AB Solution Security Un Evor - Loti slikta atieksme

Saksu ar to ka AB Security Solutions un evor apsardze ir viens un tas pats. Nostradaju gadu sini uznemuma-tas ir vnk murgs. Katru dienu darbiniekus ar nodomu dzen stresa. Paskaidrojumus liek rakstit par visadiem sikumiem, visu laiku prese. Darba instrumentus vienmer jaludzas. Ta attieksem no vadibas ir vnk sausmiga, vini ir tik slipeti ka visu apgriez otradi un pasniedz ta itka tu pats butu vainigs. Uz doto bridi tehniki kas sini uznemuma strada ir tik loti morali nomociti ka pie pirmas iespejas ies prom. Ja tu mekle darbu un velies saja firma stradat-NEEJ NEKADA GADIJUMA. Virak par 900e uz rokas neizcikstesi, starta saksi labi ja ar 600e. Un savukart ja tu mekle kompaniju kas tevi sargas-neuzkeries uz letajiem veziem maisa-rezultata tevi apcakares tapat ka darbiniekus.

T