www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Ciniska un nežēlīga attieksme

Dr. Romāns Bočins, Gaiļezera slimnīca - Ciniska un nežēlīga attieksme

Dr. Romans Bočins pēc pacienta nogādāšanas slimnīcā trīs dienu laikā piederīgajiem neteica, ka slimniekam ir konstatēta nāvējoša slimība un īsto diagnozi nosauca tikai pēc nāves. Visu laiku teica, ka ir pneimonija un tā tiek ārstēta. Mirušajam nevarēja palīdzēt un ārsts netiek vainots nepareizā ārstēšanā, taču viņš, nepasakot īsto diagnozi un par bīstamo stāvokli, neļāva piederīgajiem būt klāt mirējam pirms nāves, kas ir atstājis neizdzēšamu brūci tuvinieku dvēselē. Uz jautājumu - kāpēc nepateica, bija klusums, bet nodaļas vadītāja vispār ciniski paziņoja, ka viņiem nevienam nekas nav jāziņo.
Vai ārstiem vairs nav nekā svēta un pat par kritisko veselības stāvokli vairs nav jāpaziņo? Kas notiek ar mūsu mediķiem?

Papildināts Sarmux 12.10.2017

Netika atrisināta. Pat neatvainojās.

Sa

Kolta 12.10.2017

Varbūt pats pacients nevēlējās , lai tuvinieki zinātu īsto diagnozi?
Katra zina, izsaku vislielāko līdzjūtību tuviniekiem.

Sa Sarmux 17.10.2017

Tad ārsts to pateiktu pēc nāves. Bez Tabu viņš meloja, ka radinieki nav bijuši pieejami, bet tā nav patiesība. Dēls bija gan slimnīcā, gan zvanīja un ārsts pirms tēva nāves ar mani runāja pa telefonu. Bez tam, tēvam bija mobilais telefons, kur bija ierakstīts mans telefona numurs ar nosaukumu - meita.

Sw Swura 27.10.2017

Соглашусь, что диагнозы ставят через раз. Так человеку поставили диагноз пневмония, когда на деле у человека были тромбы в легких, и этого интерн(!) не заметила. При этом ее врач контролировал. А онколог вообще сказала, что онкологии нет, чего панику развели, что у человека рак, все в порядке. И так до самой смерти онколог на протяжение 4 месяцев утешал... Нельзя же так.