www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana, zagļi, noziedznieki

Ss.com - Krāpšana, zagļi, noziedznieki

Ss.com kāpēc neviens neko nedara lietas labā! Kāpēc viņi eksistē! Viņi kārtīgi apzog cilvēkus. Cik reizes ir bijis, ka samaksāju par sludinājumu un pēc pāris minūtēm sludinājums nezinamu iemeslu dēļ dzēš, lieku vel, maksāju vel, atkal dzēš. Kad rakstu, kas par iemeslu viņi pajautā id karti un pēc tam kaut apdirsies raksti viņiem, tevi ignorēs. Pēc tam taisi jaunu profilus un tas pats maksā, dzēš, maksā, dzēš. Vai vienkārši neļauj ielikt sludinājumu ar mistiskiem tekstiem par pārkāpumiem kurus neviens nav veicis. Atkal prasi kāpēc nevar ielikt un tevi atkal ignorē. Lūdzu vīram, masai taisīt profilu viņiem tas pats, ieliek, samaksā un viņiem arī vienkārši izdzēš sludinājumu. Tu naudu samaksā, ievēro visus noteikumus, bet tev atņem naudu, un izdzēš visu, un pēc tam vēl aizliedz kko likt iekšā. Viņi kā bunkurā sēž, nevienam nesniedz atbildes tikai zog naudu. Iedomājaties katru dienu no tūkstošiem cilvēku nozog nereālas summas. Un viņiem pilnīgi nekas par to nav. Kāpēc neviens neko nedara, viņi milionus pelna uz krāpšanu. Viņi apmāna cilvēkus, viņi zog naudu, un ja sniedz atbildi tad draud cilvēkiem.

13.07.2020

K

A apeters 13.07.2020

Pēdējo sešu mēnešu laikā vairāk par 55 analoģiskām sūdzībām publicētas tikai SUDZIBAS.LV.
Pie kam sūdzās nevairāk par 10% cietušo.
Aicinu uzreiz iesniegt rakstisku Sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) un Valsts Policijā par SS.LV un SS.COM krāpnieciskām darbībām.
Es, kā cietušais no tādām pašām darbībām, iesniedzu sūdzību jau aprīlī.
PTAC veic pārbaudi pēc patērētāju tiesību pārkāpumu fakta, bet Policija un Prokuratūra veic pārbaudi par krāpniecības faktu (svešas naudas piesavināšanu).
Bet šīs pārbaudes iet diezgan vāji un pārbaudošās iestādes saka, ka viņiem pārāk maz sūdzību lai sāktu aktīvu pārbaudi.
Tāpēc lūdzu visus griezties attiecīgajās struktūrās, bet neraudāt šajā saitā.
Tikai kopīgiem spēkiem mēs spēsim saukt pie taisnīgās atbildes "pārēdušos" negodprātīgus uzņēmējus, kas ikgadu saņem daudzmiljonu peļņu no mūsu līdzekļiem.

Esmu gatavs bezatalgojuma palīdzēt ikvienam ar oficiālās Sūdzības sagatavošanu kā PTACā, tā arī Valsts Policijā. (Rakstiet man personīgajā sarakstē.)

A Armands LD 13.07.2020

Nevienu neaizstāvu, bet varbūt ir vērts tomēr padomāt vai tiešām studinājums atbilst visiem noteikumiem!

S sdsff 13.07.2020

Ejiet tak no viņiem prom, tik daudz alternatīvu, piem, saleBaltic.

W waka 13.07.2020

Sale- kas?
Kur tad ir latvijā tās alternatīvas ar vismaz pusi no esesa unikālo apmeklējumu skaita?