www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Ciniska un nežēlīga attieksme

Dr. Romāns Bočins, Gaiļezera slimnīca - Ciniska un nežēlīga attieksme

Dr. Romans Bočins pēc pacienta nogādāšanas slimnīcā trīs dienu laikā piederīgajiem neteica, ka slimniekam ir konstatēta nāvējoša slimība un īsto diagnozi nosauca tikai pēc nāves. Visu laiku teica, ka ir pneimonija un tā tiek ārstēta. Mirušajam nevarēja palīdzēt un ārsts netiek vainots nepareizā ārstēšanā, taču viņš, nepasakot īsto diagnozi un par bīstamo stāvokli, neļāva piederīgajiem būt klāt mirējam pirms nāves, kas ir atstājis neizdzēšamu brūci tuvinieku dvēselē. Uz jautājumu - kāpēc nepateica, bija klusums, bet nodaļas vadītāja vispār ciniski paziņoja, ka viņiem nevienam nekas nav jāziņo.
Vai ārstiem vairs nav nekā svēta un pat par kritisko veselības stāvokli vairs nav jāpaziņo? Kas notiek ar mūsu mediķiem?

Papildināts Sarmux 12.10.2017

Netika atrisināta. Pat neatvainojās.

S

Komentāri (5)

Kolta 12.10.2017

Varbūt pats pacients nevēlējās , lai tuvinieki zinātu īsto diagnozi?
Katra zina, izsaku vislielāko līdzjūtību tuviniekiem.

S Sarmux 17.10.2017

Tad ārsts to pateiktu pēc nāves. Bez Tabu viņš meloja, ka radinieki nav bijuši pieejami, bet tā nav patiesība. Dēls bija gan slimnīcā, gan zvanīja un ārsts pirms tēva nāves ar mani runāja pa telefonu. Bez tam, tēvam bija mobilais telefons, kur bija ierakstīts mans telefona numurs ar nosaukumu - meita.

S Swura 27.10.2017

Соглашусь, что диагнозы ставят через раз. Так человеку поставили диагноз пневмония, когда на деле у человека были тромбы в легких, и этого интерн(!) не заметила. При этом ее врач контролировал. А онколог вообще сказала, что онкологии нет, чего панику развели, что у человека рак, все в порядке. И так до самой смерти онколог на протяжение 4 месяцев утешал... Нельзя же так.

V Viktorija21 29.05.2018

Esmu saskārusies ar Romanu Bočinu, manas omītes ārsts Gaiļezera slimnīcā. Ārsts nezin insulta pazīmes. Uzstādīja omītei diagnozi insults, bet istenībā pārdozējis kodeīnu saturošu preparātu (nārkotiskais pretklepus līdzeklis). Rezultātā - šauras zīlītes un halucinācijas. Nevarējis atšķirt opiātu pārdozēšanu no insulta. Ticiet man, viņš vnk nezin pats kāda ir diagnoze, līdz ar to slepj no radiniekiem. Nezinu kā viņš pabeidza universitāti, bet neiroloģijā un pulmonoloģijā viņš tiešām neorientējas. Ļoti jauns dakteris un nekompetents. Uzmanīgi ar šo dakteri!

M Marija. 31.03.2022

В результате действий или бездействий этого "врача" умер человек. Контакта с родственниками избегал. Когда пациент попал к другому врачу, было уже слишком поздно.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes