www.sudzibas.lv MAXIMA beigtas zivis

Maxima - beigtas zivis

maximā meita stāv pie zivju akvārija un skatās uz zivīm un saka :"mammu kapēc tā zivs peld uz muguras?" un tad pamanīju ka zivs ir mirusi . drošvien maxima pēc tam pārdotu to beigto zivi :/

Ontūns 07.02.2015

Noteikti pārdod tādiem ambāļiem kā tu

Hussein Al Fajr 07.02.2015

Beidz izrunāties un atbalstīt bezskaunīgo veikalu "ontūn"!

Ontūns 07.02.2015

Es neatbalstu Maximu, taču man nepatīk cilvēki, kuri izdara pārsteidzīgus secinājumus un no mušas uzpūš ziloni. Kurš tam jampampiņam teica, ka Maxima to zivi noteikti notirgoja? Bet nē, šis jau uzreiz pasludināja savu spriedumu kā tīru patiesību

Hussein Al Fajr 07.02.2015

Tavuprāt tas ir normāli? Ka cilvēkiem būtu jāskatās uz mirušām zivīm? Viņi arī tās zivis varētu sist kautkādā citā telpā nevis visiem redzot, ka manam dēlam vēlāk nervu traucējumi bija pēc tā, kā viņi ar āmuru galināja zivi visu acu priekšā!

S sapraatabalss 08.02.2015

lai zin kā nogalina. bērnam traucējumi tikai tāpēc, ka mazais cilvēks vēl ir cilvēks un viņām ir slikti redzot kā dara pāri citai dzīvai radībai. ja viņš arī saprastu ka tā notiek ar visu dzīvo, ko mēs apēdam, viņš varētu sākt daudz iecietīgāku dzīvi- nedarot pāri citām dzīvām būtnēm, tikai lai rītu kotletes vai smirdīgus zivju līķus apviļātus vistu mēnešreizēs un pārbērtus ar fermentētu govs pienu, kura dēļ cienītais lopiņš ticis n-tās reizes izvarots, lai dotu vairāk piena; un to dara tikaii tamdēļ, ka jūš pieaugušie, iestagnējušie kretīni turpinat uzsskatīt sevi par tik svarīgiem lai kāds cits mocītos. Es Jums novēlu ieskatīties acīs katram dzīvniekam, kuru apēdīsiet. Redzēt, kā nokkauj ikkatru no viņiem. Un kad jūs būsiet sajukuši, tad jūš iemidzināt. Jūš neesat pelnījuši dzīvot.

T trakotais 09.02.2015

Esmu redzējis, ka veikalā arī tirgo nogalinatu dzīvnieku gaļu un gaļas izstrādājumus. Vienreiz, stāveju rindā un dzirdēju, ka blakus bērni runajās, ka omītei ir cūkas, bet te pārdod cūku desu. Šausmas, nezinu, kas tagad notiks ar viņu psihi, manuprāt visi veikali būtu jāslēdz.