Meklēšanas rezultāti

Prece1.lv - Krāpšana (Sūdzība)

Šie ir krāpnieki. (prece1.lv) sākotnēji atsūta linku, kur izsekot sūtījumu. Bet nerādas, nemaz kur konkrēti ir prece. Nu jau pagājušas 2. Nedēļas un izsekošanas kods pēkšņi vairs neeksistē. Tā kā domājiet paši. Naudu viņi arī neatgriež un atrunājas, ka prece ir izsūtīta utml. Lūdzu, lūdzu neuzķeraties. Es neesmu vienīgā, kas ir uzķērusies. Iesniegums Ptac ir uzrakstīts par šo krāpnieku kantori. Žēl, naudiņa tomēr no gaisa nekrīt. U komunikāciju arī vairs neiziet, ignorē!

E Elinchaax 07.12.2023
Komentāri 4 Reklāma

Ieslodzījuma vietu pārvalde - Briesmīga attieksme (Sūdzība)

Briesmīga attieksme Labdien, kā tas var būt, kad pret cilvēkiem attiecas sr tādu attieksmi. Likumus paši neievēro, apcietināto rausta no vienas kameras uz otru, liek sēdēt ar podiņiem liedz veikalu, pastaigas sporta zālē īso satikšanos un garo satikšanos , pēc likumiem tā nevar tas bojā viny psihisko stavolli! Kur tad ir taisnība cilvēkam kas ir priekšnieks un pa naidam ko viņam kukuli vai kautko ienest citi, uzper lido uz Maldivu salām! Kur tad ir tā taisnība ja paši pēc pantiem nejiet un neskatās dara kā paši...

Nordeka - Nedomā par pasažieru drošību (Sūdzība)

Nedomā par pasažieru drošību 23. Novembrī reiss Rīga - Bauska. Atiešanas laiks 23: 00 no Rīgas. Šoferis ielaida autobusā četrus stipri sadzērušos puišus, kuri uzvedās ļoti skaļi, necenzētiem vārdiem komunicēja. Pieturā kekava, kad šoferis ar vienu no tuvāk viņam pasažieri gāja nomierināt skaļos puišus, rezultātā pasažiers tika piekauts, pasažieriem pārējiem tika draudēts. Tuka draudēts ar izrēkināšanos arī šoferim, ja ziņis polucijai. Man ir jautājums - kas atbild par pasažieru drišību? !

F Fiksiks 30.11.2023
Komentāri 2

Ventspils Reiss - Karšu terminālis (Sūdzība)

Karšu terminālis Jau cik dienas pēc kārtas (itkā neiet) karšu terminālis, lai gan citos mikro autobusos var maksāt ar karti.. Ko darīt cilvēkiem kuriem kartē ir tikai naudiņa un šoferis pasaka ka nedrīkst.. Kur kad tāds ir redzēts? Daudzi Ventspils iedzīvotāji ka arī tai skaitā es… esam neapmierināti!

AtrisinātaSPORTLAND SIA - Uzskatu šādu attieksmi pret pircēju par negodīgu un pretlikumīgu (Sūdzība)

Uzskatu šādu attieksmi pret pircēju par negodīgu un pretlikumīgu Gada 24. Novembrī es iegādājos New Balance kedas, modeli nb754 melnas 111, par 105 eiro Sportland alfa veikalā, brīvības ielā, Vidzemes priekšpilsētā, Rīgā, alfa akropolē tirdzniecības centra otrajā stāvā. Internetā lasīju, ka New Balance lepojas ar sava produkta kvalitāti, tāpēc nolēmu izmēģināt šī ražotāja kedas. Mājās vēlreiz uzmērīju iegādātās kedas nedaudz ilgāk nekā veikalā, un sapratu, ka kreisā keda spiež uz manas labās kājas lielā pirksta. Tāpēc es iepakojām kedas atpakaļ kastē un...

Lunanap.com "Lācis Sēdeklis" - Krāpšana (Sūdzība)

Rotaļu "Lācis sēdeklis" absolūti neatbilst foto un video redzamajam. Ne materiāls, ne izmērs, ne kopējais vizuālais. Piegāde tikai ar kurjeru, kaut paciņa tik niecīga, ka ietilpst m izmēra pakomāta nodalījumā. Protams, preci var atgriezt, tas ir paredzēts, bet 3.99 par piegādi + 1.99 par pēcmaksu, + naudiņa par atpakaļ sūtīšanu. Tas pie nosacījuma, ka štrunta lācis maksāja 24.99, vai tas ir atpakaļ sūtīšanas vērts.

AtrisinātaMembershop - Nepiegādā sūtījumu (Sūdzība)

Nepiegādā sūtījumu Pasūtīju EDT dāvanai 3.novembrī. Bija jāpiegādā 8.novembrī. Interesējos, kad saņemšu. Atnāca ļoti dīvaina vēstule - "Mēs redzam, ka preces piegādes datums (2023-11-08) šim pasūtījumam ir 2023. gada 11. augusts, tāpēc joprojām ir iespēja to saņemt pirms tam". Tajā brīdī nesapratu smieties vai raudāt. Uzrakstīju vēstuli, vai viņi joko un norādīju, ka šādi nelasa datumu. Piezvanīju uzņēmuma operatorei, kura man piekrita, ka sniegtā atbilde ir aplama(saņēmu arī atvainošanos par kļūdu) un, ka man ir...

D diana 09.11.2023
Komentāri 0 Tirdzniecība

Miniflat SIA - Krāpšana (Sūdzība)

Nekad neīrējiet dzivoļus no šīs firmas SIA Miniflat. Vismaz ne ilgtermiņā. Es diemžēl baigi daudz aizdzīvojos, veselus 5 gadus. Nezinaju nevienu no mājas kas tur nodzīvotu tik ilgi , jo īrnieki vislaik mainījās nepārtraukti. Parasti šim samniekam kur dzīvokļus izīrē viņš un viņa sieva , mājā ir vairāki dzīvokļi , kas pēc skata visi ir identiski vienādi vai līdzīgi interjera ziņā. Visas mēbeles parasti no ikes un reiķinieties ar to ka nekas Jums nekad nevar saplīst vai sabojāties,kaut tas nemaz...

CV paraugs - Slikts serviss (Sūdzība)

Diemžēl, mūsdienās tādas firmas kā Cv paraugs mēģina pelnīt naudu nevis ar profesionālo servisu, bet muldinot klientus. Kad gribat saglabāt uztaisīti cv, jums lieliem burtiem to piedāvā izdarīt par 1,95 eur, tomēr pašā lejā maziem burtiem ir rakstīts, ka pēc 14 dienām ieslēdzas maksas abonements 29,99 eur mēnesī. Protams, to nav iespējams pamanīt. Es, ka visi citi, samaksāju 1,95 eur lai saglabātu savu cv un aizmirsu. Pēc 2 mēnešiem es pamanīju, ka no mana konta pazūd nauda. Paskatījos, jau 2...

K Krigs 13.10.2023
Komentāri 4 Web lapas

Arnis Reiss - Krāpšana (Sūdzība)

Strādāju pie Arni bija parakstīts līgums bet netika iesniegs tālāk oficiāli uzmeta uz lielām naudām taisījām objektus algu nesaņēmām izmaksāja tikai avansus. Pie visa vainoja meistarus kas lēnu strādāja tāpēc uzmeta visus strādniekus un katru reizi teica kad uztaisīs nākamo objektu būs nauda bet vel līdz šai dienai naudas nau un viņš netaisās maksāt.

Prece1.lv - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Pasūtīju jaudīgs bezvadu mini putekļusūcējs pa 34.09 ar divām dažādām funkcijām.Atveda ne 2 dienu,kā bija absolīts,bet 15 dienu laikā bojātā iepakojumā neatbiltošo preci-putekļusūcējs ar vienu funkciju,kurš obligāti lētāk!Gribētu samainīt vai atdot atpakaļ,bet man piedāvāja to izdarīt pa savām naudām!Pārdēvējs maldināja un vēl man jāsūt Lietuvā pa 6,99EUR?!Tā ir krāpšana!Neko nesūtīju atpakaļ,jo izlasījā saitā “sūdzības.lv”,kā naudas viņi arī neatgriež!Neieteiktu iekrīst uz reklāmu,kura vēl joprojām ir Facebook!

Barbora - Piegādātaju mašīnas krietni pārsniedz atļauto ātrumu (Sūdzība)

Piegādātaju mašīnas krietni pārsniedz atļauto ātrumu Barbora piegādātaju mašīnas krietni pārsniedz atļauto ātrumu. Gandrīz katru dienu Ķekava, Pliederu ielā vairākas reizes dienā var piefiksēt ka Barbora mašīnas "'lido'' ar nenormālo ātrumu. Vai tas ir normāli un vai viņiem ir speciāla atļauja ka viņi nesodīti tā rīkojās? Cilvēka drošība uz ielām vairs nav svarīga un vai patiešām piegādāt pārtiku apsolīti īsā laika ir tik būtiski? Varbūt tad nevajag pieņemt tik daudz pasūtījumus vienā laikā? Kāpēc atbildīgas par to personas nedomā par šo jautājumu?

T Taja_ 02.10.2023
Komentāri 3 Veikali

Intergaz - Krāpšana, draudēšana, izspiešana. (Sūdzība)

Krāpšana, draudēšana, izspiešana. Piestāda rēķinus par it kā neatdotiem 4 gāzes baloniem, lai gan ir atdoti. Kad rakstiskā veidā tika norādīts, ka visi baloni ir atdoti, tad tika saņemti draudi par Credireform piesaitīšanu. Kad vēlreiz norādījām, ka visi baloni atdoti, tad saņēmām zvanu no Dienvikurzemes policijas, ka neesam atdevuši 85 balonus!

M maris58 02.10.2023
Komentāri 1

Vilitas Melbārdes ārsta prakse - Nekompetence, paviršība, nolaidība, neieinteresētība, darba pienākumu nepildīšana (Sūdzība)

Vēlos brīdināt cilvēkus un silti iesaku neizvēlēties Vilitas Melbārdes ārsta praksi Olainē un neuzticēt savu veselību šai personai, it sevišķi, ja ģimenes ārsta pakalpojumi ir nepieciešami bieži vai ir kādas nopietnas veselības problēmas. Mēs izdarījām kļūdu un piereģistrējām savu mazuli pie šīs ģimenes "ārstes". Tagad saprotam, kāpēc viņai vienīgajai Olaines nov. ir tik maz pacientu - tikai 800 pieaugušie un 11 bērni/jaunieši līdz 18 g.v. kamēr pārējiem ģimenes ārstiem praksēs ir vismaz 2x...

R reinasofia 23.09.2023
Komentāri 4 Ārsts

AtrisinātaZIB tekstils - Briesmīga apģērbu kvalitāte (Sūdzība)

Briesmīga apģērbu kvalitāte Tikai aprīlī iegādājos šo skaisto zib* (zib.lv) jaciņu, bet pēc vasaras tā jau ir metama ārā. Ne tāpēc, ka vairs nav modē, bet tāpēc, ka ir nolietojusies: materiāls savēlies visur, kur tik varēja (pat padusēs) , parādījās neskaitāmi mazi savelkumi, tagad šādu apģērba gabalu ir kauns vilkt pat laukos. Ilgtspēja, rūpes par apkārtējo Vidi, samazinot tekstila atkritumu daudzumu? Nē, izskatās, ka šis Latvijas uzņēmums par šādām lietām nedomā, viņu mērķis ir uzpelnīties. Žēl, ka šādu negodprātīgu...

Bite - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Bite ir riktīgs krāpnieku kantoris - ar viltu un meliem izkrāpj naudu no senioriem! Esiet uzmanīgi - mēs noteikti tādi neesam vienīgie, neļaujiet saviem vēcāka gada gājuma cilvēkiem neko parakstīt bites kantorī, pirms 10x nav pārlasīts līgums. Tātad - manai mammai atnāca sms ka jānomaina sim katre - to varot izdarīt jebkurā bites salonā, ok viņa aizbrauc mainīt, viņai piedāvāts vēl viss kas, kā jau bites politikā to piekopj - bāž virsū vajag vai nevajag! Pierunājuši pieslēgt internetu, par ko...

Picu darbnīca - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Šodien nopirku picinu 19:05 un atnacu mājas. Atvēru picas kasti un šķēle bija nogriezta. Ja es maksāju naudiņu, tad ceru uz veselu gabalu picas ne apestu vai nogrieztu. Kauna nav.

M Maija. 24.08.2023
Komentāri 1 Picērijas

AtrisinātaBaltic ESCON SIA - Krāpšana (Sūdzība)

Projekts Rīgā, Valdemāra ielā 4 (Pflūga nams). Īpašnieks SIA “Baltic Escon”. Rezervēju vienu dzīvokli un iemaksāju rezervācijas maksu. Firma nespēja izpildīt līguma nosacījumus, bet rezervācijas maksu neatgriež, rupji ignorējot līguma nosacījumus. Ir aizdomas par krāpšanu ar iepriekšējo nodomu. Ja plānojat iegādāties no viņiem dzīvokli varat saskarties ar līdzīgu situāciju.

GDA Serviss SIA - Krāpšana (Sūdzība)

Vaditajs Daniel Gasan piedāvā darbu bet neko nemaksā katru reizi kad prasu naudiņu kad viņa būs izmaksātā parādās visādas problēmas saka ka būs nākamā nedēļa un tas jau turpinās jau ilgi laiku ka es sapratu vīns arī citiem cilvēkiem neizmaksāja naudu Facebooka vīns ir ka Данил Александрович ceru ka tas palīdzēs ar viņu nenodarboties citiem.

Sandija Segluņa - Krāpšana, slikts serviss (Sūdzība)

Sandija Segliņa pārstāv uzņēmumu, kurš piegādā gaļas produktus. Mutiski jūs saņemsiet vienus solījumus, bet realitātē atvedīs pilnīgi neatbilstošu produktu savam solītajam. Bet Cena tiks prasīta kā par luksusa preci. Nu kaut kā jau tai sindijai savam bmw tā naudiņa ir jānopelna. Labāk ņemiet gaļu no īstiem zemniekiem