludinājums

Neievietots sludinājums Diemžēl jau kārtējo reizi saskaros, ka SS.COM netiek ievietots manis izveidots sludinājums. Tas tiek apmaksāts, precīzi sagatavots, bet SS.COM bez jebkāda paskaidrojuma atsaka sludinājuma ievietošanu. Ar uzņēmumu sazināties praktiski nav iespējams un savu iztērēto naudu visticamāk jau atpakaļ neatgūšu. Ļoti slikta pieredze, kas liks man aizdomāties, vai turpmāk likt sludinājumus šaja portālā.

Ss.com - Slikts serviss

Slikts serviss Esmu ļoti vīlies ss.com pakalpojumos. Iesniedzu sludinājumu, apmaksāju to un nemaz tas netika publicēts bez jebkādas naudas atmaksu. Sazinaties ar so uznemumu ari nav iespejams, jo mājas lapā nav norādīts kontakttālrunis, uz nekādiem e-pastiem neatbild, jo viss notiek automātiski. Iesniedzu korekti aizpildītu sludinājumu un esmu ļoti vīlies, ka tas nav ticis publicēts. Atmaksājiet naudu

Ss.com - Slikts serviss

Slikts serviss Ss.com nodarbojas ar krapsanu. Tiek iesniegts sludinājums, tas ari apmaksāts, bet beigu galā sludinājumu publicèšana tiek noraidita un nauda nemaz netiek atgriezta atpakal. Ar nevienu sazināties nav iespējams, jo portālam nav nekādu kontaktu vai telefona , uz kuru piezvanīt un izteikt savas pretenzijas. Sludinajuma teksts bija sagatavots korekts un patiess. Atmaksajiet naudu.

Ss.com - Slikts serviss

Slikts serviss Iemaksāju ss.com kontā 1 eiro ar kredītkarti, pēc kāda laika vēl 1 eiro. Pēc kāda laika mēģinu ievietot sludinājumu, kontā nauda ir, bet piedāvā papildināt kontu. Nu labi, piemaksāju vēl 1 eiro ar kredītkarti. Taču sludinājumu ielikt joprojām nevaru, piedāvā vēl papildināt. Uzrakstīju ss.com. Šie man atbild, ka drošības apsvērumu dēļ ik pa laikam vajagot skaitīt naudu no konta vai internetbankas. Internetbankas no viņu piedāvātajām bankām man nav, nākas veikt pārskaitījumu no konta. Un no konta...

SS.lv - Krāpšana

Krāpšana Ss.lv ir krāpniecisks uzņēmums. Aicinu visus ne tikai sūdzēties, bet rakstīt iesniegumus sākot ar policiju, prokuratūru, vid, datu aizsardzību, tiesībsargam utt. Jo vairāk būs iesniegumu, jo ātrāk šos noziedzniekus sauks pie atbildības! Jebkurai no valsts iestādēm ir jāsniedz atbildes. Cik ilgi viņi izturēs šo krāpniecisko saitu ss.lv?

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana 19.08.2019 portālā ss.com iesniedzu sludinājumu par motorlaivas Steno 340 pārdošanu. Saņēmu rēķinu uz savu e-mail no ss.com. Rēķina nr. Dk196262 par pakalpojuma sniegšanu 5 eur apmērā. Pārskaitīju naudu 5 eur uz ss.com '"swedbanka". Kontu. Bankas konta nr.lv93haba0551043915384. Pakalpojuma sniedzējs SIA "ss". Reģistrācijas nr. 40003212094. Juridiskā adrese: vasaras iela 7-25, Rīga, lv-1048. Savu iesniegto sludinājumu tā arī nesagaidīju. Sarakstoties ar ss.com pa elektronisko pastu šie...

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana ! Uzmanību! Vietnē ss.com uzdarbojas krāpnieks. Dzīvokļu sludinājumos tiek ievietots sludinājums ar vēlmi izīrēt skaistu dzīvokli par saprātīgu summu - virs 200€. Sludinājuma tekstā tiek minēts, ka zvanīt var pēc pulkstens 18 vakarā, taču, ja dzīvoklis ļoti ieinteresē, (kas noteikti tā arī ir, jo dzīvoklis tiešām ir glauns un īres maksa nav liela) tad var rakstīt īsziņu ar tekstu, kurā iekļauta dzīvokļa adrese. Uzrakstot ziņu, izīrētājs palūdz rakstīt whatsappā, jo tur ātrāk atbildēšot...

Ss.com - Обман

Обман У меня на счету ss.com 3.75 бонусы 57 центов. Не могу подать не одно объявление. Сайт требует пополнить счет, написал жалобу. Ответили. В целях безопасности пополните счет. Пытался добиться объяснения. Не отвечают. Деньги не возвращают. Идет явный обман. Может посоветуетe куда можно пожаловаться, дело не в деньгах, дело в принципе, наказать беспределшиков.

Ss.com - Обман

Обман Пользуюсь SS очень редко.Как то перечислил им 1 евро и подал объявление.Остался 71 цент.Попозже решил опять дать объявление.Своими деньгами уже не могу воспользоваться.Написал им письмо.Привожу дословный ответ-----В целях безопасности время от времени требуется оплата банком.-----.Больше они мне не отвечали(писал ещё 2 раза).Я не обеднел,но чувствую себя лохом.

Ss.com - Aferisti,Сайтом управляет Быдло!

