DPD piegāde ir slikta - Slikts serviss

Labdien!

Vēlos iesniegt sūdzību par saņemto sūtījumu. Paka tika piegādāta sliktā stāvoklī, un ziepes bija pilnībā izlijušas kastes iekšpusē. Tādēļ saņemtā ziepju paka ir bojāta un nav lietojama.

Pievienoju fotogrāfijas kā pierādījumu bojājumam.

X

Komentāri (1)

X xvall22x 1 st atpakaļ

DPD kurjers

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus