Reitings Interneta pakalpojumi

Pērkam Kopā
Atlants.lv
Kumi.lv

Pusdienlaiks.lv - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana naudu un slikts serviss. Nav vienādi ar e klase pirmā un pēc tam pusdienlaiks nokavēt nav līdzi reizi. Es nopietni saku pusdienlaiks pārcelt uz mily slikta server. Vajag dzēst pusdienlaiks. 👎👎👎👎 bet nav kartiba uz laiku kavej uz 8.00 norita. Labi meginasim nospied kaveja uz 1 nakti ir labs bet nav izdeviga shodien liidz 8.00 norita tikai ta liidz 7.30

Ss.com - Ss.lv krāpnieki un zagļi

Ss.lv krāpnieki un zagļi Ss.lv vai ss.com krāpnieki un zagļi. Laikam aizmirsuši, kad pirms pāris gadiem šo portālu uz laiku slēdza. Arī tagad viņu visatļautībai robežu nav. Manus sludinājumus (bērnu rati, ritenis, žogs) bez paskaidrojumiem izdzēsa, bloķēja pieeju ss.lv kontam. Protams, naudu arī savāca sev. Izveidoju vēlreiz kontu, arī tas pēc divām dienām tika bloķēts. Sazināties ar viņiem bezjēdzīgi, atbildes nav. Kā vispār var atļaut šādam kantorim strādāt bez kontaktiem un telefona? Esmu pārliecināta, ka ļoti daudz...

1a.lv - Мошенничество

Мошенничество Šīs firmas mājas lapā izvēlējos zāles pļāvēju un apmaksāju to 17.01.2024g ar pārskaitījumu pa banku, 2024. G. 19.01 man piezvanīja un paziņoja, ka preces jau nav t.20.01 2024. Atvēru interneta veikala lapu '1a' un ieraudzīju, ka prece nav noņemta no mājas lapas .21.01.2024g. Es uzrakstīju vēstuli servisa dienestam. Un meitene man atbildēja apstiprinoši, ka prece ir un es varu to samaksāt, bet naudu par iepriekšējo samaksu viņi atdos 4 dienu laikā. Apmaksāju atkārtoti par šo preci un...

Ss.com - Noteikti iesaku

Noteikti iesaku SS.com ir izcilga vieta kur esmu atradis daudz ko noderīgu! Šeit ne tikai ir plašs darba piedāvājumu klāsts bet arī iespēja pārskatīt un piedalīties darba tirgū. Turklāt esmu veicis vairākas pirkumu darījumus iegādājoties gan lietas gan tehniku un vienmēr esmu atradis labas cenas un kvalitatīvus produktus. SS.com piedāvā arī daudz nekustamā īpašuma opcijas - dzīvokļi un mājas kas palīdz atrast piemērotu dzīvesvietu. Kopumā šī platforma ir "vienā vietā" risinājums visām vajadzībām darbs iepirkšanās nekustamais īpašums un pat dzīvnieku iegāde. Noteikti iesaku!

Discover.lv - Krāpšana

Krāpšana Apple macbook air заказали, подтверждение пришло от [slēpt]@discover2.lv и по телефону +37128816577, авансовую квитанцию выписали от Sia Dekolink 15.12.2023 с формулировкой "Drošības nauda" на 50 евро - без чека! Деньги принимал гражданин находящийся один в офисе, с 4мя пустыми столами без оборудования и признаков существования других работников, на столе у которого лежало 5 кнопочных телефонов. Срок исполнения заказа работник обозначил - 3 или 4 дня. На звонок 22.12.2023 года - ответ ждем...

Biļešu Serviss - Biļešu Serviss/ Slikts serviss/ koncerts St. Gertrūdes baznīca

Biļešu Serviss/ Slikts serviss/ koncerts St. Gertrūdes baznīca Labdien, 23 decembri jūsu koncerts St. Gertrūdes baznīca, iegādātās biļetēs koncertam, kura sēdvietās ir stabs, prožektors un egle. Mūsu ģimene visa ir ieradusies uz šo koncertu, 7 pieaugušie un 2 bērni. Berni raudāja, prožektors spīd acis un neko neredz. Gribu iesniegt sūdzību par slikta pakalpojuma kvalitāti un kompensēt biļešu cenu.

JOOM SIA - Обман

Обман Заказал круглый шарф . прибыл. но размер несоответствует описанию . в описании 26 х 20 .написал им они вообще нериагируют. неотвечают. незаказывайте у них ничего .мошенники . это посредники.тот же али экспресс.но там вам возвратят деньги . почему официальные власти незаймутся аферистами . на 3 фото видно сравнение моего другого купленного . разница почти в два раза . а размер тот же .

Matiss Kurilovs 20K - Nepatiesas informācijas sniegšana, maldināšana, dezinformācija

Nepatiesas informācijas sniegšana, maldināšana, dezinformācija Pačekoju Biznesa Skolas 20k Discord serveri un vēlējos pārbaudīt informāciju par lietotājiem precīzāk par IP adresēm. Īpašu uzmanību pievērsu studentu rezultātiem, kuri bija visvairāk sasnieguši un izrādījās... ka visi ir 20K_BOSS fake profili! Nekas nav pretī, viņa serveris, lai dara ko grib, bet lai nemaldina tautu un nesniedz nepatiesu info. Kā lai saka, speciālists savā jomā, kuram patīk kaut ko muhļīt! 20K_BOSS papildus fake profili - mona88888, oskarst._63113, tudisudi. Šie ir tie, kuru...

Atrisinātavictoriatomas - Обман

Victoriatomas. Es veicu pirkumu un saņēmu defektu. Interneta veikala īpašnieks izrādījās rupjš. Viņi paņēma manus naudu. Prece no Ķīnas ar defektiem J'ai effectué un achat et reçu un défaut. Le propriétaire de la boutique en ligne s'est avéré être impoli. Ils ont pris mon argent. Produit de Chine présentant des défauts

Swedenshop - Krapšana

www.swedenshop.net, заказ M-1865421-622. Заказ M-1865421-622 1 x Karcher K 7 Premium Smart Control Home €209.99 (€209.99) Доставка: DHL €18.99 Сумма: €228.98 С уважением, Swedenshop www.swedenshop.net Ответ: www.swedenshop.net: Получена оплата по заказу M-1865421-622

www.ss.com - krāpšana

krāpšana Mani nobloķē jau trešo reizi (katram bija izveidots savs account), nevaru ievietot sludinājumu! Nu vienkarši murgs, nekad neesmu pārkāpusi nevienu likumu ss.com! Samaksāta nauda netiek atgriezta, nācies zaudēt 10 eiro, kuri bija ielikti ss makā. Uz sūdzību neatbild, uz vēstulēm neatbild, kādu likumu esmu pārkāpusi - nesaka! Besī ārā vnk.

SIA IMS Vintage - Pēkšņi visus atlaiž, nesamaksā algas, atvaļinājuma dienas utt.

Islandes kompānijas filiāle Rīgā SIA IMS Vintage, pēdējos mēnešos kavējās ar algas izmaksāšanu līgumā noteiktā datumā. 31.augustā pēkšņi visus filiāles darbiniekus atlaida bez brīdinājuma, neizmaksāja darba samaksu, atvaļinājumu dienas, kā arī atlaišanas pabalstu (112.1 pants), ko vajadzēja izdarīt 31.08 vai 01.09 (128.1 pants). Solīja ilgi un dikti, ka tiks viss samaksāts, bet tā tas nenotika. Teica ka šonedēļ iesniegs uz maksātnespēju. Visticamāk ka negrasījās to pat darīt, lai Latvija...

Biļešu Serviss - slikts serviss

slikts serviss Neiesaku iegādāties dāvanu kartes šajā servisā, jo ļoti neērti, ka jāizmanto visa summa vienā pirkumā. Ja gadijumā nevarat atrast pasākumu par visu summu, atlikumu nevarēsiet izmantot cita pasākuma apmeklēšanai. Lieki piebilst, ka pasākumu piedāvājums ir diezgan nabadzīgs - daži labi koncerti vai baltijas pērle, bet pārējais diezgan bezgaumīgs.

Ss.com - Slikts serviss, bojājums, krāpšana

Slikts serviss, bojājums, krāpšana Nevaru reģistrēt savu tālruni ss.lv, jo rada kad kāds jau lieto to, kad cenšos to atgriezt, jāsūtas sms uz noteiktu numuru pa kuru skaita nost naudu, esmu jau pazaudējis riktīgu summu un man nekāds tel nr netika atgūts, vel par to lai ieliktu sludinājumu prasa veselus 4 euro, tāda sajuta kad nauda krīt no debesīm.

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Pēc ievietotā sludinājuma, uz e-pastu atnāca šāds: informējam, ka iesniegtajā sludinājumā ir pārkāpti sludinājumu servisa lietošanas noteikumi: 5.1 lietotājs neievēro likumdošanas prasības, vispārpieņemtās uzvedības un ētikas normas. Sludinājumā nav aizpildīti obligāti aizpildāmie lauki, vai norādītā informācija ir nepareiza vai ir kļūdaina. Viss tika pārbaudīts, viss ir korekti aizpildīts. Uz saziņu atbildēja ļoti ātri un ar izdomātu citu jau pavisam iemeslu. Izskatās pēc dubultotas vai...

Mm.lv - Izvieto paši krāpšanas sludinājumus

Izvieto paši krāpšanas sludinājumus Šo uzņēmumu vada cilvēks pret kuru ierisinātas daudz krimināllietas, tai skaitā par krāpšanu un nodokļu nemaksāšanu un viņus piesedz vid. Šī uzņēmuma ipasniekx ir pedofils kurš raksta vēstules nepilngadīgiem! Foto ir redzama, uzmanieties. Viņš arī izmanto citus serverus ne tikai savu mm.lv bet arī ss.com un gribu.lv. Viņa uzņēmums ir parādā valstīj 15000 eiro jau vairākus gadus!

Ss.com - Nepatiesa Cena

Nepatiesa Cena Sveiki. Cena neatbilst sludinājumam. Ir izlikti daudzi sludinājumu ar citiem numuriem. Sludinājuma Cena ir 250 - 260 eiro. Kad szvani cenu operators Saka 290. Https://www.ss.com/msg/lv/production-work/firewood/granules/bfgcej.Html sieviete neatbild kāpēc viņiem nav korekta informācija. Negrib runāt, atbild ka tādai cenai ir jābūt. Pasi izliek par 250 eiro, pa telefonu runa 290

Ss.com - Nav nopublicēts

Nav nopublicēts Samaksāju, bet sludinājums nav nopublicēts! Un man nav saprotams, kāpē ir nepieciešamība rakstīt kaut kādas 350 rakstu zīmes ja es varu savu pretenziju paskaidrot īsi un konkrēti ar galveno domas izklāstu!? ! Kam tad īsti ir domāts šis nesakarīgais portāls? !? Pie tam par manu naudu? !?

Ss.com - Slikts serviss

Slikts serviss Servisi sliktākā līmenī kā jebkur citur! Nevaru ielikt, bet viens darba meklēšanas sludinājums, ne par velti, ne par velti, no jebkuras Ip adreses raksta, ka pārkāpis noteikumu, tomēr pieņem konta papildināšanu bez jebkādas problēmas, cenu zīmes sludinājumam ir vieta! Visur Eiropā šādi pakalpojumi ir bezmaksas, un tikai mums ir maksa, un viņi joprojām plēš naudu, bet jūs nevarat ievietot sludinājumu.

CV-LITE - Krāpšana

Izveidoju vienu cv, par kuru samaksāju 1,95. Pēc nedēļas no konta pazūda vēl 29,99, sazinājos ar uzņēmumu, kur teica, ka ja esmu saglabājusi vienu cv, tad automātiski man ir pieslēgts premium abonements, un nauda tiek noņemta no konta un netiks atgriezta! Krāpnieki. Uzmanāties!