www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Bite ir riktīgs krāpnieku kantoris - ar viltu un meliem izkrāpj naudu no senioriem! Esiet uzmanīgi - mēs noteikti tādi neesam vienīgie, neļaujiet saviem vēcāka gada gājuma cilvēkiem neko parakstīt bites kantorī, pirms 10x nav pārlasīts līgums.
Tātad - manai mammai atnāca sms ka jānomaina sim katre - to varot izdarīt jebkurā bites salonā, ok viņa aizbrauc mainīt, viņai piedāvāts vēl viss kas, kā jau bites politikā to piekopj - bāž virsū vajag vai nevajag! Pierunājuši pieslēgt internetu, par ko būs kādi 2eiro klāt pie rēiķina. Mamma piekritusi, iebāzts parakstīt līgums. Tagad skatos ka rēķinā klāt ir nācis vairāk kā 10eiro, pieslēgts vēl kaut kāds numurs un internets ceļošanai(vai kaut kā tamlīdzīgi saucās). Braucot skaidroties uz salonu, atbild ka viss esot kārtībā, ka pati piekritusi, visu parakstījusi un lai lauztu līgumu ir vairāk kā 100eiro jāmaksā!?!?
Visīstākā krāpšanas shēma un galvenais ka oficiāli viss...
Un uz to viņi pelna!
Un mamma protams uztraukusies un saka ka neko darīt - ka maksāšot labāk tos 10eiro katru mēnesi - ko tur ņemties... un uz tādiem senioriem, kas nevar par sevi pastāvēt bite taisa sev naudiņu!
Protams nomaksāšu līguma laušanu, un visi pieci mūsu ģimenes numuri pāries pie cita operātora!
Rakstīšu sūdzību patērētāju tiesībām, un ja nebūs nekādas reakcijas tad tālāk jau "bez tabu", lai visi zin par jūsu "superīgo" darba stilu

14.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 15.09.2023

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

S

Komentāri (3)

S Spuris 14.09.2023

Nu tāda jau ir mūsdienu tirgotāju sistēma.Lieta arī tāda,ka lielākā daļa dīleru to dara lai nopelnītu sev bonusus pie algas vairāk. Starp tādiem jau diez vai tagad ir godīgu,kuri neuzbaztu cilvēkiem gados internetu ,ja to paši neprasa.Vai tad termiņs kāds netika dots kas ļautu atslēgt tos pakalpojumus,lai varētu atteikties ? Varu ieteikt mierīgi arī testēt tos pakalpokumus un pie katra sīkuma pievērst uzmanibu,kur būtu kļūmes un lai tik Bite labo tās. Pie tam varējāt citiem par brīdinājumu uzrakstīt kurā pilsētā ,salonā un kurš dīleris veica tādu darbību.Caur PTAC neko nepanāksiet īsti.

J Jureta 15.09.2023

Tieši caur PTAC panāks, ja aprakstītais ir tā noticis. Bez tabu arī ir variants, lai brīdinātu citus cilvēkus. Domāju, ka pensionāri šo raidījumu diezgan skatās. Bet vecākus mācām, lai viņi paši nekad un neko neparaksta.

S Spuris 15.09.2023

Jureta ,ko caur PTAC vai Bez Tabu palīdzēs? Ne Ptac ne raidījums reāli neko palīdzēt nevarēs ,jo nav notikusi īsti krāpniecība.Vai ar bisi pie deniņiem lika parakstīt līgumu seniorei ? Vai varbūt ar šantāžās palīdzību nožņaugt seniores kaķi piemēram lika parakstīties uz pakalpojumiem kurus nesapratīs un nelietos ? Šis ir viens no simtiem varbūt tūkstošiem gadījumu Latvijā ,kad dīleri piedāvā papildpakalpojumus jebkuram ! Veciem vai jauniem gados vienalga kam,jo vini saņem bonusus pie algas par katru pieslēgumu.Ko palīdzēs Bez Tabu ? Domaju ka katru dienu Latvija tiek piekrāpti vismaz vairāki tūkstoši iedzīvotāju ?Tad Bez Tabu par visiem būs jārāda un jāstāsta? nesmīdiniet ,jo tas nebūs viņiem reali kā arī parasti gadījumu , kad daudzi cilvēki paši savas lētticības vai muļķibas pēc ļauj sevi piekrāpt ,jo nepadomā pirms tam.Taču pēc tam čīkst un sūdzas.Tik pat labi varat rekomendēt likt arī feisītī un citos socsaitos informāciju ,lai visi krata pirkstiņus - ņju ņju ņju aij aij cik sliktā Bite ir,jo seniore labprātīgi pati parakstījās uz pakalpojumu nepadomājot,ka būs jamaksā. Pēc maniem uzskatiem senioriem vispār tādus pakalpojumus piedāvāt nemaz nedrīskt ,aj tikai viņi paši neinteresējas par tādiem ! Katram dīlerim ir jāsaprot ,ka senioriem tie daudzie pakalpojumi nemaz nebūs saprotami un netiks pat lietoti iespējams.Taču jā, šajā gadījumā kā jau rakstīju - dīleri pelna sev bonusus un viņiem vien pīpis kuram pieslēgt. Gribetos jau arī lai visi dīleri reiz padomā ,ka šīs seniores vietā varētu būtviņu vecāki vai vecvacāki ,kuriem šadi piesledz un ir sarežģījumi. Taču karmas likumu neviens nav atcēlis. Jācer ,ka Bite ofisā viss tiks nokārtots lojāli pret ne tikai šo seniori. iels ieteikums ne tikai Bite kompānijai - sāciet reiz apmācīs savus dīlerus ,lai nepiedāva visiem pēc kārtas papildpaklpojumus un pirms ari paraksta gados seniori ,tad visu DETALIZĒTI lai izskaidro - cik tas maksās ikmēnesi un kas sagaidams pakalpojumā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes