Stacionārs Gaiļezers - Slikts serviss

Gribu izteikt milzu "fui" par šodien, 21.02.2024. Bezjēdzīgi iztērētajām divām stundām, gaidot Rindā slimnīcas "Gaiļezers" ambulatorajā nodaļā pie lor specialista, jo Rinda tā ari nepienāca sakarā ar to, ka slimnīcas kopējā datorsistēma bija pilnībā izgājusi no ierindas un ārste bija ieslēgusies kabinetā un durvis tā arī neatvēra. Viss sākās ar to, ka jau reģistratūrā nebija informācijas par to, ka datorsistēma "uzkārusies". Neapmierināts pacientu pūlis "spietoja" ap reģistratūru, nezinot, kāpēc tik milzīga Rinda. Reģistratūrā ieteica gaidīt Rindā pie 19. Kabineta (lor speciālists) , bet durvis 2 stundu laikā tā arī netika atvērtas. Jau trešā negatīvā pieredze saistībā ar "Gaiļezerā" ambulatorās daļas darbu. Iepriekšējās reizēs 10 valsts apmaksātu fizioterapeita nodarbību vietā saņēmu tikai 5 nodarbības, jo valsts apmaksātie līdzekļi esot pārtērēti. Piedevām vēl ierasto 30 - 40 minūšu vietā nodarbība pie fizioterapeita Ilga tikai 15-20 minūtes. Paldies par "sacūkāto" laiku un slikto servisu jūsu iestādē.

Komentāri (4)

Zane Andrejeva 21.02.2024

Lūk mediķu komentārs..

not a Karen 21.02.2024

Zane, kādēļ jūs tik ļoti pārliecināti uzskatāt, ka to komentāru rakstījis mediķis?

B barmaleikin 22.02.2024

А кто же ты тогда? "Муж-щина", интересующийся половыми членами старых грязных бомжей?

B barmaleikin 22.02.2024

Ты... дурка! Ты последовал моему примеру и перечислили в Фонд помощи Украине сумму, равную месячному доходу? Я перечислил 2,5 тысячи евро! Или ты поддерживаешь агрессию России против Украины и на словах только патриот Латвии и являешься 3,14159264-3-доболом?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes