www.sudzibas.lv Ādas cents Neefektīvas prece

Ādas cents - Neefektīvas prece

Pasūtīju fotoepilatoru adascentrs.lv, kurš maksāja 120€. Ilgi domāju vai vajag vai tomēr nē, bet palasot atsauksmes viņu mājas lapā nolēmu, ka vajag. (mārketinga triks ar labāk atsauksmēm nostrādāja) 😄🙈 atvēru savu fotoepilātoru, bet tur nepatīkams pārsteigums - salauztas brilles, nodomāju nu nekas arī sr vienu kājiņu brilles var lietot, nav tik ērti, bet ciešami. Sāku lietot savu totoepilātoru, lietoju to pēc viņu norādījumiem, visu darīju kā teikts. Pēc 6 nedēļām rezultāts pilnīgi nekāds. Turpmāk arī vairs netērēju laiku.
Uzrakstīju godīgu atsauksmi viņu instagram kontā, pēc pāris dienām, protams, atsauksme tika izdzēsta. (paliek tikai viena atsauksme - laba, kura noteikti ir pašu ierakstīta) uzrakstīju viņiem arī epastu, saņēmu atbildi ar vairākiem jautājumiem par pasūtījuma numuru, pasūtītājā vārdu, cik bieži un kā tika lietota ierīce, visu aprakstīju, pēc vairākām dienām saņēmu epastu ar ieteikumiem mēģināt vēlreiz😄🙈 jo noteikti kaut ko daru nepareizi, vai arī varbūt man ir blondi vai rudi mati un tad epilātors var nederēt😄 paldies par ieteikumiem visu darīju kā teikts, rezultāta nav, kāpēc lai es atkal tērētu savu laiku bezjēdzīgi.

Neiesaku tērēt naudu un laiku.
Labāk iekrāt naudiņu un aiziet uz lāzerepilāciju salonā, kur rezultāts redzams pēc pirmās reizes.