www.sudzibas.lv SS.COM Nozog naudu

Ss.lv - Nozog naudu

Šis portāls www.ss.lv dzēš profilus uz kuriem ir pārskaitīts depozīts 20;50;100 eiro
viņi kaut ko nomaina, lai es netieku vairs savā profilā. Es sūtu jautājumus, kāpēc es nevaru atvērt savu profilu, bet viņi pat neatbild. Ļoti cūcīgs portāls un viņu attieksme ir ļoti augstprātīga. Esiet uzmanīgi un nekādā gadījumā neskaitiet uz viņu kontu nekādas naudas summas.
Jo viņi saņem naudu, izdzēš jūsu kontu un uz jūsu jautājumiem neatbild.
Viņiem arī nav neviena adrese, kur varētu pie viniem aiziet un vismaz kādam kretīnas izsist priekšējo redeli.
Ļoti neadekvāts uzņēmums ar pretīgām metodēm apkrāpj cilvēkus.
Ceru, kā drīzumā kāds adekvātāks uzņēmums nāks viņu vietā, bet viņus aizvērs, kā jau vienreiz valsts izdarīja. Malači tie, kas viņus bloķēja!
Nekad neliekam uz vinu kontu nekādas naudas, jo tie to var jums nozagt un neko jums nepaskaidrojot to paturēt.
Pilnīgi kretīni, novēlu, lai viņi pēc iespējas ātrāk bankrotētu, zagļu banda!: (

25.06.2020

Janis85 25.06.2020

vienā no sūdzībām par ss.lv bija norādīta viņu adrese, tagad uz sitiena nevaru atrast :)
nu bet jā - nav baigi jēgas meklēt cauri visām sūdzībām, jo to te ir simtiem :D

A apeters 26.06.2020

Lūdzu, visi cietušie no SS.LV (SS.COM) krāpniekiem, rakstiet uz Patērētāju Tiesību Aizsardzības Centru (PTAC)!
Šī struktūra šobrīd jau veic šo faktu pārbaudi.
Pēdējo 6 mēnešu laikā sudzibas.lv jau ir vairāk par 50 sūdzībām uz SS.LV (SS.COM) krāpnieciskajām darbībām.
Jo vairāk būs Jūsu iesniegumu, jo labāks būs rezultāts!
Bezatalgojuma varu palīdzēt sastādīt iesniegumu.

M Marina 01.07.2020

Lūdzu atsūtiet man iesnieguma paraugu, man arī izdsesa profilu ar maniem sludinājumiem un naudu

V Vikuciit 26.06.2020

Jā, notika līdzīga situācija, izdzēsa manus apmaksātus sludinājumus. Sapratu ka nav jēgas ar viņiem sadarboties, vairāk zaudēsi, nekā iegūsi, pat nevar rēķināties ar ieskaitītu naudu, jo rīt tavu profilu var nobloķēt. Pārgāju tagad uz saleBaltic, baigi patīk :)

M Marina 01.07.2020

и я сегодня пыталась зайти в свой аккаунт, а его нет и объявлений моих оплаченных тоже нет и деньги на счету там были.
Написала их админу, в ответ тишина...

A apeters 01.07.2020

Пришлите мне на [slēpt]@inbox.lv свой эмайл, на который я Вам могу прислать образец заявления на мошеннические действия SS.LV (SS.COM) в PTAC и policiju.