Meklēšanas rezultāti
Smart Serviss - Slikts serviss, krāpšana (Sūdzība)
Nododam iphone 11, lai tik veikta diognostika. Samaksājam par to “diagnostiku” 15eur. Konsultants, paņēma no mūsu pusēs “parole” lai varētu nokļūt iekšā, paša telefona.
Pateica, ka diagnostika būs 3-4 darbadienas laika un minēja, ka viņi saziņas ar mums, lai domāt tālāk. Kāds “remonts” būs nepieciešams. Domāju, nu ok. Pagāja nedēļa. Neviens nerakta, nezvana. Es pati, atrodu numuru un zvanu viņiem, lai uzzinātu, kāda ir problēma un cik jāmaksā. Viņi pateica, ka telefons ir pilnīgi nobloķēts un...
Narvesen - Centiens apmānīt bērnu (Sūdzība)
Bērns pirka hotdogu, pardevēja 3€ alikuma vietā izdeva 2€. Kad tika aizradīts, ļoti neapmierināta, atgrieza iztrūkstošo naudiņu, pat neatvainojās!
Edijs Jurjāns, zeltrītu iela 22-12 - krāpšana, naudas neatgriešana (Sūdzība)
Vēlējāmies īrēt dzīvokli. Atbraucām no Dānijas ar trīs bērniem. Dzīvoklis vienkārši maigi sakot, piecūkots, par ko Edijam- saimniekam, viss ir super- teica “nu neskaties uz tiem matiem” , kur izlietnē neiet prom ūdens, grīdas taukainas, dīvāns smird un spīd no eļļas pleķiem. Matu kaudzes ar putekļiem zem veļas mašīnas, uz lampām. Virtuve nav tīrīta ilgi, cepeškrāsns plātes piekaltušām ēdiena paliekām, lampas/spuldzes,- cita deg, cita karājas ārpus savas vietas uz elektrības vadiņa, durvju aile...
Valsts Policija - Visatļautība (Sūdzība)
Tas ir normāli uzlikt sodu par to, kas nav izdarīts?
Uzrakstīts iesniegums par uzbrukumu. Izsauca uz policiju, izjautāja situāciju. Tika izstāstīts, ka nemaz nekas tāds nav noticis. Kāds vēl uzbrukums?
Nemaz nepārbauda saņemto informāciju, galvenais jau sodu uzlikt un uzsist sev par plecu, ka ir izdarīts kārtējais "labais" darbs. Tagad jau sanākt, ka tie, kas nepatieso iesniegumu uzrakstīja, var vēl un vēl viņus rakstīt un viņus tikai policija atbalstīs. Naudiņa taču ripo. 🤦🏼♀️ Lielās vēl, ka...
AtrisinātaSL HEAT - Krāpšana (Sūdzība)
Pirms kada laika izmantoju šis firmas sniegtos pakalpojumus, kur tiku maigi teikt apčakarēts.
Kubaturas daudzums tika iedots daudz lielāks neka bija patiesība. Kad darbinieks pabeidza darbu, devos prasīt vai viss izdevās utt. Pamanīju kad darbinieks oda pēc alkohola. Uz savu jautājumu saņēmu atbildi kad ja, darbs ir pabeigts. Prasīju cik kubi aizgaja teica kad daudz vairāk.
Galu gala es pārmaksāju bargu naudu un pēc kada laika izrādījās kad daudzas vietas nebija sapūstas ar vati.
Neiesaku šo...
Ezītis miglā - Slikts serviss (Sūdzība)
Cilvēks nesaprotams vai meitene vai zēns ,Slikti uzvedas pret klientiem, neklausās klientus, uzveda sevi ka viņam pieder šitā vieta un nedoma ka mēs te atpūšamies..,bet viņa vai viņš tā ar mums runa
Civinity - Фирма ужасная, Оксана кидалово, инвентарь покупал за свой счет (Sūdzība)
Работал я в фирме civinity-дворником. Под адресу-Upenu 9,11,15,17. Фирма просто ужасная, начальство одно из худших и с деньгами обманывают. Никогда не берите фирму это в обслуживание дома. Потом она вас кинет. Я работал на этой фирме 11.02.2021 по 17.02.2021 года по адресу-
моим бригадиром на объекте была оксана. Она, не умеет общаться с людьми, отекший вид как будто она алкоголичка, постоянно умничает. Оксана-бригадирша фирмы - civinity или cs apkope, выглядит так блондинка рост-1.58,1.62...
Minismaidiņš.lv - Lielas cenas, taču zemas kvalitātes rotaļlietas (Sūdzība)
Tirgo zemas kvalitātes mantas bērniem par lielām naudām. Pirms pērkat iesaku izmantot kurpirkt vai salīdzini platformas, lai varat dabūt krietni lētāk. Jo no minismaidiņš man atnāca braķēta prece. Saziņa ar viņiem neveiksmīga brūķē muti, ka prece ir top kvalitātes, ka viss esot tikai manā galvā utt. Noteikti briesmīgākais klientu serviss ar kādu esmu saskāries.
Lulu Pica - Bērnu ballītes - neatbilstošs serviss (Sūdzība)
Nevienam neiesaku izmantot šo picērijas Lulu piedāvājumu - bērnu ballītes rīkošanu. Ja nu vien esat gatavi paši izklaidēt bērnus un samaksāt 25 Eur par 1 mazo picu, dzērienu un suvenīru...
Uzņēmuma mājas lapā pie šī piedāvājuma ir sekojoša informācija: "Kad visi batuti jau izlēkāti, aicinām uz izglītojošu, radošu un superjautru Pica Lulū bērnu ballīti – picu darbnīcu. Atraktīvs ballītes vadītājs vedīs bērnus divu stundu ceļojumā picu pasaulē. Ballītes vadītājs atklās interesantus faktus par...
Paysera - Nepamatota konta bloķēšana (Sūdzība)
Labdien... Man ir ļoti liela sūdzība pret pysera banku jo man bloķēja kontu uz 30 dienām dēļ tā kad cilvēks palīdzēja ar naudu...un man tagad ar mazu bērnu jāiztiek bez uzturlīdzekļiem... Tā bija vienīgā naudiņa ko nevar noņemt... Un attieksme pret cilvēkiem ir ļoti riebīga.
Nav IBUMETĪNS - Nav IBUMETĪNS (Sūdzība)
Uzskatu, ka saskanã ar satversmi, IBUMETINS līdzīgi kã superlime ir jānodrošina ikvienam klientam visos Maxima un RIMI benzīntankos, kā arī jāuzstãda pašapkalpošanās automāti publiskajā telpā, kur, iemetot naudiņu, katrs varētu tikt pie prezervatīviem, kontracepcijas līdzekļiem, trīskāršā odekolona un IBUMETINA. Organizatoriski spejīgos cilvēkus aicinu izveidot jaunu aktivitãti parakstu ziedošanai paredzētajã lapã "Mana balss" par attiecīgo problēmu.
Jūrmalas pašvaldības policija - Izsauci policiju? Paliksi par vainīgu! (Sūdzība)
24.12.2024 izējot no savām mājam es konstatēju, ka kaimiņi bloķējuši man izbraukšanu, noparkojot savu auto tādā veidā, lai es nevarētu droši un brīvi izbrauk no savas stāvvietas. Stāvvieta pie mājas bija tukša un kaimiņu vieta arī nebija aizņemta, tātad, tias tika izdarīts tīšam ar ļaunpratīgu nodomu. Tāpēc zvaniju policijai.
Uz manu izsaukumu ieradās Jūrmalas pašvaldības policijas ekipāža.
No paša sākuma policijas darbinieki pieņēmuši dīvainu pozīciju, it kā es būtu vainīga persona, ka...
M79.lv - Ļoti slikts serviss (Sūdzība)
Pasūtīju ziemassvētku dāvanu 12.12. , viss apmaksāts, e-pastā norādīts ka saņemšu 5-6 darba dienu laikā. Paiet 6 darba dienas, rakstu e-pastu, kur tad ir pasūtījums, bet izrādās noliktavā preces nav, neviens pat nedomā noziņot, lai paspēju pasūtīt uz svētkiem ko citu, un nu jau vairs nevar paspēt neko, jo ir 20.12. Ja nebūtu pati rakstījusi, neliktos ne zinis. Svētki sabojāti. Paldies!
1A Serviss SIA - Krāpšana, slikts serviss (Sūdzība)
Tika izīrēta piekabe/treileris. Vēl nenonākot galapunktā treilerim uzsprāga riepa. Uzreiz tika noziņots un viss it kā kārtībā. Labi, ka piekabei bija rezerves ritenis. Atradu izbraukuma servisu, cilvēki atbrauca, nomainīja, samaksāju no saviem personīgajiem līdzekļiem - viss kārtībā. Viņiem pat neprasīju segt nekādus izdevumus priekš izbraukuma servisa.
Joki sākas kad tiek atgriezta piekabe un paziņots ka drošības nauda netiks atgriezta (100EUR) un ka tā vispār esot mana problēma, ka piekabei...
Eco Baltia VIDE - Inflācijas virpulis Māra Simanoviča atkritumos (Sūdzība)
Neesmu pārliecināta, ka piecos gados bijusi 500% Inflācija, bet atkritumu karalis Māris Simanovičs piecos gados cenu par vienas un tās pašas miskastes izvešanu pamanījies pieckāršot. Ja 2019.gadā maksāju 40 eiro, nākamgad par to pašu izmēru un izvešanas biežumu jau prasa 200 eiro. Var jau būt, ka Māris Simanovičs tos savāktos atkritumus apzeltī pirms vešanas uz Getliņiem. Bet nu jaunam Ferrari jau vajag naudiņu, tad nu lai cilvēki tik maksā. Vai tiešām viņš vairs nespēj ar savu šarmu ievilkt...
Alvis Dilans - Kavē darbus (Sūdzība)
Tika atrasts getapro.lv saistībā ar darbiem elektroinstalācijas ievilkšanā, pirmo pasūtījumu - to, par ko tika atstāta atsauksme paveica labi. Bet dodota darbu tālāk jau citā objektā tika novērota nemitīga termiņu vilkšana, apsola strādāt, bet tad nedēļu nespēj neko padarīt. Pēc ntiem uzmetieniem laika ziņā, darbs tika nodots tālā - nav laika gaidīt, kad kungs izdomās strādāt. Uzticot darbu citam elektriķim atklājās haltūras pazīmes. Neiesaku.
SIA Autocentrs Jūrmala Lauris Ločmelis - Slikts serviss (Sūdzība)
Warning! Informatīvi! Ja gribat samaksāt lielu naudu, lai sabojā jūsu automašīnu , tad dodaties uz Laura Ločmeļa vadīto SIA Autocentrs Jūrmala, Lielupes 28 k-6, tel. 20003261, uzreiz aiz CSDD. Tur manu auto ‘’remontja’’gandrīz gadu (2023.g. septembris – 2024. g. agusts. Izmaksāja šis joks nepilnus 6000 eiro) un pēc tam vairākus mēnešus Lauris Ločmelis man solīja novērst ‘’remonta’’ laikā radītos defektus, bet, tad pārtrauca atbildēt uz maniem telefona zvaniem un iesniegumiem e – pastā, noslēpā...
Putnu Fabrika Ķekava - Darba vietā inkubatora (Sūdzība)
Labdien!
Neiesaku iet strādāt uz Ķekavas putnu fabriku, jeb Ķekava foods inkubatora nodaļu.
Šis uzņēmums galīgi nedomā par saviem darbiniekiem, par savu darbinieku labsajūtu atrodoties darba vietā.
Šajā nodaļā par vadītāju iecelta nekompetenta persona - sanita.
Man mati cēlās stāvus dzirdot kā viņa apsaukā tur strādājošos darbiniekus citu darbinieku klātbūtnē. Runā ar cilvēkiem kā ar pēdējiem mēsliem, apsaukā ne tikai darbiniekus, bet pat viņu ģimenes. Ja dari savu darbu teicami un ātri...
NMN Med SIA - Slikta attieksme no māsas pusēs (Sūdzība)
Māsas Olgas Stunžas necienīga attieksme pret klientiem. Viņa uzstāda savus likumus, var uzbļaut runājot pa telefonu un novēst līdz asarām, cilvēkam nav redzama laipna attieksme pret klientiem. Klātienē, kad uz vietas ir ģim. ārsts, tad cilvēks paliek pavisam citāds. Ģim. ārstam Nadīna Muciņa iebildumu nav. Vienīgais, pievērsiet uzmanību Jūsu māsai.
Royal būve - Krāpšana (Sūdzība)
Ik gadu ver vaļā fiktīvās firmas (piem. Kā *SIA and gruppe*) kas nodokļus nemaksā, un veic ikmēnešu konvēršu naudas izmaksas. Atlaiž darbiniekus bez iemesla, kā rezultātā uz nekādu komunikāciju neiziet. Dokumentus par nepamatotu atlaišanu neizsniedz, naudu cilvēkiem neizmaksā.
Būvdarbu izpild direktors krišs stafeckis, dod solijumus kurus pats pēctam neizpild.
Tukšs runātājs un profesionāls apvārdotājs krists paulovičs.
Darba vadītājs, jeb cilvēks kas par darbiem uz priekšu nedomā, strādā prekš vienas dienas, 1m60cm garš raitis no imantas.