Aferisti,Сайтом управляет Быдло! Люди, не подавайте объявления на ss.com, не платите свои деньги, этим порталом давно управляет шайка бандюг, которые удаляют объявления, не возвращая людям деньги. Ведут свой бизнес подпольно, тел. На сайте нет, а на мэйл эти не отвечают. Ещё хочу предостеречь тех, кто подаёт платные объявления в раздел знакомств, не тратье своих денег, в рубрике знакомств на ss.com сидят фейки, боты несуществующие люди, то ни одного письма нет, то сразу приходит 5-7 писем в одно и тоже время с разницей минута...

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Уже много лет моя компания Ik Kristinka является клиентом ss.com. Вчера, без каких либо объяснений портал удалил все мои объявления и заблокировал мой счет. Всего в общей сложности на сумму 50 евро. Полнейший бес предел. Но я этого так не оставлю. Предлагаю всем объединиться и составить одно большое заявление. Администрация ss.com, верните мой аккаунт или будем судиться.

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Уже много лет моя компания IK KRISTINKA является клиентом SS.COM. Вчера, без каких либо объяснений портал удалил все мои объявления и заблокировал мой счет. Всего в общей сложности на сумму 50 евро. Полнейший беспредел. Но я этого так не оставлю. Предлагаю всем объединиться и составить одно большое заявление. Администрация ss.com, верните мой аккаунт или будем судиться.

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Ss.com ir zaglu banda, kad it kā parkapjot portala noteikumus dzes un blokē ar visu naudu, tas laikam tapec, lai vid neuzietu, patiesibā zog naudu nepamatoti, godigi kantori ir apmeklejami ari klatienē, bet sis kantoris nav ir kaut kada adrese vasaras 7-25, atdodiet noladetie zagli manu naudu nozagto savadak iesu uz ekonomikas policiju, un pateretaju tiesibu centru. Un vidu bet mani maksajumi ir redzami bankas kontā.

Ss.com - Krapsana

Krapsana Labdien, ievietoju sludinajumu, dzēsa bez paskaidrojuma, sakumā jautaju, kapec dzesa sī augsti godajamā iestade, konkretas atbildes nebija. Ievietoju otreiz dzēsa, jautaju kapec? Atbildes nebija, ievievietoju treso reizi, jautaju - kapec? Esot tikai viena bilde, tad apskatijos sludinajumus pilni portali ar vienu bildi, un sī augsti godājāmā iestade atrodas vasaras 7 - 25, bet reali klientien nav piējama, domaju aiziet tur lai ievieto pareizi, jo nauda iztereta 21 eiro panemts-neparko. So...

Ss.com - Krāpnieki

Krāpnieki Gribēju ievietot sludinājumu. Sākotnēji to piedāvāja ievietot bezmakasas, tad jau tālāk tomēr tika pieprasīta maksa par sludinājumu un pēc sludinājuma apmaksas caur internetbanku tālāk nekas nenotika. Maksajums tika veikts, taču apmaksātais sludinājums tā arī neparādījās. Ss.com, vari rakstīt kaut simtiem ziņojumu nekādas reakcijas. Atkārtoti ievietot sludinājumu vispār vairs neizdodās, jo šāda iespēja tagad man ir bloķēta. Nu vispār ideāli sanāk, maksāju par tukšu gaisu.

Ss.com - Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem

Ss.com patīk paņirgāties par saviem klientiem Pēc sludinājuma ievietošanas ss.com portālā saņēmu šādas sms. Vai tiešām tas ir normāli. Varbūt kāds apgalvos, ka sms nav sūtījis ss.com, taču labi atceramies irperiekšējo gadījumu, kad kāda sieviete saņēma e-pastu ar draudiem aplauzt sprandu... Kā redzams, kopš tā gadījuma progress nav noticis un līmenis attiecībā pret klientiem palicis tas pats.

Ss.com - Slikts servis

Slikts servis Ss.com jau pilnība, neiesaku lietot šo sludinājuma portālu, ja tu velies iesniegt sludinājumu par to ka mekle darbu tu to nevarēsi izdarit jo ir jāmaksā agrāk vismaz viens sludinājums bija bez maksas taga maksa raga, ka cilvēkiem bez naudas ievietos sludinājumu ja viņam nav naudas, da kadreiz atradis, visos portālos bus rakstīts par šo ss.com un ka viņi jau pilnība, ss.com ir pedejais suds nelietojiet šo sudu vairāk jo vel jūs appisis uz naudu ko jūs iemaksājat par sludinājumiem.

Ss.com - Nav servisa vispār

Nav servisa vispār Centos iesniegt maksas sludinājumu 2,61 eur par garāžas pārdošanu, ātri samaksāju caur inetbanku 5eur ievietoju, jau drīz pēc tam atnāca e-pasts, ka sludinājums ir dzēsts. Cik nopratu no atsūtītā e-pasta noteikumu pārkāpums bija saistīts ar ievietoto bildi, kur nebija attēlotas garāža bet vienkārši google maps bilde. Ok. Uztaisiju pēc dažām dienām īstu bildi, pievienoju, bet nekā - tas pats paziņojums. Kaut gan rakstīts ka var rediģēt un pēc tam publicēt atkartoti. Sazvanīt nevar šo miljonu...

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Ss.com krapneki! Pijelaudi kaukr kljudu sludinajuma izdesa visas 8 manas sludinajumi! Uz 20 euro naudu neatgereza un vel aizblokeja monu kontu kas atrodas uz vinjas servisa a tur vel apmeram 15 euro! Rakstiju vinijem caur internetu neatbildeja! Rakstiju vestuli pa latvijas pastu ari nav atbildi! Es tacju vinjas klijents ka ta! Ko darit? Uz vinja saiti pat tel nav

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes