www.sudzibas.lv SPORTLAND SIA Uzskatu šādu attieksmi pret pircēju par negodīgu un pretlikumīgu

AtrisinātaSPORTLAND SIA - Uzskatu šādu attieksmi pret pircēju par negodīgu un pretlikumīgu

Gada 24. Novembrī es iegādājos New Balance kedas, modeli nb754 melnas 111, par 105 eiro Sportland alfa veikalā, brīvības ielā, Vidzemes priekšpilsētā, Rīgā, alfa akropolē tirdzniecības centra otrajā stāvā. Internetā lasīju, ka New Balance lepojas ar sava produkta kvalitāti, tāpēc nolēmu izmēģināt šī ražotāja kedas.
Mājās vēlreiz uzmērīju iegādātās kedas nedaudz ilgāk nekā veikalā, un sapratu, ka kreisā keda spiež uz manas labās kājas lielā pirksta. Tāpēc es iepakojām kedas atpakaļ kastē un nolēmu tās atdot veikalā.

Nākamajā dienā pēcpusdienā apmeklēju to pašu veikalu, gāju pie kases un lūdzu atņemt kedas atpakaļ, skaidrojot iemeslu. Pārdevēji teica, ka man nenaudos naudu un es varu iegādāties kaut ko citu viņu veikalā. Pirms pirkuma es uzmērīju visas kedas, kas man varētu derēt, bet neviena cita modele man nederēja.

Pārdevēji aicināja jaunu vīrieti, kuru iepazīstināja kā vietnieka vadītāju. Viņš uzvedās augstprātīgi un nedraudzīgi, paziņojot, ka "mēs nevienam neatdodam naudu. " viņš man paziņoja, ka sportlandā ir noteikumi, kas aizliedz atgriezt pircējam naudu par pirkumu. Es atbildēju, ka nevēlos pirkt citu preci. Uzskatu šādu attieksmi pret pircēju par negodīgu un pretlikumīgu. Ja veikalā ir noteikumi, kas ierobežo pircēja tiesības, tad pircējam vismaz jābūt par tiem iepriekš brīdinātam, nevis uzzināt par tiem pēc pirkuma veikšanas. Prece netika izmantota, un pārdevēji to pārliecinājās.

Mani neiepazīstināja ar nekādiem noteikumiem, turklāt es nekad nebūtu iegādājies neko veikalā ar tādiem noteikumiem. Pirms pirkuma es uzmērīju visas kedas, kas man varētu derēt, bet neviena cita modele man nepatika. Atsaucoties uz patērētāju tiesību aizsardzības likumu un apsolot vērsties ptac ar sūdzību, vietnieka vadītājs atbildēja: "ja vēlēsieties ekspertīzi, jebkurā gadījumā zaudēsiet" un "ja radīsiet troksni, izsaukšu apsardzi"...

Bija ļoti dīvaini, ka zīmols new balance, kas vienmēr lepojās ar sava produkta kvalitāti un rūpīgu attieksmi pret patērētāju, laida klajā kedas ar tādu defektu un ļāva tās pārdot tik negodīgos apstākļos. Nebūtu slikti pārbaudīt, vai šādas kedas nav viltojums.

Mēģinu atgūt naudu par manu pirkumu un brīdināt citus, lai būtu uzmanīgāki.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Mihail1963 30.11.2023

Problēma ir atrisināta, Veikals pieņēma atpakaļ apavus un atgrieza man naudu.

M

Komentāri (12)

M Mihail1963 26.11.2023

Izlabojums: nevis labās, bet kreisās kājas.

M Mihail1963 26.11.2023

Labojums: ne labā, bet kreisā kāja.

M Mihail1963 26.11.2023

24 ноября 2023г. я приобрёл за 105 евро , кроссовки new balance модель номер NB754 black 111 .магазине Sportland Alfa, Brīvības iela, Видземское предместье, Rīga на втором этаже торгового центра Альфа акрополь.
Я читал в интернете что фирма new balance очень гордится качеством своего товара и решил попробовать кроссовки этого производителя..
Придя домой ещё раз примерил купленные кроссовки чуть, за чуть более длительное время чем я примерял в акрополя я почувствовал что левой кроссовок давит мне на большой палец левой ноги.
Поэтому я упаковал кроссовки обратно в коробку решил вернуть в магазин.
На следующий день во второй половине дня я посетил тот же магазин подошел на кассу и попросил принять у меня кроссовки обратно, объяснив причину. Продавцы сказали что они не отдадут мне деньги и я должен, взамен кроссовок, купить у них ещё что-нибудь.
Перед покупкой померил все кроссовки которые мне могли подойти , и ни одна другая модель мне не подошла.

Продавцы позвали молодого человека которого представили как заместителя руководителя. Молодой человек вел себя надменно и недружелюбно, он заявил " мы никому не отдаем деньги " ,
Он сообщил мне , что у Спортланд есть правила по которым покупателью возвращать деньги за покупку нельзя.
Я ответил, что не хочу покупать другую вещь .
Я считаю такое отношение к покупателю нечестным и противозаконным
Если у магазина есть правила ограничивающие права Покупателя , то покупатель должен быть , как минимум, о них заранее предупрежден , а не узнавать о них после того , как он уже сделал покупку.
Товар не был использован и продавцы в этом убедились.
Меня не знакомили ни с какими правилами более того я никогда не купил бы ничего в магазине, с такими правилами.
Перед покупкой померил все кроссовки которые мне могли подойти , и ни одна другая модель мне не понравилась.
На мои ссылки на Закон защиты потребителей и обещание обатиться в ЦЗП с жалобой , "зам руководителя ответил "захотите экспертизу все равно проиграете" , " будете шуметь позову охрану"...

Очень странно было что бренд New Balanse всегда гордящийся качеством своей продукции и внимательным отношением к потребителю , поставил кроссовки с таким дефектом и позволил продавать на таких несправедливых условиях. Неплохо бы проверить не являются ли такие кроссовки контрафактом.

Пытаюсь вернуть мне деньги за мою покупку и предупредить других чтобы были осторожнее.

D Dom2 26.11.2023

Diemžēl sportland tirgo ar kontrafaktu. Jābūt uzmanīgiem.

S sumup 26.11.2023

zinam shitaadus..nopirka.atnesa maajaa..tad intdrnetaa ieraudziija ka var nopirkt pa 50 taas kedas..un domaaja uzmest veikalu😄.taadu gudrinieku daudz

not a Karen 26.11.2023

Nu te pilnīgi redzama jūsu vaina, ne veikala.

Neviens neliedza ilgāk iemēģināt apavus jau esot veikalā, zinot, ka ar kreiso kāju ir problēmas.

14 dienu atgriešana attiecas uz internetā iegādātām precēm.

K Katrīna951 27.11.2023

NB, kurš vispār tādus vēl pērk? Salīdzinot ar citām firmām, nesalīdzināma kvalitāte.

M Mihail1963 27.11.2023

Pretenzijas termiņš 14 dienas vēl nav beidzies. Es mēģināju atgriezt preci 2. dienā pēc pirkuma un saņēmu atteikumu. Man nav nekādu problēmu ar kāju, kas varētu būt šīs problēmas iemesls. Es rakstīju uz vietni https://www.newbalance.lv/en/customer-service/, un viņi atbildēja, ka viņiem nav nekāda sakara ar SIA SPORTLAND pārdošanu:
"We are sorry to hear that you are not satisfied with this product and apologize for the experience you had at Sportland Alfa. However, we would like to let you know that it is an independent reseller and therefore this store is not under the New Balance management/customer service."...

not a Karen 27.11.2023

Šausmas :D
Kur prāts iedomāties, ka NB tagad tev kaut ko atgriezīs/kompensēs.

E Elviss Preslijs 27.11.2023

Veikalam ir taisnība, bet Jums Mihail, iesaku ieklausīties ko Jums saka par 14d. vai arī vērsties PTAC, ja jūtat netaisnību pret sevi.
Un NB kvalitātei nav nekāda sakara ar šo gadījumu.

M Mihail1963 27.11.2023

Kā veikals var būt taisnīgs? Pārdeva defektīvu preci un nevēlas to atdot. Protams, es vēršos patērētāju tiesību aizsardzības centrā un citās organizācijās, kas aizsargā patērētāju tiesības.

T Tevnebuszagt420 27.11.2023

Mihail, iedarbini smadzeni mazliet.
Pēc tavas loģikas sanāk, ka veikalā viss ir par brīvu. Nopirki, dienu palietoji un tagad nes atpakaļ un prasi naudu.
Ja tas tā notiktu, cilvēki katru dienu ietu pirkt jaunas kedas un pat mašīnas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes