www.sudzibas.lv bu.lv Nepiegādā preci

bu.lv - Nepiegādā preci

Pasūtītā prece netiek piegādāta, arī par to, ka prece netiks piegādāta norunātajā dienā neviens neinformē. Komunikācija nekāda. Preci vajadzēja šodien piegādāt, bet tikai pašai zvanot saņemu atbildi , ka šodien nebūs. Tiek solīts pēc 2 dienām. Atvainojiet, bet nevienam nebija jāpaziņo, ka šodien neieradīsieties?? Neiesaku neko pasūtīt bu.lv, tikai tērēsiet paši savu laiku.

L Lilita Bauģe 21.04.2016

Šai firmai tiešām problēma ar komunikāciju. Sākumā laikā nepiegādā preci. Tagad problēma ar iegādāto preci, sola meistaru, bet izrādas, ka šijai firmai tāda pat nav. Šīs firmas kontaktpersona Zigmārs Kulvelis neciena ne klientu, ne tā laiku. Solija piebraukt paņemt bojāto adāmmašīnu, bet tā arī ne piezvanija, ne atbrauca.Tukši solijumi, un vairak nekā! Nevienam neiesaku iepirkties www.bu.lv vienīgais, ko iegūsiet ir nevērīgu attieksmi pret klientu un sliktu servisu.