Stacionārs Gaiļezers - Briesmīga attieksme

Attieksme ir katastrofāla uzņemšanas nodaļā. Vakar vakarā slimnīcā vērsās vīrietis ar elpas trūkumu. Viņam grūtības bija runāt, jo nevarēja izelpoties. Paņēma numuriņu, sagaidija savu kārtu, un viena veca dāmīte, kura tur vakar strādāja viņu tālāk nepaņēma, tā teikt pateica, lai lasās prom, ka viņu neviens nepieņems. Cilvēks izmisumā aizgāja prom. Tiekot līdz mājām (labi ka dzīvo netālu) , nolēma izsaukt ātros. Ātrā palīdzība konstatēja faktu, ka viņam nav labi skābekļa rezultāti. Veicot pārbaudes ātrās palīdzības mašīnā, tika nolemts vest uz slimnīcu. Šorīt no rīta 7, vīrieti palaida prom no slimnīcas.
Rodas jautājums, kāda jēga slimnīcai, ja tur kaut kāda veca kundzīte iedomājas, ka ir dievs un var šķirot cilvēkus, kuram vajag palīdzību un kuram nevajag. Labi, ka blakus bija neatlaidīgi līdzcilvēki, kas palīdzēja. Un lielu paldies varam tikai pateikt ātrās palīdzības brigādei, kas vakar abjektīvi novērtēja vīrieša Veselības stāvokli un sniedza pirmo palīdzību.
Bet kopumā skumji, ka medicīna lv ir zem katras kritikas.
Ieteikums gaiļezera slimnīcas uzņemšanas nodaļai-esiet cilvēki un sniedziet pirmo palīdzību ja tā ir nepieciešama, nevis šķirojiet cilvēkus.

I

Komentāri (2)

L LietotajsC 31.03.2023

Škirot pacientus ir viņas darbs. Parasti to dara cilvēki ar 'ārsta palīgs' specialitāti slimnīcas uzņemšanas nodaļās.

Ātrajā palīdzībā (NMPD) var gadīties, ka šad tad ir arī ārsts, kuram ir lielāka saprašana par cilvēka veselības stāvokli uz to brīdi, un kā tas var progresēt.

G Gulbenietis 31.03.2023

Neņemos spriest par stāvokļa nopietnību, bet, ja ir izsaukti ātrie, nereti viņiem noteikumos ir atrunāts, ka, pie tāda un tāda šita ir jāņem uz slimnīcu. Ne vienmēr tas nozīmē, ka ir ļoti švaki. Piemērs. Mazam bērnam 39 temperatūra. It kā nekas traks, bet, ja izsauc, rēķinies, ka vedīs uz slimnīcu. Kas zina, kas ir šajā gadījumā. Tuvinieki reti kad dod objektīvu info. Varbūt šis ir retais izņēmums.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes