AtrisinātaĀtrā Medicīniskā Palīdzība - Slikts serviss

Ātrā palīdzība vai ir tik bezspēcīga un nav tiešām tehnihas lai veiktu procedūru, vai vienkārši negrib veikt procedūru, tas ir slikts serviss un / vai nemākulība, tad vispār kam tā tā ātrā palīdzība vajadzīga, nekam ja pat nemāk un / vai nemāk sniegt elementāru palīdzību, ko pat es bez mediķa izglītības mācētu izdarīt! Ugāles iedzīvotāji neizmantojat ātro palīdzību, jo viņi ir nejēgas, vai vienkārši negrib, vai nemāk sniegt elementāru palīdzību!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Nenopietni1 27.12.2019

Noskaidrojās kad gadījumu nevaja steidzmības kārtā risināt,tāpēc var uzskatīt kad šī sūdzība nav aktuāla,jo ja nevajag steidzamības kārtā risināt šo problēmu tad no ātrās palīdzības nav jēgas nekādas tādā gadījumā,jo nevaja momentālu palīdzību

N

Komentāri (8)

N Noboby 25.12.2019

Desmit reizes piemini vienu un to pašu lietu bet līdz galam nosaukt ko Tev viņi negribēja sniegt, nevari? Tad ja tas ir tāds noslēpums, tad varbūt arī viņu prāt nevajadzēja Tev sniegt to noslēpumaino lietu, ko Tu varēji izdarīt ar savu kolhoza izglītību. Kāpēc tad vispār zvanīji?

O Otis 25.12.2019

Kārtējais pacients , kurš ar Google palīdzību noteicis sev visas diagnozes, un grib visus tāpēc par mu*ķiem saukt ?
Ja reiz tik ELEMENTĀRI, tad kāpēc to ELEMENTĀRO nespēj pats veikt ?
Tikmēr kādā citā pilsētas nostūrī kādam tas ir dzīvības un nāves jautājums, bet te ''doktora grāds'' audzina ātrās palīdzības vienību.

N Nenopietni1 25.12.2019

Jā ātrā medicīniskā palīdzība ir domāta lai sniegtu medicīnisko palīdzībbu un nmpd atteicās sniegt šo palīdzību,jā un cilvēks pats var aizbraukt uz slimmnīcu tāpēc nav jāsauc nmpd,ja cilvēks sauc nmpd tas nozimē kad cilvēkam vajadzīga medicīniska palīdzība (ko sniegt ir nmpd tiešai pienākums) ,nevis atteikties kategoriski sniegt palīdzību un piedāvāt vest uz slimnīcu!

N Nenopietni1 25.12.2019

Nē Google neviens nav noteicis nekādu diagnozi un nmpd tiiešām ir muļķi ja godprātīgi nevar ,vai negrib sniegt medicīnisko palīdzību,jo nejau nmpd tika saukta tāpec lai nmpd piedāvātu braukt uz slimnīcu,bet gan lai veiktu medicīnisko palīdzību,jo cilvēks pats var aizbraukt uz slimnīcu,tāpēc nevajag saukt nmmppd,nmpd jāsauc lai saņemtu medicīnisko palīdzību uz vietas kur atrodas tas cilvēks kuram vajadzīga palīdzība!

A arnitaa 25.12.2019

NMPD ir paredzēs saukt akūtās situācijās, kad ir reāls apdraudējums dzīvībai, nevis, lai iedotu karsto špricīti, jo "kāpēc jāiet pie ārsta un jālieto medikamenti, ja ātrie atbrauks uz mājām". Ja Jūs esat kompetentāka kā mediķi, tad dariet pati, ja jau tik vienkārši. Gribētos zināt, kas tad ir tā palīdzība, ko piedāvāja veikt aizvedot uz slimnīcu, bet vajadzēja mājās darīt...
P. S. Jau 10 gadus ir NEATLIEKAMĀS medicīniskās palīdzības dienests, nevis ātrā palīdzība. Ja mākat uzcept sūdzību, iegooglējiet, kādos gadījumos ir jāzvana 113.

L Lailailai 26.12.2019

“Ahūnais” vārdu virknējums, kur 30% aizņem burti nmpd un palīdzība. Dažādos teikuma locekļa statusos. Kolhozs. Tiešām.

A Artūrs Dante 26.12.2019

Heh, - nezinu kāpēc šeit rakstu, jo specializējos citā jomā, un nezin kāpēc pat jāpiekrīt tam pamuļķim Tyrkey, šad tad arī govs kādu zelta gabalu i..š, bet ātros tik tiešām jāsauc ja viss ir nopietni, un viņu pienākums nav uz vietas sniegt kādas procedūras, viņi ir tikai starpnieki starp neatliekamo slimnieku un slimnīcu.

O Otis 26.12.2019

Kaut kā izklausās pēc kārtējā svētku plosta skartā, kurš ticis līdz sirdsklauvēm, bet tagad visi citi vainīgi pie tā. Nodzēris tik tālu savu smadzeni un uzskata, ka ātrajiem tagad būtu katrs tāds plosts ar potīti tik jāārstē. Tādiem tik ar steku, un lai guļ atļurbenē.

Es noteikti, ka kļūdos, bet mūsdienās tik bieži cilvēki pie katra sīkuma jau sauc ātros vai policiju, ka vairāk jautājumu rodas par atsevišķu cilvēku spējām parūpēties par sevi vienkāršās, ikdienišķās situācijās.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes