www.sudzibas.lv Kafejnīca viesu nams Lindaga, Ragaciems Kaitējoša rīcība pretlikumīgi draudi klientam

Kafejnīca viesu nams Lindaga, Ragaciems - Kaitējoša rīcība pretlikumīgi draudi klientam

Aktuāla informācija atpūtniekiem, kas dodas brīvdienās uz Ragaciema pusi.
Iedzīvotāji - esiet uzmanīgi! Ragaciema autostāvvieta pretī zivju tirgum pie kafejnīcas Lindaga un saldējuma kioska maldina autobraucējus. Draud pretlikumīgi ieslēgt ģimenes auto stāvlaukumā uz diennakti, nelaižot atgriezties Rīgā pie bērniem!
Šodien piedzīvojām nepatīkamu situāciju. Piebraucàm pie zivju tirdziņa Ragaciemā, tā kā stāvlaukums bija pārpildīts, izvēlējāmies auto novietot stāvvietā turpat pāri ceļam. Pie autostāvvietas novietots uzraksts - maksa par 1 stundu 1 eur, par visu dienu 3 eur. Bez jebkādàm norādēm par to, kur šī nauda jāsamaksā vai info tālruni. Nevienas norādes, ka mēs iebraucam privātīpašumā. Stāvvieta kā jau daudzas citas. Stàvlaukumā neatradàs neviena persona, kam naudu samaksāt. Nolèmàm doties uz tirdziņu, nàkot atpakaļ - gan jau kāds būs parādījies. Atgriežoties stāvlaukumā, izbrauktuvei aizvilkta priekšā ķēde. Sākām meklēt kādu personu teritorijā, laukumà joprojām neviena cilvēka, kurš naudu iekasē, nekāda apmaksas automāta nav. Norādes par kontaktiem pie stāvvietas zīmes nekādas. Eju pie atvērtajām kafejnīcas durvīm, kur satieku puisi, kurš krāmē krēslus slēgtajā kafejnīcā. Jautāju, kam jāmaksā par stāvvietu norādītais 1 eur, ka gribam doties tālāk. Puisis aiziet, turpinam gaidīt vēl vismaz minūtes 15 minūtes. Neviens neparādās. Eju meklēt atkal kādu cilvēku, pieeju pie sētas durvim, kas ir atvērtas, zvanu pie durvju zvana, neviens nereaģē. Pieeju pie durvim, kur atrodas uzraksts - kafejnīca slēgta. Atrodu lapiņu ar norādi - par autostāvvietas apmaksu zvanīt uz šo numuru. Zvanu, lai atdotu to 1 eur, atver durvis ļoti nelaipna kundze un paziņo, ka mūs nelaidīs ārā līdz rītam. Ka esam iebraukuši privātīpašumā un neesam pirms! tam samaksājuši par auto novietošanu, pirms aizgājàm. Nekādas norādes par privātīpašumu tur nav, pilnīgi nekādas norādes par infotālruni pie samaksas zīmes, absolūti nekādas informācijas par to, vai jasamaksā un vispār kam jāsamaksā pirms !vai pēc! stāvvietas izmantošanas laika. Mums tika piedraudēts atstāt tur mūs ieslēgtus līdz nākamajam rītam, pat neskatoties uz to, ka teicām, ka mūs mājās gaida 2 mazi bērni. Tā ir ir reāla cilvēku maldināšana, ievilināšana un pēc tam tiek draudēts paturēt auto savā stàvvietā, sodāma rīcība- draudēt cilvēkus neizlaist no stāvvietas, kur viņi ir labticīgi iebraukuši ar nodomu samaksāt 1 eur.
Neviens tur neiet un nemeklē zīmītes ar tel Nr. Tam jābūt norādītam pie stāvvietas zīmes. Tādu lapeli ar telefona Nr. var pielipināt jebkur un tad draudēt cilvēkiem dēļ tā, ka šī lapele nav atrasta. Turklāt sodāmi ir šādi draudi, nodarot kaitējumu ģimenei, jo mēs nepaspējàm vairs uz mājām palaist cilvēku prom, kurš pieskatīja mūsu bērnus. Patvaļīgi noturēja mūs savā teritorijā aiz ķēdes!
Lūdzām izvērtēt šīs stāvvietas darbības likumību arī policijā. Pretī netiek izsniegti arī nekādi apmaksas saņemšanas dokumenti.
Vēlos, lai citi cilvēki nesaskaras ar šādu situāciju! Lai nesaskartos ar draudiem, reālu ieslēgšanu stāvlaukuma teritorijā un kaitējošu attieksmi un rīcību viņu ģimenēm.
Turklāt dāma, kas atbildēja uz norādīto tel Nr. apmaksai, tieši tāpat paziņoja, ka mūs ārā nelaidīs. Mani mājās gaidīja mazi bērni, runāju ļoti satraukti, dāma pēc tam apmeloja, ka es esot kliegusi un paziņoja to telefoniski kundzei, kas atteicās pieņemt samaksu un atvērt ķēdi! Nožēlojama vieta, nelaipnas darbinieces, briesmīgas un klientiem kaitējumu nodarošas un ar pretlikumīgu rīcību draudošas.
Neiesaku nevienam šo briesmīgo vietu!

J

B Bez vārda vārds 12.06.2022

Mazāk dzemdēt bērnus vajag, tad nebūs jāskrien pie šiem. Apnikušas šitās ģimenes. Tas sen vairs nav modē.

J Jana Liepa 13.06.2022

Šis izklausās pèc stāvvietas “dàmu” līmeņa!

G Gulbenietis 13.06.2022

Tirgus bāba notieks cik un kuram sīkos dzemdēt :D

R RXX 12.06.2022

Uzreiz jāzvana policijai! Kā beigās tiki ārā?

J Jana Liepa 13.06.2022

Kundze laikam saprata, ka rīkojas pretlikumīgi, nezinu. Iekāpu mašīnā, lai zvanītu policijai, tikmēr vīrs palika runājot. Atvēra pēc neskaitāmiem mums izteiktiem draudiem neizlaist mūs līdz rītam. Kriminālatbildība bez variantiem būtu.