www.sudzibas.lv Ieslodzījuma vietu pārvalde Neadekvāta samaksa un vadības attieksme

Rīgas Centrāl Cietums - Neadekvāta samaksa un vadības attieksme

Gribu brīdināt visus, kuri izvērtē vai sūtīt savu pieteikumu uz izsludināto vakanci vai nē, ka šī tomēr nav labākā vieta, kur strādāt par minimālo samaksu, jo darba noslogojums un prasības ir ne tikai neadekvātas piedāvātajam atalgojumam, bet arī neiespējamas, jo vadība cenšas izspiest visu, ko vien var, nemaz nerēķinoties ar darbinieka vajadzību pēc ēdiena, atpūtas un komunikācijas ar kolēģiem.Kā īstaicīgs pagaidu variants, varbūt, arī nav slikts, bet uz ilgu laiku noteikti te nav vērts palikt, jo sistēma ir rigida, neveselīga, nemaz nerunājot par visur jūtamo padomju laiku ietekmi.Domāju, ka teiktais attiecas uz jebkuru ieslodzījuma vietu Latvijas teritorijā!

N

Ieteiktu Jums iestāties arodbiedrība. Personīgi iesaku šo arodbiedrību: http://www.arodbiedriba.eu/, iestāšanās anketa ir ļoti parocīga: http://www.arodbiedriba.eu/#!iestaties-arodbierdba/c4u9 . Papildus cenšaties atrisināt problēmu sarunu ceļā.