Valsts policija

LR IeM Valsts policija
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 1/4
Rīga
Latvia - LV-1026
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67086677
Fakss: +371 67075053
Darba laiks: 8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
slēgts
slēgts
Kategorija: Politika / Valsts struktūras
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
104
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Valsts policija - Sūdzības un atsauksmes

Valsts Policija - Nekompetence

Nekompetence Sēdēju ar draudzeni pieturā, kad pie mums piestājās policijas mašīna, no tād izkāpa sieviete un prasīja, kāpēc te sēžam. Uz atbildi, ka vienkārši runājamies, saņēmu kliedzienu, lai vācoties projām, kam sekoja pārmetums, ka man esot jāmazgā ausis, jo viņa neesot kliegusi. Saņēmu vēl vairākus naidpilnus pārmetumus, līdz auto aizbrauca. 25/11/2023 ap 1:20 naktī Barona iela.

Valsts Policija - Zagļi Latvija

Zagļi Latvija Mīļie cilvēki mostieties! Šie rausēji, kas apzog nabagus un bāž savās kulēs! Pretīgi! Saucamais prezidents! Sūds! Premjers vāks! Tik ieraut naudu rīklē! Valsts apzog nabagus! Vai tiešām nabagiem tagad būs jāiet zagt bagātos slepkavas! Kā nav kauna! No nabagiem sūkt! Farmācijas bizness! Kā var prasīt cenu par sūda tinktūrām un zālēm sākot no 5Eur,kas agrāk maksāja kapeikas! Varu daudz rakstīt! Kādā jēga! Pat par 4 Eur invalīdiem tiek izvilkts viss! Pretīgi, kas notiek šai valstī! Invalīds, kurš dzīvo pa 200 Eur, lai atjaunotu grupu maksā no savas kabatas sākot ar 50eur...

Valsts Policija - Sapratu ka policiju traucēt nav vēlami

Sapratu ka policiju traucēt nav vēlami Tā kā rādās tāda situācija ka nācās vērsties valsts policija - tad aprakstīšu situāciju: tika uzrakstīts konkrēts iesniegums (pēc faktiem) , pat tika iesniegti pierādījumi. Bet realitātē atzvana izmeklētāja (diezgan vāji runājošā latviski) . Apskaidroja situāciju pēc kā es sapratu ka gandrīz pats esmu vainīgs, un ko es iedomājos traucēt policiju. Tā nu mēs te lv dzīvojam. ☹️ nu vismaz uz nākotni zināšu ka policiju traucēt nedrīkst.

Valsts Policija - Aizdoms par krāpšanu

Aizdoms par krāpšanu Labdien, 2022.g. 31. oktobrī saņēmu īsziņu par to ka esmu pieslēgusi internet pakalpojumu, bet varu atteikties uzrakstot uz minēto tālruņa numuru (bildes ir pielikumā). diemžēl pasteidzos un pārbaudīju visu informāciju tikai kad uzrakstīju īsziņu par atteikšanu. uzreiz sazvanījos ar savu mobilo operatoru un palūdzu nobloķēt pakalpojumu ar paaugstinātu tarifu apmaksu. Vakar saņēmu rēķinu par mobiliem pakalpojumiem un tagad zinu firmas nosaukumu kura tik nekaunīgi darbojas. Lasīju internētā...

Valsts Policija - Slikts serviss, lifta avārijas brīdī

Slikts serviss, lifta avārijas brīdī Par lifta avārijas izsaukšanu, 2022. G.5. Aug. Plkst.16: 00 tika paziņots lifta avārijas dienestam, ka nedarbojas lifts un veciem cilvēkiem grūti karstumā kāpt pa trepēm. Uz ko tika atbildēts, ka meistaram paziņots. Plkst. 20: 00 neviens vel nebija ieradies un lifts vel joprojām nedarbojas. Operatore pasmējās, bet neko jau nevar darīt, meistaram ir paziņo.

