www.sudzibas.lv Mazā lāde Bojājums, slikts serviss, fake

Mazā lāde - Bojājums, slikts serviss, fake

Labdien!

Šoreiz, vēlējos painformēt, sabiedrību par diez gan nepatīkamu pārsteigumu!

Iepirkos, šobrīd ļoti populārajā pārdošanas live. Šobrīd tie ir savairojušies ļoti daudz.

Pārsvarā šie cilvēki ir no anglijas, kas iepērk daudzumos mantas uz svara, un, tad pārdod facebook live “par mazām naudām” labas, lietotas un nelietotas mantas.

Tad šoreiz iekritu uz šo pārdevēju “ mazā Lāde”. Kopējo summu, ko esmu izdevusi šeit ir 500 euro par visiem pirkumiem, nepilnu 3 mēnešu laikā!

Viss mani apmierināja ar precēm, lietām, kuras pirku līdz saskāros ar nepatīkamu gadījumu par dārgāko preci, ko iegādājos no šiem pārdevējiem. Pirku orģinālo loius vuitton somu! Tā, “mazās Lādes”, facebook live bija, teikts 10x, ka soma ir orģināla un katra birka ir pārbaudīta!

Par pierādījumi variet atvērt facebook mazā Lāde lapu, kur 26.04 video 3: 11: 11

video, kur tika nopārdota louis vuitton soma orģinālā!

Ne vienu mirkli netika teikts, ka soma ir replika! Ko tikai uzzināju pēc tam, kad saņēmu produktu un sāku salīdzināt ar modeli internetā! Šo fake grauztu nopirku par 150 euro, kura max. Vērtība ir 10 euro!

Produkts tika reklamēts kā patents, līdz ar to mazas novalkājuma pazīmes man bija, ok, priekš orginala!

Kad griezos pie pārdevēja ar sūdzību, ka soma nav īsta un rokturi ir atlupuši, šuves sašūtas nepareizi un vispār tā nav orģinālā soma, kā tika reklamēts. Man atbildēja, ka live video viss izskatās labi un viss pārbaudīts un, ka es esot nonēsāJusi somu, jo tādu viņi nekad nepārdotu!

Somu saņēmu ar lielu kavēšanos vairāk kā 1.5 mēnesi, kad saņēmu produktu nepētīju, bet noliku skapī! Līdz brīdim, kad sāku salīdzināt somu, intereses pēc ar orģinālo šā brenda somu bildēm un detaļām internetā!

Somas nummurs sakrita ar fake somas nummuru, jo nav jau liela māksla uztaisīt 1: 1 repliku!

Somas nummurs

ra 178003

biju vīlusies un dusmīga, jo par obciju atgriezt produktu, vai uzņemties atbildību par pārdoto mantu neviens nevēlējās. Pasakot, ka viss ir mana vaina un soma bija pārdota kārtīga!

Pārdevējs veiksmīgi vēlējās atkratīties no manis un nedzirdēt neko par pārmetumiem!

Dēļ šīs manas mācības gribu brīdināt citus cilvēkus, neesiet muļķi un nepērkiet šos online produktus, par kuriem jūs tāpat pārmaksājiet milzīgas naudas! Otrs jūs nekad neziniet, kas atnāks otrā galā!

Papildināts Andeleine 03.07.2022

VBrīdināt citus

Good Intentions 04.07.2022

Kur var nopirkt orģinālu par tādu cenu. Skopais maksā divreiz. Internetveikali utml. un orģinālas preces ļoti tāda apšaubama lieta pat pa pilnu cenu un visur būs rakstīts orģināls. Ieteikums dokumentēt saņemšanu un atvēršanu tāpat arī uzreiz pārbaudīt nevis pēc kaut kāda laika izdomāt skatīties - šo es vispār nesaprotu.

A Andeleine 04.07.2022

Šis ir loti vecs LV modelis, lietota orginals maksa ap 600 euro, un si bija izsole, kurs sola vairak tam bus si ORGINALA soma! Tas viss ir loti viltigi!