Meklēšanas rezultāti

"Fa" dušas želeja - kailums vai pornogrāfija ( Komentārs)

Jā, tā pirmā daļa ko rakstiji ir uzjautrinoša!!!:) ..Bet neviens nerāda atkailinātu omīti ar nokarājušiem pupiem un vēderu līdz zemei, bet gan jaunas sievietes..tapat ir ar vīriešiem..arī vīrieši ir skaisti (jauni, kopti, un muskuļoti!) Tākā, Pričom tu piemini mataina onkuļa mazo draudziņu ar kreiso olu nokarenāku par labo un resnu vēderu?

Lilais jautaajums - Pienaaca nepamatots reekins ( Komentārs)

BĻADJ KUCES NEAPDIRSIET MANU OMITI SII 9 REIZES UZ LIELO JAUTAAJUMU PIEZVANIIJA

S shalle 15.08.2009
Komentāri 16 Spēles

Ogres Slimnīca - Krimināla attieksme ( Komentārs)

Krimināla attieksme Pagaajushaa gada decembrii manai omiitei bija pirmais insults, kad zvaniiju uz ogres slimniicu otraa galaa man atbildeeja-Jums tak pie maajaam ir ambulance, ejiet uz turieni!!!Protams es to taa neatstaaju un pielietojot lamu vaardus tomeer piedabuuju vinjus atbraukt peec manas omiites.Pagaaja nepilnas divas nedeeljas, kad vinju jau izrakstiija, ome atgriezaas maajaas un viss shkjita labi, liidz briidim, kad peec nedaudz vairaak kaa nedeeljas sekoja otrs insults, protams, atkal veda uz ogri.Tur...

Musumiluliem.lv - dzīvnieku apģērbu veikals ( Komentārs)

Kāda gan starpība, kam prece ir pasūtita--sunim, bērnam vai omītei???Ja cilveks ir samaksājis, tad viņam ir tiesibas savu preci saņemt un par ko sunītis ir sliktāks par cilveku, ka viņu var piekāst???Tagad tieši sākas lielās lietavas un suncim jāstaigā bez jaciņas...Un vai Sintija vainiga, ka šobrīd valstī tāda situācija, ka daudziem būs jādomā, ko bērniem vilkt mugurā un kājās, nevajag tapēc palikt ļauniem un riebīgiem, savas dusmas un negācijas labāk virziet vainīgo virzienā...lai jums visiem jauka dieniņā!!!:))))

š šeherezade 09.07.2009
Komentāri 16 Dzīvnieki

Socilas aprupes centrs ""Baldone"" - Sociala aprupe ( Komentārs)

Liene, tik tiešām laba ideja ir 22222, ej tik un piestrādā pa brīvdienām, tad manīsim, ko Tu teiksi!!!Un kāpēc savu omīti turi tik šausmīgā vietā???

Socilas aprupes centrs ""Baldone"" - Sociala aprupe ( Komentārs)

A ko TU savu omīti tur ievietoji? Ja jau tur ir tik slikti, tad vari pa brīvdienām piestrādāt... labdarībai :D:D:D:D:D

Zeme Auto Līzings - Tās ir vislielākā šmaukšana ( Komentārs)

nezinu, man patik subaru, ipashi man patik Legacy Outback. loti labs auto, protams, ka ir jamaksa daudz, bet, ticiet man, as ir ta verts. paskatities cik maksa volvo tadas pasas klases auto, vel dargak. nezinu, mans autbeks bija apmeram 4-6 avarijas, bet viss ir kartiba. droshiba subaru ir uz pirmas vietas. par legacy vagon, tad ziniet, ka tam nav nekadas atskiribas, jo tiem ir tikai dazadi nosaukumi. mans autbeks dzivo pie manis 3 gadus, man patik braukt ar to, ieprieks man bija BMW X5 -...

N nsti 02.03.2009
Komentāri 15 Auto līzings

Reklāmas centrs - ( Komentārs)

Ne Et blonda prosto Dura ejbi s detkami vozitsa !Hotja kakie tam detki onato iv reklamme toko pizdoj zarabativaet! Naverno direku dala? a voobshe reklamma takaja sto otvalivaetsa,pechat" vicvitaet ,i t.....d...... ! Davno bi hotel ! nonebudu rabotnikov etih krabov zalko .Pilotki pust" rabotajut !!!!!

I ivan 04.11.2006
Komentāri 5 Reklāma

Rīgas pašvaldības policija - Bojājums ( Komentārs)

Bojājums Londonā par tik pamestu automašīnu pilsētas centrā jūs maksātu naudas sodu 1500 mārciņu apmērā, un automašīna tiks laiztā zem preses!

Gunārs Ķīsis - Krāpšana ( Komentārs)

Gadījumā, ja kāds vēl meklē šo cilvēku https://www.wingstoawakening.com +44 07856408412 Birchfield Street, London, E14 8ED

Papa Suši - Rolands Millers Ocafe - Darbinieku apkrāpšana, Psiholoģiskais terors ( Komentārs)

vins tas Millers nebalotējās vēlēšanās?Tagad kaut kādos Karību Fondos? Laikam ar papa sushi darbiba beigta?

Atsauksmes par Tele2 (Atbilde uz jautājumu)

Es nesen paliku pilngadīga un mana mamma ir tele2 klients un arī es gāju uz tele2. Esmu super priecīga par blondo meiteni kura strādā tele2 veikalā Dobelē lielajā Rimī, ļoti labi prata izskaidrot un ļoti forša attieksme pret darbu. 👍👍👍👍

Childhood trauma - Childhood trauma ( Komentārs)

ooops, our deepest condolence to your ass, but as you mentioned the feelings for the few days were up like in heaven, so even in the ocean of minuses there are some drops of pluses, congrats! ;-)

P pagpag 01.08.2022
Komentāri 1

Dlux hair - Nekvalitatīvi mati.. Bezkaunīga pārdevēju attieksme.. ( Komentārs)

Dlux hair, neatbilst savam nosaukumam, neprofesionālas pārdevējas. Blondie mati ir nekvalitatīvi, nezinu par citiem matu toņiem utt, bet blondos matus tur nepērciet. Pirmkārt mati no kapsulām krīt ārā, ka nemaz nevar sagaidīt profilaksi, ka mati jau ir izkrituši. Paši mati kā švammes, lai gan rūpējos un kopju matus. Pie viņiem ar sūdzību nevērsos, bet nevienam neiesaku tur pirkt matus.

Drogās - Slikta apkalpošana ( Komentārs)

Slikta apkalpošana Lūdzu Jums viens no faktiem par tiem bezkultūras radījumiem - viena sieviete,neko ļauna nedomādama ,izpalīdzīga izlēma pieņemt pie sevis četrus ''bēgļus'' no Ukrainas.Pati viņa dzīvo īrētā mājā,Londonā.Pēc neilga laika neko nenojauzdama viņa devās sen ieplānota atvaļinājumā uz Spāniju un atgriezdamies viņu gaidīja ''lielisks'' pārsteigums - izrādījās ,ka ''jaukie'' ukraiņu bēgļi acīmredzot ātri vairojas,jo bija mājā + vēl četrpadsmit dižbēgļu (starp citu ,lielākā daļa mūk no Ukrainas ,lai gan...

S Spuris 26.05.2022
Komentāri 27 Tirdzniecība

Lats Veikals - Pārdevēja ( Komentārs)

Pārdevēja Veikals atrodās Londonā!

Lats Veikals - Pārdevēja ( Komentārs)

Pārdevēja Neuzminēji: veikaks atrodas Londonā!

Latvijas Pasts - Nepiegādā vēstules ( Komentārs)

Nepiegādā vēstules "Nesaprotu ka var sajaukt ielas tik maza pilsētā" - - - Kur? New-York vai London? "kāpēc pasta valdība neko nedara" - - - Viņi nodarbojas ar medibu uz smukam puišiem, ka Droiskis...

Remap.lv - Bojājums, slikts serviss ( Komentārs)

Bojājums, slikts serviss Al Klau neraksti ka tresa persona, Remap slepjas zem komentetaja. Al Klau nav dzive ticies ar blondo damiti, bet komente☠️

L LaumaQ 04.11.2020
Komentāri 6 Autoservisi

Jaunkemeri - Ēdināšana ( Komentārs)

Viesnīcas istaba ar lielu tv kurš rāda 5 kanālus, bez logiem un varbūt pagrabstāvā? Tad 50 Eur 2-3 * viesnīcā ir īstā cena priekš tevis. :D Un vispār Londona vairs nav Eiropas savienība, un ja maksāji Eiro valūtā, tad gan jau booking.com atradi pašu lëtāko.