www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Rīgas Satiksmes nekaunība

Rīgas satiksme - Rīgas Satiksmes nekaunība

Labdien!
Pati esmu regulāra kliente Rīgas Satiksmei un katru darba dienu vairākas reizes izmantoju trolejbusu satiksmi. Reizēm arī tramvaju.
Tātad...
Vērojot visus trolejbusu maršrutus un to reisu skaitu dienā, esmu nesaprašanā!
Kāpēc tik ļoti bieži kursē 14. un 18. Trolejbuss, ja tie brauc uz vienu un to pašu vietu, gandrīz vienu un to pašu maršrutu ar nelielu līkumu?
Un ik pēc 5-6 minūtēm, katrs!? Kādā sakarā?!
Tieši kāpēc, arī trolejbusa maršruts Nr. 17. un 23. Es tiešām nesaprotu, kādēļ tik ļoti bieži var kursēt Trolejbusi uz vienu un to pašu vietu, kopā apmēram ik pēc 2 min, no galapunkta!? Ja pa dienu tie, ir patukši.
Uz Iļģuciemu kursē 9. un 25. maršruta trolejbusi. Ar 25. viss kārtībā, bet kāpēc 9. iet 2 - 5 reizēm stundā? Viņš ir ļoti labs, pat ideāls, jo kursē no Stacijas laukuma, un šo trolejbusu izmanto ļoti daudzi un vienmēr ir pilns, jo 9. un 25. Iļģuciema maršruti vienmēr ir gandrīz pilni un ideāli izmantojami, bet iet retāk nekā tie, kuri kursē ik pēc 2 min, un pa dienas vidu tukši, ja 25. pa dienas vidu izmanto daudz cilvēku!

Kas darās ar 24.trolejbusa maršrutu? Kursē tikai 18.reizes dienā, ar tik lielu pauzi? Šis maršruts ir vispār murgs! Neredzu jēgu, bet tomēr šo maršrutu varēja papildināt lai tas kursē katru stundu, tāpat kā citi trolejbusi, 2 - 5 reizēm stundā...

Tas tomēr nav taisnīgi, ka daudzi trolejbusa maršruti, kurus izmanto daudzi cilvēki, kursē retāk, nekā tie, kurus arī izmanto daudzi, tom;er mazāk, bet tie kursē visu laiku...

Ieteikums. Ir nepieciešams papildināt 9. T, arī 5. T, 7. T, 24. T, un 27.T maršrutus, jo pret šiem, nav iemesla, kāpēc lai nekursētu biežāk!

Kādas ir Jūsu domas par Rīgas Satiksmes, transportu reisu kustību?
Protams tie kuri dzīvo Pļaviniekos, Centrā, tiem sūdzību nav, jo tur kursē ļoti daudz transportu!

E

Komentāri (32)

H herby 04.05.2010

Nju jaa pilniibaa piekriitu joo piemeram 7 t vareeja kurset biezaak jo es tur b;akam dzivoju un 24 tiesam ir murgs!!!
Kur kursee 24 trolejbuss atrodas A/S Dzintars un Ziepniekalna kapi un domaajam ka daudzi buutu laimiigi ja uz turieni kurseetu trolejbuss daudz biezak neka tagad kur vispar loti reti...

S SkaistuleMira 04.05.2010

Beidzot :) Runājot par 24. trolejbusu, tās tik tiešām ir šausmas!
Kursē ļoti reti... Kāda jēga? Ir jēga, jo pieturu izvietojums ir, maršruts ir un visi vadi ir. Tātad, tam ir jākursē biežāk un katru stundu klientu ērtībai.
Pati kādreiz strādāju A/S Dzintars. Pirms 5 gadiem. Tad vēl, trolejbuss kursēja katru stundu, 1-3 reizes stundā, un to izmantoja gandrīz katrs darbinieks, kuram nebija auto. Tagad cik zinu, ir traki...
Darbiniekiem jāmēro diezgan nepatīkams ceļš, gar pamestu ēku, mežu, kapiem... Brr... Nekad negāju ar kājām! Diemžēl redzot tagadējo situāciju, cilvēki iet un dodas uz tuvejāko pieturu, - 19.trolejbusam, jo nekas cits neatliek.
Kāpēc tik ļoti samazināja reisus, nezinu! Iespējams ar to, ka lielākā daļa ceļa, viņš savienojas ar 19.trolejbusu, tomēr katrs iziet uz savu pasauli, tā teikt. Nu galīgi Rīgas satiksme nedomā.

