Stacionārs Gaiļezers

SIA Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca
Adrese: Hipokrāta iela 2
Rīga
Latvia - LV-1038
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67000610
+371 67041005
Darba laiks: 8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Veselība / Medicīna  •  Slimnīcas
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
126
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Stacionārs Gaiļezers - Sūdzības un atsauksmes

Stacionārs Gaiļezers zvanu centrs - zvanu gaidīšanas laiks 40.min

zvanu gaidīšanas laiks 40.min Vēlētos vērst pastiprinātu uzmanību ļoti neprofesionālai un pacientu interešu noraidošai attieksmei no Rakus zvanu centra operatoriem, šogad zvanu gaidīšanas laiks sastāda vairāk par 40min. Zvanīju 13.07. Zvanu gaidīšanas laiks bija 33.07min, 18.07. Zvanu gaidīšanas laiks bija 43min. 25.07. 45min. Un atslēdzās no sistēmas, 26,07 40min. Par šo situāciju tika vairākkārtīgi zvanīts administrācijai. Rezultāts-totāla ignorance!

Stacionārs Gaiļezers - Zāļu piesavināšana

Zāļu piesavināšana Mana omīte 26.07. Bija insults un viņai paralizēja vienu sejas pusi. Nogulējusī dzelzceļa slimnīcā 2 nedēļas viņu izrakstīja. Protams izrakstīja daudz zāles kuras jālieto konkrētais kurs. Pēc dienas viņa nokrita un salauza gūžu. Nokļuva Gaiļezerā traumatoloģijas nodaļa uz kurieni tika aizvestas visas zāles kura bija jādzer ar sarakstu kādas, cik daudz un kad. Izrakstot viņu no slimnīcas neatgrieza visas zāles. Viņai tur bija daudzas zāles kompensējamās. Kā tas sanāk, slimnīcā piesavinās vecu cilvēku zāles kuras ir jādzer konkrētai kurs.

J Januks85 26.07.2022
Komentāri 2 Slimnīcas

Stacionārs Gaiļezers - Недопустимое отношение доктора Букса

Недопустимое отношение доктора Букса Провел в Гайлезерсе просто так, как и все,. Кто попадает в эту больницу, 5 дней, чтоб доктор букс зашел и начал повышенным тоном разговаривать со мной при других пациентах. На все мои вопросы по поводу моего здоровья был только один ответ: "вы меня не поняли? Вам это не нужно знать". Что значит не нужно? Мрт назвал ненужной вещью,. Семейные врачи в его глазах люди с 0 айкью, как и любые врачи. Не осмотрев, назначил физические упражнения. Запретил меня везти на операцию по межпозвоночной грыже...

S Slava123 25.02.2022
Komentāri 0 Slimnīcas

Stacionārs Gaiļezers - Slikts serviss

Slikts serviss Nekad nebiju domājusi, ka rakstīšu sūdzību par kaut ko, bet te nu es esmu. Šodien 04.02.22. Man bija jāveic Covid tests. Piereģistrējos Aslimnica profilā, izvēlējos vietu un laiku, lai veiktu šo testu. Uzrāda, ka viss veikts pareizi un ir apstiprināts pieraksts. Aizbraucot uz Gaiļezeru (hospitāļu iela4) nedaudz apjuku par to kur man jādodas norobežojumu un remontdarbu dēļ. Galu galā atradu. Ieejot iekšā man māsiņa jautā, nosaukt vārdu, uzvārdu, personas kodu. Un tad viņa man Saka, ka nēesmu...

Stacionārs Gaiļezers - Kočiašvili Georgijs, proktologs

Kočiašvili Georgijs, proktologs Maksas konsultācija (40 eiro) pie dr. G. Kočiašvilli ar ilgstošu asiņošanu. Kāds rezultāts? Kvīts par apmaksu (no reģistratūras) un 3 noplēšamas Lapiņas ar nesalasāmo rokrakstu-3 medikamentu nosaukumi, no tiem 1, kurš ražots Krievija un nav pieejāms Latvijā. Nav izsniegts konsultanta slēdziens ar pacienta Dg, izmeklējumu saraksts, ārstēšanas shēma. Nekas.

E ecco-log 02.01.2022
Komentāri 3 Slimnīcas

Stacionārs Gaiļezers - Neatliekamās palīdzības atteikšana

Neatliekamās palīdzības atteikšana Atbraucu uz Gaiļezeru, bija jārunā caur mikrafonu, jo iekšā tikt uzreiz nevar, (pirmo reizi zvanu) sāku stāstīt ka man ir ļoti dziļi saskrāpēta seja ka laikam vajadzētu šūt, atbild, mēs seju nešujam (rupjā tonī) braucat uz stomatoloģijas institūtu, (zvanu otrreiz) jautāju vai ir ārsts uz vietas lai apskatītos brūci uz sejas lai saprastu šūt vajag vai nē, (atkal Saka ka mēs seju nešujam un brūces arī neskatāmies) pēc zvana, atstiepa savu pēcpusi, (un rupji jautā) nu, kas jums tur ir, parādīju...

Stacionārs Gaiļezers - Nelabvēlīga attieksme

Nelabvēlīga attieksme 23.08.21. sieviete ar stiprām sāpēm kuņģī un augstu temperatūru griezās pēc palīdzības ,,Gaiļezerā". Izstāstīja savu problēmu. Otrpus durvīm (vajadzēja runāt mikrofonā), medicīnas darbiniece nelaipnā balsī jautāja vai dzertas zāles. Sieviete atbildēja, ka zāles temperatūrai nav lietojusi, jo ļoti sāp kuņģis. Medicīnas darbiniece izsmejošā balsī jautāja: ,,Vai tad pirmo reizi temperatūra? Ko tad vispār te nācāt?" Sievietei palīdzība netika sniegta. Kur lai griežas? Kam lai lūdz palīdzību? Kur ir...

Stacionārs Gaiļezers - Pateicība

Pateicība Gribu izteikt milzīgo paldies Ģailizera slimnīcas 1 (Gastroenteroloģijas) nodaļas personālam -medmāsam, sanitāriem un ārstiem. Pieklājīgi, izpalīdzīgi un pretimnākoši cilvēki. Jums ir fiziski un morāli smags darbs, bet tik un tā jums pietiek spēka atbalstīt un uzmundrināt slimniekus. PALDIES. Visu cieņu.

Stacionārs Gaiļezers - Zagšana

Zagšana Netīšām apmeklējot stacionāru somiņā tika atstātas sudrablietas un protams gaiļezera laipnais personas parūpējas par to un nozaga. Nevar tur nevienam uzticēties, cilvēks guļ un tiem apzagts. Protams neviens no personāla neatzinās, zaglis jau nekad neatzīsies. Pat nebija tik vērtās sudrablietas, bet tā pat visus paņēma. Mauku nams.

Stacionārs Gaiļezers - Халатность и смерть пациента

Халатность и смерть пациента Я хочу пожаловаться на врача Андрея Костика (невролог, 7 отделение) . Сначала всё шло хорошо, но не удостоверившись до конца в диагнозе, не заметил начало развития тяжёлой болезни, назначил неправильное лечение, которое спровоцировало развитие недуга. Выписал пациента домой. Вскоре он снова попал в больницу. Данный врач затягивал принятие решения о дальнейших действиях, в результате чего пациент умер, не дожив до операции один день. У него остались жена и дочь. Если вам попался этот врач, рекомендую отказаться от его услуг, если хотите жить.

Stacionārs Gaiļezers - Necilveciska attieksme

Necilveciska attieksme Vilcināšanās - un necilvēciska attieksme. Manam vīram sākās nežēlīgas sāpes jostas vietā un kājās, ar katru dienu kļuva sliktāk un sliktāk, tad ar meitu nolēmām vest uz slimnīcu, lai veic izmeklējumus, bija covid-19 uzliesmojums, karantīna, nevienu slimnīca nelaida, bet mums nebija izvēles, vīrs ļoti mocījās. Aizvedam uz gaiļezera slimnīcu decembra sākumā 2020 gadā. Sākumā likās viss bija labi, veica visus vajadzīgos izmeklējumus, tikai izmeklējumi vilkās ļoti ilgi. Sazvanījāmies ar vīru...

Stacionārs Gaiļezers - Jūlija Tarasova не компетентный врач гинеколог

Jūlija Tarasova не компетентный врач гинеколог Обратилась в 2 ночи в стационар так как не проходило кровотечение после операции по удалению полипа. Появилась боль и кровотечение усилилось. В стационаре приняла врач резидент гинеколог Jūlija Tarasova которая была недовольна что ее разбудили среди ночи, даже не поздоровалась. Ладно с кем не бывает. Но врач абсолютно не компетентный. Не может ответить не на 1 вопрос. На все отвечает что это нормально так и должно быть. Постоянно путается в том что говорит. В итоги один из диагнозов что возможно есть полип. Хотя было сказано что его удалили.

Stacionārs Gaiļezers - Пропал лежачий больной из больницы

Пропал лежачий больной из больницы Добрый день! Моя бабушка поступила в больницу гайлезерс с обширным инсультом, пролежав 2.5 недели социальные службы стали искать место для реабилитации. Должны были выписать в среду, но лечащий врач Helmuts Binans решил подержать ее ещё несколько дней для стабилизации, и в среду 24.02.2021 мистическим образом бабушка исчезла из больницы, ее куда то увезли, не поставив в известность родственников, чьи контакты были указаны в медицинской карте. Врач говорить отказывается, место ее нахождения не сказал, мы не знаем что сейчас происходит с человеком!

Stacionārs Gaiļezers - Kur ir ārsti?

Kur ir ārsti? Divi mani vecvecāki pašlaik atrodas Gaiļezera slimnīcā, viens 10. Nodaļā, otrs 3. Nodaļā. Problēma abiem viena - īsti nav satikuši ārstējošo ārstu no 31.12.2020 līdz šodienai 3.01.2021. Vectēvs 10. Nodaļā pēc operācijas, pa šīm dienām, kamēr nav redzēts ārsts, kļūst arvien vārgāks, es nesaprotu, vai tiešām visā slimnīcā nav neviena dežūrārsta, kas var pārbaudīt pacientus? Bet vecmamma jau 4 dienas slimnīcā un tik medmāsas vien ir redzēJusi, viņa iestājās ar infarktu, bet vēl nav saprašana kādā stāvoklī viņa ir. Loti žēl par šādu attieksmi, tāda sajūta, ka uz slimnīcu jābrauc nomirt!

L Lllp 03.01.2021
Komentāri 7 Slimnīcas

Stacionārs Gaiļezers - Rupjibas informacijas vieta

Rupjibas informacijas vieta Labdien! 29.12.2020. pl.15.16 zvaniju uz informacijat tel.67000610 lai uzzinat informaciju par pakalpojumiem slimnica, bet informacijas vieta sanemu rupjibas un Kad es paprasiju nosaukt vardu, tad to ari sieviete arreicas to nosaukt. Vai tas ir normali, ka es meginu uzzinat informaciju draudzenei kas tagad atrodas Vacija, bet galu gala sanemu ieteikumu, lai vina tur ari paliek! Man ka pieradums ir sarunas audioieraksts.

Stacionārs Gaiļezers - Халатность

Халатность Халатное отношение к пациентом, которые заразились в больнице covid-19. Пациента привезли в больницу с сердечной недостаточностью, с пациентом уже всё было хорошо, можно было выписывать. Но сделали анализ на Covid, и он оказался позитивный, хотя когда она приехала нечего не было. Заразились в 9 отделение. В котором заразилась не только она, но и другие пациенты. По словам охранника 9 отделение уже давно числится коронавирусным отделением. Также там отвратительное питание, всё холодное невозможно есть. А передать что нибудь нельзя. Горячей воды также нету, покрайней мере пациенту не дали.

A Anita.11 18.11.2020
Komentāri 4 Slimnīcas

Stacionārs Gaiļezers - Vilcināšanās, apzitāna cilvēku nozāļošana

Vilcināšanās, apzitāna cilvēku nozāļošana Šajā slimnīcā ir jāaizliedz veikt ķīmijterapiju un starošanu, jo tās, kopumā iznicina cilvēka organismu. Mana mamma aizbrauca uz Gaiļezerā slimnīcu piektdien itkā uz ķīmijterapiju, nogulēja līdz pirmdienai un tikai tad viņai veica ķīmijterapiju, trijās dienas slimnīcā nogulētas bezjēgā. Baro ļoti slikti. Ķīmijterapija neatšķir veselas šūnas no ļaunajām un iznīcina cilvēka organismu ilgtermiņā. Par piemēru varu likt deju kolektīva zelta rūsiņš vadītāju edīti ķikusti, kurai bija zarnu vēzi...

M Mr.Putin 04.10.2020
Komentāri 1 Slimnīcas

Rīgas austrumu klīniska universitātes slimnīca/ Gaiļezers - Indra Zeltiņa - analizēs ignorēšana

Indra Zeltiņa - analizēs ignorēšana Rādīju Tickplex analīzi ar pozitīvo IgM, sūdzējos par nogurumu, temperatūru, atmiņas problēmām, ērces kodumu gadu atpakaļ. Ārste atbildēja "Tas ir tas sākotnējas analīzes", pievēršot uzmanību tikai E. Gulbja laboratorijas analīzēm. "Nav jums Laimas slimības". Ieteica uztaisīt ultrasonogrāfiju, kuņģa izmeklēšanu, un HIV pārbaudi. Centrālas laboratorijas mājaslapā nekur nav teikts ka Tickpex būtu sākotnējas analīzēs.

Stacionārs Gaiļezers - Vairrākkārtīgi atcelti izmeklējumi

Vairrākkārtīgi atcelti izmeklējumi Gandrīz gadu gaidīju magnētisko rezonansi sāpošajam celim. Nu jau trešo reizi atcēla un pateica, lai pierakstos citur, jo šeit vairāk uz priekšu nepierakstīs. Jūs ņirgājaties par cilvēkiem? Gadu gaidu un tad tevi vienkārši pasūta. Cerēju, ka 10. Septembrī beidzot tikšu, bet nu... Kur paliek cilvēcība? Es netaisos to tā atstāt. Aiva zeltiņa bauskā

A aiwy 03.09.2020
Komentāri 3 Slimnīcas

Stacionārs Gaiļezers - Drausmīgi rupja zvanu operatore!

Drausmīgi rupja zvanu operatore! Zvanot uz vienotu numuru 03.09.2020, uzdodot vienkāršu jautājumu - kād ir tuvākais pieraksts pie konkrēta ārsta speciālista saņemu nervozu atbildi no sievietes-operatores un ka viņai nav laiks runāt, bet gan par maksas pakalpojumiem un absolūti lieko informāciju izstāstija. Es visu saprotu... Nav garasstāvokļa, vai āgrā maiņa. Bet ar tādu nekompetentu operatores “ darbu” saskaros 1 reizi! Pateikt klientam “ es jūs nedzirdu jūs runājat it kā jums muce mutē”, “ sviests” utt. ! Tas tikai rāda...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes