www.sudzibas.lv SIA "BONUM AUTO" ļoti rupja attieksme/pārdod auto ar defektiem

SIA "BONUM AUTO" - ļoti rupja attieksme/pārdod auto ar defektiem

Vēlos pastāstīt par savu ''rūgto'' pieredzi ar šo autoplaci. Noskatīju sludinājumā auto,no šī plača. Sarunāju laiku,lai auto apskatītu uz vietas klātienē. Klātienē apskatot auto,pārdevējs no vietas to izkustināt neļāva. Teica ka tikko esot no lidmašīnas izkāpis un noguris esot. Sanāca tikai nedaudz pastaigāt riņķī,atvērt dzinēja pārsegu un tas arī bija viss. Prasīju,vai var aizbraukt uz servisu pārbaudīt pirms pirkšanas - Teica ka var sarunāt un tad arī testa braucienu varēs veikt. Pienāca diena,kad bija jādodas uz servisu. Iedod atslēgas rokas un saka lai eju uz auto un piedarbinu,pats timēr 1 dokumentu uzrakstīs un nāks tulīt. Iesēžos auto,pierūcinu,gaidu pie stūres. Atnāk pārdevējs,saka ka pats braukšot. Kas mani ļoti pārsteidza. Es pērku auto SEV,bet brauks viņš! Nu ok,domāju ka pēc parbaudes ļaus pie stūres pasēdēt. Tikuši līdz servisam,kur auto pārbaudija,tam atklāja būtiskus defektus. Zobsiksna bija ļoti sliktā stāvoklī(veca). Dzinējam no augšpuses tecēja eļļa. Kondicioniieris bija bez gāzes. Aizmugurē jāmaina bremžu diski(TA šsim auto šogad ieta 3 reizes un 2 reizes neizgāja dēļ aizmugurējiem bremžu diskiem,kas liek domāt ka TA ir pirkta). Vēl dzinējam bija pārāk liels eļļas apjoms dzinējā,tosols pa daudz un bremžu šķidrumā ūdens. Pēc servisa,pārdevējs ļoti mudīgi iesēdās atkal PATS auto un pateica,tad domā un zvani. Un aizbrauca. Ok,tiku līdz mājām,painteresējos cik maksā remonts konkrētajiem defektiem un izlēmu,ka tomēr vēlos auto pirkt. Sazvanījos nākamā rītā ar pārdevēju,izklāstiju situāciju,ka remonts maksā vismaz 500eur kopā ar visām detaļām un ka šādu summu vēlētos no auto gala cenas lai samazina un ko pretī es saņēmu kliegšanu un lamāšanos no viņa un kategorisku nē zemākai cenai. Ļoti rupji mani atšuva un pateica ka viņam nav pienākums remontēt auto utml. Protams,ka darījums nesekoja. Turklāt,vēl nezināja pats nemaz ka auto ir no Francijas(teica ka no Vācijas) un ka tas ir bijis reģistrēts kā TAXI! Neiesaku šo auto krāpnieku. Auto pie viņa izskatās labi,bet realitātē cenu,godīgi lejā nelaiž un rupji lamājas. Turklāt,vēl iespējams nemaksā nodokļus,jo vēlējos par auto samaksāt ar pārskaitijumu,no kā viņš atteicās.

Q

1 1klients1 20.10.2017

Man bija divas situācijas ar šo tirgotāju. Pirmo reizi es auto nenopirku, jo cena bija augsta un auto bija slikta stāvoklī. Attieksme no darbiniekiem biju vairāk negatīva, meloja acīs skatoties. Otro reizi aplūkojot jaunāku auto, bija cits pārdevējs kurš bija maksimāli laipns un pretimnākošs. Auto nevarēja iedarbināt, tika konstatēt ka akumulators ir tukšs, uz ko darbinieks atbildēja ka iegādāsies jaunu un lai ierodos pēc 2h. Kad atgriezos, manu acu priekša Akumulators tika nomainīts, mašīna veiksmīgi iedarbināta. Viss strādāja ok, vizuāli vecumam atbilst. Prasīju izbraukt, bez jautājumiem iedeva atslēgas un droši ļāva man braukt, ar mani pat neiekāpa, pilnīga uzticība. Atgriezos, izvēlējos auto iegādāties. Teicu ka summu pārskaitīšu, uz ko man norādīja tuvāko banku un palūdza lai iesniedzu viņiem izrakstu par pārskaitījumu. Auto TA viņš garantēja, teica ka defekti kas ietekmē TA tiks novērsti par tirgotāja naudu. TA es neizgāju dēļ priekšējā luktura lampiņas. Atgriezos pie tirgotāja, teica ka nopirkšot lampiņu, un lai ierodos nākošajā dienā. Lampiņa bija D2S, maksā tāda ap 60 eur. Kad ierados viss bija nopirkts un nomainīts uz vietas. TA izgāju. Ar auto esmu apmierināts.

Работяга 20.10.2017

Es ari pirku masinu saja servisa, man izsauca taksi pie majam.. majas ieeja taksists piekera uz rokam aiznesa lidz masinai.. cela es edu delikateses gaumeju ar vinu no spanijas 20 gada vecas.. kad piebraucu pie placa tur mani gaidija 10 gada veca masina bez riepam un diskiem uz kiegeliem, kad centos to iedarbinat tad bija sapratams ka masinai trukst motora uz kuru uzreiz man pateica ka viss salabos! Un ik pec stundu es jau braucu csdd par registresanos, izeja no pirmas reizes ta.. vienigais masina truksta lampinas un autoplacis apsolija kompenset ar pilno baku uzpildisanu uz autoplaca rekinu... Autoplacim esmu pilnigi apmierinats paldies... ja kas versus vel reiz pirkt masinu omitei, lai brauktu lidz pensijai pasta...

р Роман 20.10.2017

Sitais labais.