www.sudzibas.lv LIDO Pretīga šašliks

LIDO - Pretīga šašliks

Nopirkām pa dārgu naudu marinētu šašliku ar marku Gunārs Ķirsons Lido kakla karbonādes šašliks. Tik neēdamu, cipslainu gaļu marinādē vēl nebiju ēdis, visa porcija aizgāja miskastē. Agrāk varēju uzticēties lido, bet tagad pēdējā reize kad ņēmu.

16.05.2022

V

H Hristina333 29.06.2022

Полностью согласна, продукты у них давно не качественные, а в самом бистро часто готовят продукты с просроченом сроком, я там работала врать не буду, там, что про зарплаты полный обман, что и про качество продуктов.

L Liene889 15.08.2022

Labāk sacept pašiem ;)

G Gulbenietis 19.01.2023

Par šašliku nezinu, bet vistu spārni brūkleņu mērcē sīkajiem iet uz urrā. Es gan vismaz 0,5-1 kg gaļas lieku klāt, lai sīčiem marināde nav par stipru.

Pašam nav lēmts pagatavot? Pilns google ar receptem. Vai Tev tur bans?

T taisnibascinitajs3 04.05.2023

Iespaidīgi, nezināju, ka ir cilvēki, kam tik ļoti rūp reitings Sudzibas.lv, ka uztaisa vēl 3 profilus, lai pie katra sava tikko ieliktā komentāra vecās sūdzībās uzreiz saspiestu 3 upvote.