www.sudzibas.lv AirBaltic Izmet pasažierus naktī svešā lidostā un neliekas ne zinis 13 stundas!!!

AirBaltic - Izmet pasažierus naktī svešā lidostā un neliekas ne zinis 13 stundas!!!

Vai esat mēģinājis divos naktī nepazīstamā pilsētā atrast naktsmītni? Nē? Tas airbaltic nodrošinās jums šo burvīgo piedzīvojumu!

Jau iepriekšējā komentārā rakstīju par airbaltic nedienām ar kavētiem reisiem. Bet, ka izrādās, tas bija tikai sākums!

Pēc 2 st un 45 minūšu gaidīšanas (no kuriem 2 stundas pagāja ieslēgtiem karstā lidmašīnā, jo ārā bija 27 grādi, un bez ūdens) mēs beidzot izlidojām. Taču pusstundu pirms nosēšanās mums tika paziņots, ka Rīgas lidostā ir remonts un mēs nosēžamies palangā.

Stundu gaidījām lidostā bez jebkādas informācijas un atkal bez ūdens! Ap to laiku jau bija pāri 1 naktī. Tad iznāca sieviete un paziņoja, ka tālāk lidosim pēc 12 (!) stundām un varam darīt, ko gribam. Varam meklēt viesnīcu, tad aviokompānija atmaksāšot līdz 70 eur, vai gulēt lidostā. Ar airbaltic sazināties neizdevās. Tā nu visi pasažieri, ieskaitot ģimenes ar maziem bērnien, dabūja divos naktī skraidīt pa palangu un meklēt, kur palikt, vai kaut kā savā nodabā braukt uz rīgu.

Pirmoreiz mūžā sastapos ar tādu vienaldzību pret klientiem. Mūs visus vienkārši pameta svešā lidostā un neviens neko pat necentās palīdzēt!

Ņemot vērā, ka airbaltic Cenas nav tik lētas, padomājiet 3 reizes, pirms pērkat šīs biļetes. Sliktākā aviokompānija, ko es jebkad esmu izmantojusi.

P. S. Vēlāk uzrakstīšu, vai vismaz atmaksās tos viesnīcas izdevumus. Pagaidām līdz rīgai vēl neesmu tikusi

29.06.2022

C