www.sudzibas.lv Plant 4 you Ļoti slikti stādi

Plant 4 you - Ļoti slikti stādi

Uzņēmums " Plant 4 you " īpaši aktīvi piedāvā interneta vietnē Facebook, dažādus stādus. Gan ar apmaksātu reklāmu, gan bez tās, lai aptvertu lielāku auditoriju.
Pats šis uzņēmums stādus praktiski neaudzē, meklē audzētājus, no kuriem pa lētām naudām iepirkt stādus.
Protams, ar savu uzcenojumu, stāda cena tāpat paliek diezgan augsta, bet kvalitāte zema.
Tā es rudenī saņēmu rožu stādus.
Esmu profesionāls audzētājs, ar pieredzi. Šo pavasari ir sagaidījusi un izdzīvoja puse stādu no 12.
Stādi bija ar etiķetēm no Holandes. Grūti saprast: cik ilgi bija adoptēti stādi Latvijā, mūsu apstākļiem. Bet rezultāts ir bēdīgs.
Ļoti bēdīgs.
Iesaku visiem tomēr pirkt pa tiešo no profesionāliem audzētājiem, nevis no pārpircējiem, starpniekiem.

A AK-74 26.03.2022

Nepiekritīšu, Latvijā ir brīvais tirgus,tad šo pašu var teikt par visām maksimām depo utt. kur tirgo šāda veida stādus. Kas Jums liedz tirgot savējos stādus kaut ar 10x uzcenojumu? Un ja Jūsējie stādi arī iznīks pēc brīža? Garantija? Nebūs ne ne no viena. Pat pērkot arī no Jums ikviens riskē tāpat kā no viņiem. Katram sava izvēle...

P Plants4You 24.04.2023

Labdien! Vai varētu lūdzu uzzināt jūsu pasūtījuma Nr. Līdz šim neviena līdzīga sūdziba nav bijusi un ja arī noiet kāds pušieris tad to vienmēr esam atrisinājuši klientam par labu