Valsts Policija - Palīdzības atteikšana

Palīdzības atteikšana Del greizsirdības kāda sieviete ilgstoši mani tiranize, soc. Tiklos izseko, veido viltus prof. Ar manu vārdu, uzvārdu, manam fotogrāfijām, liek pazemojošus tekstus, sludinājumus ar manu tel. Nr... Esmu to centusies risināt mierīga ceļa-veltigi. Versos policija-lietu neuzsaka jo vainīga esot tikai izjokot gribejusi. Tad saņēmu nepārprotamu sms ar draudiem veselībai, dzīvībai. Pec ka atkārtoti vērsos policija pēc palīdzības. To atteica-jo lieta esot parak bistama un neviens to...

Ceļu Policija - Agresīva braukšana

Agresīva braukšana Par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā: 2) transportlīdzekļa vadīšana tādā veidā, ka tiek izdarīts ceļu satiksmes noteikumu pārkāpums un radīti traucējumi vienmērīgai transportlīdzekļu plūsmai vai tiek ignorētas pārējo transportlīdzekļu vadītāju intereses kāpēc policija neķer un nesoda par apzināti lēnu braukšanu? Tā skaitās kā agresīva braukšana kam var piemērot sodu. Vecāķu prospekts. Zīme 30, papildzīme smagais auto. Viena jauna mamzele ierauga šo zīmi un nodomā ka ar mašīnīti jābrauc...

Valsts Policija - Cilvēku krāpšana apdrošināšanas gadījumā

Cilvēku krāpšana apdrošināšanas gadījumā Kačanova Nataļja Apdrošināšanas atlīdzību departaments AAS „BTA Baltic Insurance Company” Tālrunis 26121212, nevēlas izmaksāt apdrošināšanas gadījuma kompensāciju, jo viņu speciālists nav varējis noteikt ūdens noplūdes cēloni kā rezultātā ir nodarīts būtisks zaudējums dzīvoklim. Aktā no civinity mājas ir uzrādījis, ka bijusi noplūde,bet nav zināms no kurienes, kā rezultātā dzīvoklim ir bojātas sienas, bet par nodarīto zaudējumu neviens neatbild. Patiesība ir tāda 😂 jūs varat remontus taisīt cik gribat, mēs jums visu sabojāsim un vainīgs būsiet pats, ka taisat dārgus remontus.

Valsts Policija - Месяцы безделья и обвинения в хайпе — как полиция расследует дело о секс-травле журналиста

Месяцы безделья и обвинения в хайпе — как полиция расследует дело о секс-травле журналиста Четыре месяца назад журналист Chayka.lv Анастасия Фёдорова обратилась за помощью в Valsts policija - к её дому стали приезжать и приходить незнакомые мужчины и требовать от неё сексуальные услуги. Настя написала заявление и очень ждала, что правоохранительные органы остановят этот беспредел и найдут виновных. Потеряв надежду, Настя провела собственное расследование, выяснила, кто издевается над ней, и передала доказательства в полицию. Что из всего этого получилось, читайте на "Чайке". И если...

Valsts Policija - Bezdarbība

Bezdarbība Ventspils policijas negribēšana strādāt jo, atsaka lētu tāpēc ka esot mazvērtīgs, cits nozog kaut ko pa 5 10 eur un iesēžas cietumā, bet te pa 150 pasaka ka pa mazu summa lai risinātu šo lietu, jo policija taču neko negrib darīt vienkārši nevis pa mazu summa.

Valsts Policija - Pilnvaras izmantošana savas intereses

Pilnvaras izmantošana savas intereses Atbraucu savākt draudzeni no lidostas, apstājos un redzēju ka policists stāvēja aiz manis, pagāja minūtē un viņš pienāca pie manis un jautāja manus dokumentus, es atbildēju ka neredzu iemeslu par ko radīt jums manus dokumentus, pēc tā viņš man draudēja ar to ka aizvedis mani uz iecirkni un filmēja mani uz savu telefonu, es atbildēju ka ne kur nebraukšu ar viņu un pēc tā viņš pasauca kaut kādu kolēģi veste no lidostas un kad tas atnāca viņš atvēra manas mašīnas durvis un teica liet lauka un...

Valsts Policija - Плохо работаете

Плохо работаете Вызвал полицию, после того как меня избил администратор, сказали ты был пьян, я плачу налоги по 800 евро, смысл я их плачу если какой-то администратор может поднять руку, закрыли глаза и уехали, смысл вообще от полиции.

Valsts Policija - Nolaidība pret upuri

Nolaidība pret upuri Nolaidība pret upuri, atteikšanās izmeklēt noziegumu un sniegt rakstisku atbildi. Iekšēja korupcija. Izvairās sadarboties ar citām Eiropas savienības valstu policijām. Neprofesionalitāte kopš 2017. G. Atstājāt tukšuma sajūtu. Latvijā laikam ir pieļaujama anarhija.

Valsts Policija - Provokācija

Provokācija Gadījās šodien (23.01.2021) nedaudz pakavēties pie Krievijas vēstniecības Rīgā, ne man vienam... Neskatoties uz to, ka šis nebija organizēts pasākums, viss noritēja gaužām kulturāli un mierīgi, tika ievērota 2m distance u. C. Noteikumi. Visumā, radās ļoti pozitīvs priekštats arī par policijas darbu, līdz vairums cilvēku devās prom. Izveidojās situācija, kur laukumā pirms vēstniecības pārsvarā atradās tikai daudzie policisti, bet no skaļruņiem viņu dienesta automašīnās tika ziņots, ka "šāda...

Valsts Policija - Cilvēks bezs tiesībām braukā ar mašīnu un apdraud pārējos cilvēkus.

Cilvēks bezs tiesībām braukā ar mašīnu un apdraud pārējos cilvēkus. Labdien! Cilvēks kurš dzīvo Rīgā, purciem ar adresi "zvaigznāju gatve 4" braukā ar audi a-4 zila krāsa ar numurzīmi kc-4007 bezs tiesībām apdraud iedzivotajus. Ir jau izraisījis avāriju un turpina pārvietoties agresīvi uz ceļiem. Lūgums ņemt vērā, jo vairāki iedzīvotāji baidās.

Valsts Policija - Убийцы на свободе

Убийцы на свободе Информация для рижской криминальной полиции, на свободу вышел Pavels Klapovskijs, который очень гордился и хвастался тем что они с Kirilom Odincovim убрали Denisa Holodova, как он говорил своего злейшего врага, который пропал без вести, как бы ещё кто нибудь не пропал морозным зимним вечером. Уже прошло очень много лет, даже юрмальская полиция говорит это было очень давно и браться за это дело очень опасно, но сколько людей могут порезать ещё эти звери.

Valsts Policija - Cilvēks pazuda

Cilvēks pazuda Юрмальская полиция уже давно ищет молодого человека по имени Deniss Holodovs, говорят он безвести пропавший. В Юрмале проживает девушка 28 лет Alise Astaševa, проживает в лиелупе адрес не знаю, но знаю что в квартире Eduards Strelnikovs. Alise Astaševa уже много лет распускает сплетни, и чем то хвастается что она видела что случилось с Денисом перед тем как он пропал, возможно эта информация поможет следствию.

Valsts Policija - Baltcom darbinieks bez sejas maskas ieradās uz izsaukumu

Baltcom darbinieks bez sejas maskas ieradās uz izsaukumu Labdien! Šodien vakarā atnāca meistars no baltcom labot internetu. Staigāja mana dzīvokli bez sejas maskas. Bet kaut kur zem bārdas viņam tā maska bija, pelēcīga krāsā. Laikam balkom savus darbiniekus ar maskām nenodrošina un neinstrukte par to, ka jāieradās pie klientiem. Lūdzu pārbaudiet.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlos sūdzēties par valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkni, par to kad sūta uz e-pastu tādus failus kurus var atvērt tikai caur https://www.eparaksts.lv/,tas galīgi nekan neder vajaga sūtīt parastajā pdf formātā un viss!

Valsts Policija - Attieksme

Attieksme Valsts policija, kura notikuma vietā pat nav spējīga (a tiešāk spējīgs) stādīties priekšā, un izņemt rokas no kabatas ir vēl pieņemta lieta, bet izmantot leksikas slāni, kā, piemēram, "vecīt " "kas, tu tāds esi " un "tu nemāki braukt" ir diezgan personīgs aizskāriens, kuram kā valsts iestādes darbiniekam, nebūtu jāizsakās tādas formās.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes