LV RU

Valsts policija

LR IeM Valsts policija
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 1/4
Rīga
Latvia - LV-1026
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67086677
Fakss: +371 67075053
Darba laiks: 8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
slēgts
slēgts
Kategorija: Politika / Valsts struktūras
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
80
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Valsts policija - Sūdzības un atsauksmes

Valsts Policija - Slikts serviss

Slikts serviss Sveika latviešu tauta! Rakstu saistība ar problēmu uzsakot motorizētu kustību pa valsts celi. Tātad, celu satiksmjudrosibu direkcijas iegadajos tiesibas un eksamens un saņemu apliecība (vaditajs) neko nakamaja diena dodamies uz atzīmēšanu ar automashinu kad nu ari izdzeram paris alkoholizētus dzērienus. Tātad prc "lr likumdošana" var braukt ja alkohola tilpums asinis ir 0.5l! Cenšoties ieverot likumu ar comiem izdzeram kstrs tikai 0.5 jeb vienu pusi stipra degvīna pudeles un devāmies ceļa...

Valsts Policija - Policijas likumi

Policijas likumi Šajā valstī, lasot visas iepriekš minētās sūdzības tiešām kaut kas nav riktīgi, es tie nezinu kuram nav, bet kaut kas nav riktīgi. Šodien lasu inbox ziņas - māte iepļaukājusi bērnam veikalā, ar neaizsegtu seju parādīts cilvēks kurš izvietojis viltus rakstus un par to sēž cietumā. Viltus raksts - alfa sabrukusi... Labi kuram interesē cilvēki mirst badā. Varbūt šis cilvēks vienkārši jokoja? Kam var uzticēties internetā? Policijai? Nē. Vpn? Nē. Mājaslapām? Nē man šķiet, ka valsts poličiem...

Valsts Policija - Slikta attieksme pret 19 gadīgu jaunieti

Slikta attieksme pret 19 gadīgu jaunieti Rakstu šo sūdzību, jo uzskatu, ka attieksme no policista darbinieka bija neadekvāta un nepietiekama. Esmu redzējusi visādus gadījumus, bet zinot ka saskaršos ar šādu darbinieku nevarēju iedomāties savā mūžā. Kādu laiku biju bezdarbniece, bet tagad atradu darbu internetā un zinot cit grūti un cik mazas algas maksā jauniešiem, šādu attieksmi nebiju gaidījusi. Es tiešām gribu cilvēkus brīdināt nesaistieties ar šiem neliešiem.Viņi jums nepalīdzēs, bet par jums izņirgāsies un nepateiks neko jaunu...

Ceļu Policija - Pateicība!

Pateicība! Vēlos izteikt pateicību Valsts Ceļu Policijai Par to kad viņas nav Rīgas ielās! Ir tik ērti, kad droši varu izmantot sniegtos pakalpojumus- kreisais pagrieziens jebkurā man izvēlētā vietā, neizskaidrojamās baltās līnijas zigzagošna, romantisku sarunu veikšana mobilajā, agresīvi manevri (bet nu ja vajag tak cilvēkam) stulbu baumu atspējošana, kad esot izgudrots pagrieziena rādītājs, utt, pēc situācijas Protams tam visam ir pamats- tiek krāti spēki plānotam, mazliet noslēpumainam šovam- reid...

Valsts Policija - CSN

CSN Bija CSN (ceļu satiksmes negadījums) 22 jūlijā, 2019 gadā, liepājā, ielu krustojumā ūdens un parka ielas. Tika izsaukta policija un tika sastādīts administratīvais protokols, kurā esmu atzīts par vainīgu. Paskaidrojiet man, kāpēc valsts policijas darbinieks andis veigulis, kurš ieradās negadījuma vietā, mani atzina par vainīgu, ja vēlāk, interesējoties par situāciju pie zinoša speciālista ceļu satiksmes drošības direkcijā (arnis jekste) , saņēmu informāciju, ka šajā situācijā man velosipēdist...

Valsts Policija Jūrmalas Iecirknis - Nozaga mobilo tālruni

Nozaga mobilo tālruni Здравствуйте! Я живу в Риге в Латвии. Хочу рассказать вам историю, которая произошла со мной летом 2015 года в курортном городе Юрмала. Я приехал в Юрмалу на улицу Йомас и решил приобрести алкоголь. Выпил я много и меня забрали в вытрезвитель. Утром я обнаружил, что у меня пропал мобильный телефон, и небольшая сумма денег в размере 3 евро. Сотрудники вытрезвителя сказали мне, что меня доставили к ним уже без телефона и без денег, и что телефон свой я сам где-то и потерял. Вначале я тоже так...

La LAVRIK 04.06.2019
Komentāri 7 Drošība

Valsts Policija - Par privātpersonas teronizēšanu

Par privātpersonas teronizēšanu Esmu vairāk kārt rakstījusi sūdzības policijai aviācijas ielā 15 par to kad tiek teronizēta mana privātā dzīve to ka kaimiņi ar saviem draugiem sadarbojas un 15 gadus mani taranē morāli tika sabojātas manas durvis kurā bija ievietots serkociņš un moment līme zinu vaininiekus Dzeņu Iela3 dzīvokļi 83,86 tas man no meitara puses piecu minūšu laikā izmaksāja 55,00 eiro lai vaininieki man skādi samaksātu tā arī nekas netiek darīts vēršos lai tiktu pieņemti mēri un gribu uzdot jautājumu par dažu policiju nelaipnību kuru nesen piedzīvoju.

Valsts Policija - Mājup ceļš

Mājup ceļš Sveicināti. Vai policijai ir tādas tiesības pēc pavadītajām diennaktīm pateikt taisni un pa labi tur ir tavs ceļš .? Ja vel es neasmu vietējais vai viņiem nevajadzētu mani nogādāt tai pilsētā kurā es dzīvoju? Jo kā nekā pats ierados policijā labprātīgi, bet mājās 100km tiec ka grib?

Policija - Разбитые окна. Разбои взламывание в квартиру.

Разбитые окна. Разбои взламывание в квартиру. Почему полиция инчукалнса муниципальная нечего неделает. Пьяный сосед разбивает окна и вламывается в квартиру. Потом вламываются банда байкеров закащик сосед угрожают. Штобы мы съежали со своей квартиры. Что происходит полиция несделала креминальный процесс. Я обращаюсь государственую полицию города риги что-бы разобрались сэтой ситуацией. Ато страшно жить.

Valsts Policija - ir jautājums

ir jautājums На днях произошла ситуация, которую считаю достаточно секретной, чтобы её описать в интернете. Но хочу обратиться с просьбой дать информацию куда можно обратиться с просьбой о благодарности работникам полиции, которые помогли в данной и конкретной ситуации.

Valsts Policija - Neadkvata riciba

Neadkvata riciba (ieprieks atvainojos par garumzimju trukumu) Mans virs mekleja cilveku. Cilveks ir daudz grekojis saisitiba ar narkotikam un, lai gan sis cilveks pie manis vairs nedzivo, par so cilveku visu laiku interesejas policija. Aizvakar mans virs devas uz policiju, lai noskaidrotu, vai sis konkretais cilveks ir meklesana. Tas beidzas ar to, ka manu viru dezurdalas policists saka sist, jo vins esot neadekvati uzvedies, saka pielietot fizisku speku bez iemesla. Es dzivoju netalu no policijas iecirkna...

Ceļu Policija - Satiksmes kavēšana

Satiksmes kavēšana Braucot ārpus apdzīvotām vietām ceļu policijas auto OPEL INSIGNIA LIMOUSINE NB, nummurzīme JU-1009, kavē satiksmi, pārvietojoties vietām ar ātrumu 70km/h un maksimāli 80km/h. Braucot lēzenumā lejā speciāli samazina ātrumu provacējot apdzīšanas, straujas bremzēšanas. Apdzīt nav problēma, vienīgais ka brauc viņi taka ēzeļi - gandrīz pa ceļa vidu. Lūgums policijai, ja jūsu auto ir 250 zirgspēki, nebrauciet ar ātrumu kas vairāk atbilst mopēdam.

Policija - Slepkavo un moca vārnas Rojā, Krasta ielā 32

Slepkavo un moca vārnas Rojā, Krasta ielā 32 Rojā, krasta ielā 32 dzīvojoša sieviete moca un slepkavo vārnas, pēc tam tās izmet blakus esošajā pludmalē. Slimi cilvēki dzīvo rojā, krasta ielā 32. Nav brīnums, ka rojā šo māju un cilvēkus neviens neciena un iet tai ar līkumu. Tur dzīvi garīgi slima vecene, kura moca un slepkavo vārnas.

Ro Rojnieks 14.06.2018
Komentāri 7 Dzīvnieki

Valsts Policija - Bezkaunigi zeni jep jaunieši

Bezkaunigi zeni jep jaunieši Vakar lielu zenu breukaja ar skreijriteni pa jauniem klučiem un no deļiem rampu taisija un lecot no mazas koka rampas bijaja pelekos klučus un bernu laukuma bija bernu šupoles un ari rupji lamajas un ari pret musu dzelteno renoveto maju meta bumu pret sienu un siena ir palikušas divi caurumi un ari staiga pa svešam majam tieši lāumas rajona es uzkatu vajadzetu tos zenus policijai aizbraukt uz skolu vai uz majam un likt sodu lielu samaksat un rupji izturas pret maziem berniem un vakar ar...

Valsts Policija - Bezatbildība

Bezatbildība В воскресенье, 2 июля 2017 года соседа избил кирпичом Янис Стаурис (Gaujaslīču 39-5, Гауя, Инчукалнс) только за то, что сосед мешал этому пьянице спать. А сосед косил траву на огороде, в 150 метрах от дома. Был вызван наряд полиции из Сигулдского отделения полиции, но алкаша Яниса ... отпустили! Сосед очень сильно пострадал: наложены швы на голове! Это значит что Янис Стаурис,потому что он латыш, может свободно ходить, грабить и избивать людей? Его уже столько привлекали к ответственности, в...

Valsts Policija - Nepareiza apkalpošana

Nepareiza apkalpošana Labdien. Braucu cauri saldus pilsētai, un apstādināja mani 2 jauni policisti- viens mazāka auguma, otrs garāka auguma, pārbaudīja dokumentus un lika pūst trubiņā, kuru pēctam noslaucīja ar parasto salveti. Nav zināms vai pirms tam ir slaucījis trubiņu vai nav. Un salveti uzvilka no kabatas.

Ce Ceka3 24.06.2017
Komentāri 14 Drošība

Valsts Policija / Latvijas Republikas Tiesnešiem/ Prokuratūru - Korumpētība, patvaļa, ļaunprātīga dienesta izmantošana noziedzīgu darbību slēpšanā

Korumpētība, patvaļa, ļaunprātīga dienesta izmantošana noziedzīgu darbību slēpšanā Latvijas tiesu sistēma un prokuratūra piesedz noziedzīgus nodarījumus apzināti kropļojot likuma normas pēc savām vajadzības, valsts policija vilto dokumentus, izlaupa īpašumus, uzbrūk īpašniekam, izliek no īpašuma un ieved trešās personas, kas jau pēc policijas dokumentiem ir jau ģimenes locekļi un ttl.

Valsts Policija - Darbinieks

Darbinieks Labdien, Šodien no rīta puses braucu ceļa posmā Sloka-Rīga ap pulkstens 8:30 no rīta. (Zinu, ka no Tukuma vilciens iziet 8:18) Nepiefiksēju kurā mirklī, bet iekāpa jaunietis kā pats teica gadi 16. Parādīja biļeti, caur telefonu (arī es patstāvīgi iegādājos biļeti caur mobily aplikāciju) Priedainē, mūsu vagonā iekāpj lielā kontrole un tad sākās pats jautrākais. Puisis saka, ka viņam izslēdzās telefons, ka diemžēl nespēj parādīt biļeti. Kontrolieris plāta rokas, saka ka neko darīt sods. ...

Valsts Policija - Dzīvesvietas problēmas

Dzīvesvietas problēmas 17.11.2016. Rīgā, Brīvības gatvē 215 atnāca Juris uz deklarēto dzīvokli 15. Kaimiņš Aivars ielaida to koplietošanas telpās, lai Juris varētu ienākt dzīvoklī 15, kas atrodas ēkas 2.stāvā. Kad Juris atvēra sava īres dzīvokļa durvis un iegāja dzīvoklī aiz viņa bez aizinājuma ienāca kaimiņš Aivars un sāka uztājīgi uzvesties, lai Juris savāc mantas un vācas projām. Par šo faktu ir ievietots videosižets youtube datu vietnē menlēt Juris Freimanis. Kaimiņš Aivars dzīvoklī uzbrūk Jurim ar elektrošokeru...

Ceļu Policija - Rupjš policists

Rupjš policists Ceļu policijas darbinieks Viktors Ļedņovs apturot mūsu auto uzvedās ļoti rupji. Sākumā, kad mēģinājām viņam pateikt, ka nestāvējām uz dzelzceļa sliedēm viņš ieteica šoferim "palasīt noteikumus, varbūt būs gudrāks". Pēc tam atteicās man atbildēt uz jautājumu, vai varam redzēt video ierakstu, sakot, ka runā tikai ar šoferi, ka viņam uz maniem jautājumiem nav jāatbild. Uz jautājumu vai varu aiziet uz tualeti man atbildēja, ka nedzird, ko es saku, jo skan mūzika un mašīnas braukā, lai gan pirms tam visu dzirdēja.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes