SS.COM

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

SS.COM - Sūdzības un atsauksmes

Ss.com - Мошенничество

Мошенничество Зарегистрировался на этой помойке (ss.com) , оплатив соответственно регистрацию. Написал объявление, а опубликовать не смог, мол чо-то нарушил. Написал в службу "поддержки" этой помойки (ss.com) , с вопросом за что я заплатил и что нарушил? Ответа не получил, мало того, помойка (ss.com) просто удалила мой аккаунт. Итого, помойка просто присвоила мои деньги. Причем целенаправленно, так как во время регистрации они точно знают, что мой номер телефона в их помоечном черном списке, но деньги все же берут и ни о чем не предупреждают. И что это как не мошенничество?

Ss.com - Не удается подать объявление

Не удается подать объявление Не удается повторить объявление. Нажимаю: продлить срок объявления и поместить в списке первым. Выхожу в свой профиль, где предлагается ввести дополнительный e-mail. Ввожу. Появляется уведомление, что на e-mail выслан link, который необходимо активизировать. Но ничего не приходит, linka в почте нет. Не могу продолжить публиковать объявление.

Ss.com - Ss.com

Ss.com Biju ielicis sludinājumu, bet pēc briža skatos, ka nav vairs. Raksta, neatbild. Protams, pa sludinājumiem biju iztērējis 10 eur, kurus man neviens neatgrieza. Šī bija pēdēja reize, kad liku sludinājumu šeit. Pilnīgi ignorēšu. Likšu facebooka un reklama.lv. Lai ieskrienas ss.com pamazam tur bus ar vien mazāk un mazāk klientu, deļ tā gemoreja. Visu kaiku čakars. Tad jāliek divi epasti, tad sludinājums maksa ari afiget. Jo dārgāk, ko pārdod, jo dārgāks sludinājums, sviests.

Ss.com - Slikts serviss

Slikts serviss 19.02.2020 поставил платное объявление в раздел ищу работу электрика, с изображением лампочки. Впрочем как у всех остальных. Фото админ удалил, прислав письмо что не соответствует правилам. После того, как я в ответном письме задал вопрос почему же подобные фото стоят в других, к тому же бесплатных объявлениях, мой профиль был заблокирован и вся информация удалена. На эмайлы и звонки ответа нет.

Ss.com - Krāpšana. Komunikācija ar klienti pielīdzināma nullei.

Krāpšana. Komunikācija ar klienti pielīdzināma nullei. Bez jebkāda brīdinājumu izdzēsa manu profilu ar 40 sludinājumiem, lieki piebilst, ka uz profila bija 50 eur un 300+ Eur Bonusa summās. Rakstot uz portālu atbildes nav nekādas, zvanot uz grūti atrodamo tel. Neviens neatbild, zvanīju 15 reizes.

Ss.lv - Украли деньги и заблокировали аккаунт

Украли деньги и заблокировали аккаунт Мой совет всем не пользоваться порталом объявлений ss.lv так как бесплатно не было шансов опубликовать объявление. Пополнил мой счет на 5 евро. Просто украли деньги и заблокировали мой аккаунт. Никакого контактного телефонного номера для связи с ними нет, а на емайлы они не отвечают, то пусть подавиться моими деньгами. Никогда больше не буду пользоваться ss.lv

Ss.com - Krapsana

Krapsana Es gribu sūdzēties par ss.com. Es gribēju pārdot savu Zemes gabalu caur viņu saiti, piereģistrējos, sarakstīju savu sludinājumu tekstā sarakstīju ka gribu pārdot Zemes gabalu, tad parskaitiju no savas bankas uz ss.com kontu naudu un pēc tam kad palika tikai apmaksāt viņi man raksta ka es esu kautko pākāpusi viņu noteikumus un manu sludinājumu viņi nepublicēs kādu laiku ir jānogaida tad jāmēģina vēlreiz. Pēc tā es vairākas reizes mēģināju rakstīt uz viņu norādīto saiti lai viņi man paskaidro kur...

Ss.com - Nepamatoti dzēš maksas sludinājumus

Nepamatoti dzēš maksas sludinājumus Ievietoju ss.com sekojošu sludinājumu: —tirgoju jaunu k60b karburatoru, domāts 2t 50cc mopēdu Motoriem. E-pastu nelasu. Vēlāk konstatēju ka mans maksas sludinājums ir dzēsts, jo es esot pārkāpis servera noteikumus. Ss.com. Rakstiskais pamatojums: —cienījamais ss.com lietotāj! Informējam, ka iesniegtajā sludinājumā ir pārkāpti sludinājumu servisa lietošanas noteikumi un sludinājums ir izdzēsts. Pēc pārkāpumu koriģēšanas sludinājumu var publicēt, bet ne agrāk 11.02.2020 11...

Ss.com - Slikts serviss un pilnīga klientu ignorēšana

Slikts serviss un pilnīga klientu ignorēšana Es arī pievienojos sūdzībām! Nauda no konta pazūd! Pēc tam nevaru pievienot sludinājumu! Uz jautājumiem redaktors neatbild jo viņam uz visiem ir uzspļaut! Apturēt šo pakalpojuma sniedzēju Latvijā, būtu vis efektīvākais veids! Sūdzības lv prasa 350 burtus ticiet man, vajag īsi un konkrēti, tik daudz nevar žēloties! Būsim saliedēti gan krievu tautība, gan latvieši!

Ss.com - Кража, развод

Кража, развод Пополнил счет после чего попробовал оплатить объявления, объявления не получилось поставить по причине нарушения правил ( не каких нарушений не было) на связь администрация не выходит писал 3 раза , на просьбу вернуть пополнение счета тоже игнор. Сегодня написал еще раз после чего при входе в мой аккаунт пишут что пароль не верный. Будьте бдительны не связывайтесь с этой компанией. Не ценят своих клиентов , полное не уважение и развод.

Ss.com - Krāpšana,

Krāpšana, Ss.com pilnīga nekaunība. Esmu visu laiku licis nekādu problēmu, nesen ievietoju četrus sludinājumus, sakumā pierasija otru e-pastu no gmail.com domāju nu labi ierakstīšu, viss aizgāja-sanāca ievietot. Tālāk pēc dažām dienām grasos ievietot vel vienu sludinājumu, uz ko man uzrāda ir rupjš pārkāpums ir nodarīts un vairs neļauj ievietot, bet es neuzskatu ka būtu ko sliktu nodarījis. Uz ko nolēmu uzrakstīt administrācijai uz ko bija atbilde iesūtīsi pasi mēs atbloķēsim-manu prāt nav prātīgi...

Ss.com - обман

обман Добрый день редакция, хочу осветить ситуацию с сайтом объявлений сс. Ком. Интересные вещи начинают творится уже при подаче объявления, при выборе раздела портал указывает одну цену, после того как ты написал текст загрузил фото и готов оплатить цена вырастает примерно на 300%. Но это не все... Заплатил почти 5 евро за объявление, на следующий день оно исчезает, приходит уведомление что якобы нарушен какой либо пункт их правил... (хотя я юрист, заверяю с полной ответственностью что его ни как...

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Pērc bērnu mantas, auto krēsliņus u. C. Un tad atkal liec ss.com un pārtirgo par augstāku cenu. Sludinājumā aprakstā melo, ka it kā tirgo savas mantas, kas ir pēc viena bērna, gandrīz jaunas un tml. Izmanto numurus 24813335 un 25993840. Jauna krieviete. Nekaunīgi tirgojas un melo, neiesaku kaut ko viņai pārdot un vispār kontaktēties ar minēto personu!

Ss.com - Slikts serviss

Slikts serviss Ss.com ir galīgi nojūgušies. Mēģināju no sava profila ievietot sludinājumu, bet neizdodas jo ss pieprasa kaut kādu citu e-pastu. Pamēģināju izveidot citu profilu ar citu tel nr un citu e-pastu, atkal nekā. Secinājums-ignorēt ss.com un izmantot citus sludinājumu portālus kā reklama.lv vai mm.lv kuros vispār nav nekādu problēmu!

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Ss.com sludinājuma pagarināšanas vietā pieprasa no mainis vēl vienu - cita servisa e-pasta adresi, kādā sakarā? Esmu pensionārs, mana e-pasta adrese apmierina, tātad man pensionāram - kuram jau tā nekas, kā pāris rēķinu mēnesī nepienāk tagad jāizveido jauna e-pasta adrese kur pieprasīs manus datus un tā tālāk, lai ss.com un ar to saistītie citi reklamētāji to atkal varētu piesārņot ar spamu, īsāk sakot vēl viena miskaste i-netā vairāk un vēl viena iespēja hakeriem piekļūt maniem datiem (par...

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Šo portālu tak neviens nekontrolē. Vieni brīdi centās konteolēt un pārslēdza sevi uz ss.com pēc lursoft datiem, teikšu tā - ienesīga bizness. Tagad gribu apskatīt savu profilu, bet man redz vajag papildus e-pastu. Nu sorry, ne visiem patīk izdomāt miljons e-pastus, jo man ir tikai viens, kuru mainīt arī negrasos un jaunu vērt vaļā man nav vajadzība. Stulbums. Jo man kontā vēl ir nauda, kuru tagad pazuadēšu vai arī jau ie pazaudēta, jo iepējams tāda bija mērķis ar šīm neskaitāmajām e-pasta adresēm.

Ss.com - Обман

Обман Заплатил 30 евро и поставил 4 объявления после чего меня вообще заблокировали без объяснений и я не единственный такой не ужели нет управы на этих деятелей искусств на запрос не отвечают тишина узнавал у знакомых тоже ни каких объяснений нужно писать коллективную жалобу или собрать подписи для закрытия таких сайтов.

Ss.com - Воровство денег у клиентов

Воровство денег у клиентов Закрыли мой аккаунт с тремя оплаченными объявлениями. Деньги на личном счету тоже пропали. Восстановить пароль не удаётся никакими способами. От редакторов ни ответа. Ни привета. Просто украли деньги.Закрыли мой аккаунт с тремя оплаченными объявлениями. Деньги на личном счету тоже пропали. Восстановить пароль не удаётся никакими способами. От редакторов ни ответа. Ни привета. Просто украли деньги.Закрыли мой аккаунт с тремя оплаченными объявлениями. Деньги на личном счету тоже пропали...

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Зарегистрировался вчера у них на портале, чтобы выставить объявление. Дошёл до момента оплаты, оплатил 9 евро, и чудо - деньги сняли, а объявление пропало. А на следующий день и доступ к профилю пропал. Хоть бы что объяснили. Жаль что только сегодня прочитал на них отзывы... Жулики! Обманывают людей в открытую, давно пора их закрывать.

Ss.com - Portāls piesavinās naudu no mana personīgā konta

Portāls piesavinās naudu no mana personīgā konta Esmu iemaksājusi naudu ss.com personīgajā kontā, un pašlaik šīs naudas atlikums ir €3,44. Vēlējos pagarināt sludinājuma termiņu, summa € 0,49, un apmaksāt to no sava personīgā konta, bet man tiek prasīts kontu papildināt, kaut ar 3,44 ir vairāk nekā pietiekami, lai apmaksātu 0,49. Uz manu jautājumu redaktoram saņēmu atbildi, ka "laiku pa laikam drošības apsvērumu dēļ nepieciešams veikt bankas pārskaitījumu". Wtf? ! Kāpēc lai es nevarētu lietot naudu no sava konta? Un kāpēc lai maksāju vēl naudu šājā kontā, kuru nevaru lietot?