www.sudzibas.lv SS.COM Bloķē kontu bez paskaidrojumiem

Ss.com - Bloķē kontu bez paskaidrojumiem

SS.COM-KANTORIS
Periodiski, bez paskaidrojumiem, bez brīdinājumiem bloķē portālā reģistrētu kontu.
ss.com bez paskaidrojumiem, brīdinājumiem, bez jebkādiem argumentiem bloķē kontu no kura tiek ievietoti sludinājumi portālā ss.com wtf, pat tad kad netiek ievietoti sludinājumi portālā ss.com, tie "DZĪVNIEKI" tāpat nobloķē kontu, kaut kāda visatļautība tajā kantorī.

06.07.2020

D

V Vikuciit 06.07.2020

Kāpēc jūs jorpojām vēl tur sēžat?! Tik daudz citu variantu! Es pati pārgāju uz saleBaltic, super serviss un vairāk par 20 tūkst. sludinājumu! Es nesaprotu cilvēkus, kuri tikai čīkst par krāpšanu, bet paši viņiem maksājat naudu? Kur loģika?!

V Vikuciit 07.07.2020

Ja tevi tā interesē, pārstāvis es nekāds nēēsmu, vnk palīdzu cilvēkiem un dalos ar info. Bet par to ka kreisais un nedzīvotājs - ienāc pēc mēneša un tad aprunāsimies, cipari runā skaļāk par taviem vārdiem - pāri 30 tūkst. sludinājumu. ;)

V Vikuciit 07.07.2020

skaties labāk, pat VIP sadaļā acu priekšā

A apeters 13.07.2020

Pēdējo sešu mēnešu laikā vairāk par 55 analoģiskām sūdzībām publicētas tikai SUDZIBAS.LV.
Pie kam sūdzās nevairāk par 10% cietušo.
Aicinu uzreiz iesniegt rakstisku Sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) un Valsts Policijā par SS.LV un SS.COM krāpnieciskām darbībām.
Es, kā cietušais no tādām pašām darbībām, iesniedzu sūdzību jau aprīlī.
PTAC veic pārbaudi pēc patērētāju tiesību pārkāpumu fakta, bet Policija un Prokuratūra veic pārbaudi par krāpniecības faktu (svešas naudas piesavināšanu).
Bet šīs pārbaudes iet diezgan vāji un pārbaudošās iestādes saka, ka viņiem pārāk maz sūdzību lai sāktu aktīvu pārbaudi.
Tāpēc lūdzu visus griezties attiecīgajās struktūrās, bet neraudāt šajā saitā.
Tikai kopīgiem spēkiem mēs spēsim saukt pie taisnīgās atbildes "pārēdušos" negodprātīgus uzņēmējus, kas ikgadu saņem daudzmiljonu peļņu no mūsu līdzekļiem.

Esmu gatavs bezatalgojuma palīdzēt ikvienam ar oficiālās Sūdzības sagatavošanu kā PTACā, tā arī Valsts Policijā. (Rakstiet man personīgajā sarakstē.)