Ieslodzījuma vietu pārvalde - Briesmīga attieksme

Labdien, kā tas var būt, kad pret cilvēkiem attiecas sr tādu attieksmi. Likumus paši neievēro, apcietināto rausta no vienas kameras uz otru, liek sēdēt ar podiņiem liedz veikalu, pastaigas sporta zālē īso satikšanos un garo satikšanos , pēc likumiem tā nevar tas bojā viny psihisko stavolli!
Kur tad ir taisnība cilvēkam kas ir priekšnieks un pa naidam ko viņam kukuli vai kautko ienest citi, uzper lido uz Maldivu salām! Kur tad ir tā taisnība ja paši pēc pantiem nejiet un neskatās dara kā paši grib, tas pats arī kad iet uz satikšanos pirmo reizi tieku tā pazemota kā, man jārada savi dzimum orgāni, problēmas ar muguru liek sēdēt kad pēc tam pati nevaru saģērbties, atpakaļ ne higiēniski visy aiztiek, bet citiem ne vot Kur ir taisnība ja nav atraduši ne reizi neko pat ar suņiem, vot ko cenšas atrast beigās?!apkauno pazemo ka savā mūžā neviena priekšā nesu ģērbušies neviena priekšā plika

06.12.2023