www.sudzibas.lv Rendijs Vicinskis un Mārīte Moreca Negodprātīga un naidīga īrnieku izturēšanās

AtrisinātaRendijs Vicinskis un Mārīte Moreca - Negodprātīga un naidīga īrnieku izturēšanās

Kopš 2022. Gada marta informēju īrniekus par nodomu pārdot māju un ka 1.11.2019 noslēgtais īres līgums 2022. Gada rudenī netiks pagarināts. Vienlaikus saskaņā ar īres līgumu lūdzu arī rast iespēju īres līgumu izbeigt 3-4 mēnešus ātrāk. Kopš marta man vēl nav izdevies panākt, ka īrnieks parakstās, ka ir informēts par īres līguma nepagarināšanu. Pa epastu arī nevar nosūtīt, jo mārīte nobloķēja savu epastu. Sūtīju maijā ar ierakstītu vēstuli un lūdzu, lai uz šīs vēstules parkastās par saņemšanu un norāda datumu, jo īrnieku ir jābrīdina 2 mēnešus pirms līguma beigām, taču saņēmu tikai parakstītu dokumentu bez datuma un paraksta atšifrējuma. Turklāt no visiem 5 parakstiem, ko esmu redzēJusi, katru reizi parakstās citādi. Iesaku uzmanīties, jo prot sākumā atstāt labu iespaidu, bet būtībā degradē īres tirgu un grauj īrnieku-izīrētāju savstarpējo uzticību. Komunikācija kopš marta vienkārši nebaudāma. Arī agrāk esmu sadarbojusies ar īrniekiem, bet neviens mani tā nav izlamājis par afēristi un egiosti kā mārīte moreca 27491742. Watsapā no rendija vicinska 27420272 saņemu draudus, ka izdzīvos stiprākais, ka viņi gatavi nolaisties vēl zemāk. Bez saskaņošanas uznesa manu gultu 2. Stāvā un kad teicu, ka gribu redzēt kāda stavoklī ir matracis, jo nesaprotu kā tik lielu matraci varēja dabūt caur šauro lūku, tad mani atteicās ielaist mājā. Nācās vērsties policijā. Tā lūk ir ar to mūžigo gaušanos, ka visi ir slikti un netaisni. Tikai paši sevi jau neredz, jo visu laiku jādzīvo virtuālajā pasaulē, kur nav tik daudz pienākumu kā reālajā dzīvē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 10.11.2022

Īrnieki ir laicīgi izvākušies.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 10.11.2022

Īrnieki ir laicīgi izvākušies.

M

Komentāri (33)

B Bez vārda vārds 08.07.2022

kāpēc komunikācijai ir jābūt baudāmai? komunikācijai ir jābūt tikai un vienīgi par lietu un viss. jeb jūs kautko īpaši gribat? :D

P PatiesiibasMeka 08.07.2022

Bet ja līgums ir uz X termiņu, kāda tur 2 mēnešu iepriekš paziņošana par nepagarināšanu? Pēdējā dienā mantas uz ielas un lai staigā.

K Komentētājs24 08.07.2022

Ja īres līgums noslēgts tik sen, attiecīgi šos 3 gadus arī īrnieki ir adekvāti maksājuši par īpašuma īri. Jo kaut kā neredzu sūdzību - nemaksātāji :D Un Tagad cepiens, jo vēlies notirgot īpašumu, un gulta pārnesta uz citu vietu ? Saimniec, neadekvāta šeit esat tikai Jūs. Un pārdošanas sludinājumā attiecīgi arī norādiet - ir noslēgts īres līgums līdz tādam un tādam datumam. Tā kā nestreso babenīt, līdz novembrim tāpat Tava īpašuma cena tikai pieaugs. Vai arī maksā ārā kompensāciju īrniekam, par steidzamu izvākšanos.

P PatiesiibasMeka 08.07.2022

Šis teikums par cenas pieaugšanu līdz novembrim novecos reāli… ;) Uzliec atgādinājumu novembrī papētīt un salīdzināt ciparus.

M MariteMoreca 18.09.2022

Ja kadam interese ka vis bija realitate ar so "bez nekadas vainas"iziretaju,ludzu jautajiet pastastisu,jo neslepjos un neko pretlikumigu neesu izdarijusi.Bet si "godiga","varoniga "saimniece personu datus publice uz urra.Pati ja jau cietejas loma nav pat spejiga savu vardu atklat,slepjas zem kaut kadiem nikneimiem.Varoni pastasti ka gribeji gimeni izlikt uz ielas ar ires ligumu kurs vel bija speka lidz novembrim,mes ar tevi cinijamies par savam tiesibam nodzivot lidz ires liguma beigam,kam tad sis ligums vispar ir domats tad?Si saimniece "cieteja"neklausijas neviena musu varda.Isi sakot ta teksts tads-es saimnieks vacieties VARONI LIEN ARA!

M MariteMoreca 18.09.2022

Si "cietusi ,pazemota"saimniece pat ir pacentusies izveidot feik profilu savai sudzibai kadel jaslepjas INESE LEJIŅA,ja esi tik cietusi varbut kads grib zinat tavu vardu lai sniegtu atbalstu.Sudzibas rakstit nav varoniba slepjoties.Zel ka cilveks ir spejigs tik zemu nolaisties savu ambiciju del.Latviesiem labs sakamvards-Pagale nekad nedeg viena.

I Inese L. 19.09.2022

Mārīt un Rendij! Atdodiet dzelteno, elektrisko zāles pļāvēju, ko paņēmāt līdzi izvācoties, tad izņemšu šo sūdzību.
Inese Lejiņa 29466128.

M MariteMoreca 19.09.2022

Inese Lejina kapec mums jaatdod to kas ir musu.Jus tacu zinat un esat informeta ka so plaveju jisu bijusais virs atdeva par to ka piesavinajas musu lietas.Lejinas kundze santaza jums nav svesa.Lejinas kundze pat neatbild uz tel.zvaniem jo saprot ko savarijusi,tagad nezin pati ka izgrozities.

M MariteMoreca 19.09.2022

Lejinas kundze tagad ir nobijusies ka vinas riciba tiks izklastita ka tiks siki un smalki izstastista visa notikumu gaita tagad bomborde ar santazu,bet tas nav nekas jauns vina ta darija kad eda mus ara kaut bija ligums kurs bija speka lidz sa gada novembrim,damai ambicijas bija svarigakas.kadus pekstinus tik nenacas dzirdet-pardos maju,kars sacies-beigas izradijas ka dama mus eda ara jo bija sataisijusies ofisu taisit.Dama nevareja pagaidit lidz novembrim kamer beidzas ligums un darit ko grib,Lejinas kundze pag.gada novembri pagarinaja ligumu lidz sa gada nov.marta damai domas mainijas.Saka terorizet jo saprata ka likumigi nevar izlikt jo nav par ko.Emocionali nestabils cilveks.

M MariteMoreca 19.09.2022

Lejinas kundze kad izeda mus ara,nebija spejiga pati atnakt pec atslegam laikam tomer bija kauns acis paskatities.

M MariteMoreca 19.09.2022

Rit jau teiksi Lejinas kundze ka tev izdzertais udens jaatdod atpakal.

M MariteMoreca 19.09.2022

Tagad jagaida.Lejinas kundze paris dienas sedes savos ierakumos lai izdomatu gudru tekstu.Tas vis ar vinu ir pieredzets.

M MariteMoreca 19.09.2022

Vai otrs variants skries uz policiju rakstis iesniegumu ka vina ir cieteja.Lejinas kundze ka vienmer balta pukaina.

M MariteMoreca 19.09.2022

Ista sudzibu specialiste,nosifrejusies te pat ar diviem lietotajvardiem.

M MariteMoreca 20.09.2022

Inese Lejina no Rigas Darziniem atbilde par visu ar visam detalam par siem meliem tiks ievietota sini pasa sudzibas.lv.lai neiedomajaties kad vien ienak prata izplatit dezinfirmaciju.Jus savadak robezas neziniet.

I Inese L. 20.09.2022

To, ka tas ir Jūsu zāles pļāvējs uzzinu no Jums tikai tagad. Turklāt noskaidroju, ka zāles pļāvējs bija paredzēts lietošanai izīrētajā mājā un Jums bija nodots tikai lietošanā, nevis līdzi ņemšanai. To, ka ņemsiet līdzi vajadzēja saskaņot pirms 15/08/2022, kad gājāt prom. Inese L.

M MariteMoreca 20.09.2022

Lejina kadel ne par temu kadel jusu murgi jaklausas,par so ir runats un izrunats.Izklausas pec patiesibas bailem jo saprotat ka patiesiba naks gaisma.Jus pat sakarigi nespehat par temu komunicet.Izplatijat melus,tad ari esat gatava publiskai patiesibai.

I Inese L. 20.09.2022

Tobrīd, kad piebraucāt pie manas mājas, lai atdotu atslēgas, biju otrā mājā. Cik atceros, jūs ļoti steidzāties, tāpēc aizsūtīju dēlu pēc mājas atslēgām. Vispār jau izvācoties jāaicina saimnieku apskatīt telpas. Piemēram, konstatēju, ka tur, kur stāvēja jūsu ledusskapis no mitruma ir sabojāts lamināts un salīmēts ar caurspīdīgu līmlenti.

M MariteMoreca 20.09.2022

Mila damit,izdomat var jau dievs zin ko,tas vis nav par temu.Rakstit varat ko vien velaties patiesiba ar visam detalam tapat tiks publiceta.varbut pati pastastisi par teroru paris menesu garuma .

M MariteMoreca 20.09.2022

Atrunas jau var visadas izdomat,ta jusu maja atradas 2min attaluma.ko tik no jums nedzirdesi.

M MariteMoreca 20.09.2022

Jus jau pat kaiminus nepatiesi esat tur apmelojusi par zadzibam kuras nav bijusas.kaimins damai daudz palidzejis,ka pateicibu dabuja reputaciju pa Darziniem ka esot malku nozadzis un vel nez ko.

I Inese L. 20.09.2022

28/03/2022 sūtīju e-pastu, kurā informēju par līguma nepagarināšanu un 10/05/2022 ierakstītu vēstuli, taču Rendija parakstu uz šo paziņojumu izdevās saņemt tikai 15/07/2022. Kas tad sūdzībā ir nepareizi?

M MariteMoreca 20.09.2022

Mila dama,sac mest vilnu uz otru pusi,tavas sudzibas saturs ir pavisam cits.Iepazisties.Lejina tu tagad vari taisnoties ka gribi patiesiba tapat naks gaisma.Varbut velreiz parlasi savu sacerejumu.

M MariteMoreca 20.09.2022

Bailes laikam liek aktivai palikt😁

M MariteMoreca 20.09.2022

Varbut pati pastastisi,ka terorizeji jo nevareji no mums likumigi atbrivoties kad pasai iegribejas.

M MariteMoreca 20.09.2022

Ta sanak kad iziresanu uztver ka speliti,savaksu naudu un izmetisu kad gribesu ka sunus ara.Kad damai teicam ka nebus gluzi ta ka vina velas lai atbrivojam ires telpas pirms termina sakas terors.Piedavajam damai ka variantu izmaksat kompensaciju par cik radusies sada situacija no ta ari atteicas pazinojot ka ta esot izspiesana,teicam lai griezas tiesa ja jau nespejam vienoties par prasibu atbrivot telpas pirms liguma beigam no ta ari atteicas pazinojot ka tas vinai dargi izmaksas.Lai visu atrisinatu mierigi Lejina izvelejas labak parkapt visas morales normas.Bet muns sis stasts ir beidzies laimigi varbut pat pateicoties sai Lejinas kundzes bezkaunibai.Sis vis lika saprast ka muzam negribam vairs iret neko-laimigi esam tikusi pie sava ipasuma.

M MariteMoreca 20.09.2022

Lejinas kundze sakartojiet savu privato dzivi,klusiet laimigaka nevajadzes vazaties pa sudzibu portaliem un gazt savu zulti par visiem.

M MariteMoreca 20.09.2022

Jautajums vienkars-kadu draudzigu attieksmi jus vel cerejat sagaidit pec si terora?!

I Inese L. 20.09.2022

Un kā Jūs uzzinājāt, kas atrodas mājā, kuras atslēgas atdevāt 15/08/2022?

M MariteMoreca 20.09.2022

Par ko cienita vispar iet runa.

M MariteMoreca 20.09.2022

Vai tad neko sakarigu nespejat vairs izdomat.Ja nav ko teikt sedi klusu.Ar jusu paranoju esam jau saskarusies kad ka apmakta ar draudiem centaties lpanakt lai paraksrta kaut kadu nenozimigu papiru kaut likumiski nekas vispar nebija japaraksta.Sutijat savas balss zinas ar draudiem,ja nedabusu parakstu sauksu policiju.Kad damai teica lai sauc policiju ar to vis beidzas.Jo ko dama teiks-es gribu izmest irniekus ara pirms termina beigam,bet vini neiet prom.Paradu nav vis vienmer laika samaksats.TAGAD NEZINI KA ATMAZGATIES.ZINAJI MELUS IZPLATIT TUR DAUDZ DROSMES NEVAJADZEJA.

M MariteMoreca 20.09.2022

Jus vel sevi saucat par Dieva varda sludinataju ar tik netiru ricibu.Si dama medza staigat pa Darziniem sludinot ticibu,kas atteicas pienemt to tie vinas acis vairs nebija cilveki.No vinas mutes vardi bija sadi-kaimini nepienema Dieva vardu tadel es ar viniem nekontaktejos.Ko tad par jums var spriest-ja kadam ir savadaki uzskati tad sie cilveki nav cilveki.

M MariteMoreca 20.09.2022

Lejina atlavas nosaukt mus par vazankiem,kas vazajas pa iretiem ipasumiem.NO KURA LAIKA IRET IR NOZIEGUMS TA DZIVO LIELAKA DALA PASSULES.Kad Lejinai tika uzdots jautajums-ka jums mute atveras te teikt jus tak esat ticigs cilveks atbilde bija tuks klusums.ka jus spejat ta rikoties un tad iet uz baznicu?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes