www.sudzibas.lv SS.COM Uzmanīgi! Krāpnieki portālā ss.lv.

AtrisinātaSs.lv. - Uzmanīgi! Krāpnieki portālā ss.lv.

Ievietoju sludinājumu portālā ss.lv, kā gribu nopirkt dažādas detaļas. Pēc pārim dienām saņēmu nepieciešamās auto detaļās fotoattēlus pēc whatsup.
Pārdevējs uzrakstīja ka no Ventspili. Tā ka es pats no Rīgas sarunājam, kā es vispirms pārskaitīšu naudu uz bankas kontu, pēc tam viņš nosūtīs man auto detaļas caur omnivu uz Rīgu.
Bet pēc naudas pārskaitīšanas pārdevējs pazuda. Sākumā solīja nosūtīt izsekošanas numuru, bet pēc tam vispār neņēma klausuli.

Krāpnieks sevi nosauca par Paulu Rostoku (Pauls Rostoks)
krāpnieka tālrunis +371 27 291 363
krāpnieka bankas konts uz kūru pārskaitīju naudu monese bank be71974064171169.
Krāpnieka balss

tā kā bankas pārskaitīja piezīmes uzrakstīju, kam pārskaitīju, par ko, un noraidīju saņemšanas termini, ir pamats rakstīt iesniegumu policijai par krāpšanu.

Ja tuvākajās dienās es nesaņemšu savas preces vai savu naudu, es rakstīšu iesniegumu policijai.

Esiet uzmanīgi. Ja kādam bija līdzīga gadījums, arī rakstiet iesniegumu policijai vai rakstiet man uz e-pastu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Infleks 15.07.2020

P.S.
Pēc sūdzības ievietošanas ar īsto identitāti esošais Pauls Rostoks piezvanīja man un izskaidroja situāciju, ka ir arī cietējs no šī telefona nr īpašnieka, jo telefona nr īpašnieks uzdodas un zog svešu cilvēku identitātes un personas datus, lai izvairītos no atbildības par saviem noziegumiem. Pauls Rostoks ir cietējs, jo tiek izmantoti viņa dati vīnam pat to nezinot!
Tagad tikai ceļš uz Policiju!

I