IeVP Jēkabpils cietums - Visatļautība

Вид жилых помещений 9 отряда, тюрьмы Екабпилса в Латвии (Jēkabpils cietums, Ķieģeļu iela 14, Jēkabpils, LATVIA) после очередного обыска. Информация поступила от „BALTIJAS CILVĒKTIESĪBU CENTRS”.
Обыск проведён по указанию Андрея Роголя (начальника Режимный части тюрьмы Екабпилса) и Андрея Фокина (начальника Оперативной части тюрьмы Екабпилса), обыск согласован с начальником УМЗ (IeVP – Ieslodzījumu vietu pārvalde) В.Пуките.

D

K kristina 20.02.2011

I 4ego? Esli u menja budet obisk, to budet tak ze! A u ljudej tam vremja na uborku dostato4no!

E Esesesseseseseses 20.02.2011

Vot i njehuj sidjetj po tjurmam! Bednije, obisk zdjelalji, psc!

A ALLA 20.02.2011

O-o-o!Kak zdesj klasno i cisto!!Pustite nas pozitj!!

H Hugo 20.02.2011

Elementāru kārtību jau nu varēja paši iemītnieki ieviest. Tad jau mums mājās arī katram kalpotājus vajag klāt kas aiz mums kaut drēbes smukā kaudzītē saliktu.

Z Zinaida 20.02.2011

Ot sumi i ot tjurmi ne zarekaisja! 4to 6niri, 6mona ne videli?

A aleksejs 18.06.2011

nu ta nu iskatas musu cietumos pec smona bet te jau neko nepadaris

S soglasije 22.06.2011

Jēkabpils cietumā tirgo narkotikas, latviešus ignorē un nelaiž darbā, korupcija visās malās.

г Габи 24.08.2011

жаль что нельзя показать какие комнаты страшные для длительных свиданий.. вот уж где пипец... заходишь туду и незнаешь в какой угол поставить вещи, неговоря о том, что провести эти часы с мужем на, , сказочном диване, , повидавший не одно поколение..

I Interesanti 24.08.2011

Interesanti, kāpēc lai cietumā būtu luksusa istabas priekš satikšanās? Var taču rakom nogrūsties, vai vienkārši atsūkāt, vitamīni par sliktu nenāks!

L Linards volcoks 02.06.2013

Tas ko prieksnieciba rada zurnalistiem tas ira tikai izmelletas vietas cietuma, parsvara tas ira 1 vieniba azu brigades!!dzivnieki ira prieksnieciba un nekas vairak, ieslodzitais vienreiz divreiz parkapj likumu bet menti cietumos karrtu dienu parkapjot musu tiesibas!!! Es esmu atradies Jekabpils cietuma, tas nava cietums tas drizak ira Gulags, vienigais kas kaut cik cinas par zeku tiesibam ira Viktors Jesjmans.

V Valter72 01.10.2014

The degree of civilization in a country can be judged by entering its prisons.