K krī 04.05.2010

Es ikdienā braucu ar 23. trolejbusu un labprāt vēlētos, lai tas kursētu biežāk. Ar satiksmi ir tāpat kā ar naudu - vienmēr ir par maz.

H Harijs 04.05.2010

Muļķības! Trolejbusu Rīgā jau tā ir par daudz, tie uz ielas traucē citiem un es iesaku RS tos aizstāt ar autobusiem vai vispār likvidēt, ir daži maršruti, kur vispār pietiktu ar mikriniem, nu tas pats 9 vai 8 trolejbuss!

S SkaistuleMira 04.05.2010

Harij. - Nav tāda 8. trolejbusa. Ir tagad 27.trolejbuss.

Bet skatoties pēc visiem maršrutiem un to milzīgajiem reisiem kas tiek izpildīti katru dienu, tad tomēr trolejbusu ir ļoti, ļoti daudz... Un abi parki, Ganību dambī, Jelgavas ielā, stāv pilni ar citiem vēl trolejbusiem, tāpēc ir un tos tiešām vajag izmantot!

Autobusu ir ļoti, ļoti daudz, bet tomēr daudzi no tiem kursē ja labi reizi 1 h. Tas tak nav labi!

B baiba 04.05.2010

Vispār, varu piekrist daļēji Harijam!

Pēc manām domām, tad vispār ko nepieciešams darīt, ir visus trolejbusu maršrutus salikt pilnīgi vienādi, vienādus laikus no tā galapunkta, un lai kursē no 5.00 - 00.00 6 reizes stundā, ik pēc 10 minūtēm!
Man liekas, ka lielākā daļa garie, ietilpīgie trolejbusi, gandrīz visi aiziet 17. un 25. maršrutam un 15... pārējie ar mazajiem brauc!
Tā būtu daudz, daudz labāk! Lai tos trolejbusus kurus visvairāk izmanto, piemēram 3. 15. 17. 19. 22. 23. 25. lai tur brauc visi garie trolejbusi!
Pārējiem ideāli būs ar mazajiem! Visi tāpat jauni, ātri.
Tad nebūs nekādu problēmu! Un uzreiz ieņēmumi tomēr būtu lielāki un izmaksas zemākas...
Un tos visus reisus, kuri kursē nepārtraukti, kā - 3. 15. 17 maršrutam, uzdāvina visvairāk izmantojamajiem autobusiem!
Autobusiem, tas ir vairāk nepieciešams, jo tie mēro garāku ceļu!

Tā būs godīgi!

Un runājot par 7. T, 24. T un arī 20 T, tad to vajag likvidēt, jo no tiem nav nekādas jēgas, jo dublējas ar kādu kopā.. Kā 7. 24. lielāko daļu maršruta.

20. T, vispār... 4 pieturas tur, atpakaļ... Jēga??? Tikai tāpēc lai TV centra darbiniekiem būtu drošāk, ērtāk?! Jā... Bet viņš vienmēr brauc tukšs... Ienākumu nekādu, tikai zaudējumi! Vismaz dienas laikā!

T tyo 04.05.2010

bet vakarā 17. trolejbusu jāgaida pusstundu, superīgi, stāvēt uz ielas, cerot, ka nekas neatgadīsies.
Pēdējā laikā tieši vakaros, kad pēc darba jābrauc mājās, dramatiski samazināja trolejbusu skaitu.

U uveta 04.05.2010

Nevar būt, par 17. T.

Vispār vakaros pēc 20.00 visi transporti kursē mazāk, apmēram 4 reizes h...
Autobusi vēl mazāk! Daži pēc 20.00 vairāk nekursē!
Tas mani visvairāk pārsteidz, ka tieši vakaros, kad ir jābrauc mājās, un cilvēku ir ļoti daudz...vairāk nekā no rīta, un protams drošības pēc, transportu reisi tiek samazināti, kad lielāki ienākumi! Jauki., ne?
Vietās kur autobuss kursē reti, vispār šausmas, jo, tā jau tas autobuss reti iet...citu izeju kā gaidīt nav, ja ir viens maršruts uz vienu vietu...

I Ilze 05.05.2010

man ari ir nacies stavet pietura un noskatitieska ar 2 min intervalu pilnigi tuksi aizbrauc kadi tris 23 trolejbusi. Man liekas, ka visi tada veida marsruti varetu kurset reizi 15-20 minutes, cilveki izietu no majas tabilstosi sarakstam, un nevajadzetu celt zenas biletem

A Aija 05.05.2010

Tas pats ar 15 T...vispār!!! Ik pēc 1 - 3 min kursē!!!
Un reizēm kādi no galapunkta Višķu ielas, 4 gabali viens aiz otra patukši brauc...
Murgs!!! 15 T. vismaz 2 x mazāk reisu skaitu jāsamazina, un tie jāatdod kādam citam trolejbusam!

. .Katoliete. 05.05.2010

.Katoliete.

Esmu nenogurdinoša svētceļniece pa Latvijas svētvietām un ne tikai.
Ir izveidota īpaša domubiegru grupa Draugiem.lv tieši svētceļniekiem, stopetajiem. Grupa saucās - Svētceļojumi.
Nāc, droši, pievienojies, nekautrējies grupai - SVETCELOJUMI

Būsi laipni gaidīts.
Nekad nenožēlosi par savu izvēli.

Lūdzu, links, tieši Tev!

http://www.draugiem.lv/group/7314/

Ar cieņu Marija Ermandsone- svētceļniece.

Lai Dieva žēlastība jūs visus apgaismo no dienas dienā!

Mamma 05.05.2010

Katoliete, ko lien visur kur vaig un nevaig.Gudrāka par citiem?

S sesama 05.05.2010

visdrausmiigaakais ir 6 autobuss!!! mazais, dzeltenais, kuraa ir vienmeer pilns, gaisa nav...un kursee reti, ja vieniigais autobuss uz Dreiliniem!!!negodiigi...

F floyda 06.05.2010

Ne tikai par trolejbusiem un tramvajiem. Katru rītu uz darbu jābrauc ar diviem transporta līdzekļiem- 6. tramvaju un 49. autobusu. Ja no Juglas rītos tieku ārā ideāli, tad Pēnavas ielas pieturā sākas problēmas. 49. autobusam saraksts šķiet neeksistē. Autobusi pienāk un attiet tikai pēc viņiem zināmiem principiem un laikiem. Pārsvarā autobus ir piebāzts tā, ka iekāpjot nemaz nevaru tikt pie pīkstuļa novicināt savu godīgi nopirkto kartiņu ( kontrole gan pamanās izspraukties cauri tam cilvēku pūlim un pieprasīt soda naudas par to ka neesi pagrūdis malā grūtnieci un ar elkoni izbakstījis omītei ribas, laužoties uz etalona pīkstuli). Savukārt salstot un gaidot 49. autobusa lepno parādīšanos novērots ka 3 autobuss "staigā" uzkrītoši bieži. Pasažieru skaits autobusā mazs, autobusi kursē katras 5 minūtes. Nu nevajag jau mums to 49 katras 5 minūtes, bet varbūt ka vismaz 2 autobusus no tā 3. maršruta varētu iedot 49 ? un vēl vai varētu notikt brīnums un 49 businš pieripotu pie pieturas vismaz +- 5 minūtes pēc saraksta ??

M marina 06.05.2010

Floyda... Kur tu brauc ar 49 autobusu?!

Man ar viņu ir arī problēmas!
Viņš iet pietiekami, bet... Kas tā pa pauzi no plkst. 12 - 15 ??? 3 stundas viņš nekursē! Labi, dienas laiks, bet tikuntā! Un kādēļ viņš kursē pie mums līdz plkst. 19. 10??? Pēdējais reiss no galapunkta Man -Tess, iziet plkst 19.15. Viss, vairāk nē!

Dzīvoju blakus Kundziņsalai!, Sarkandaugavā! Netālu no mājām, kādus 250 m ir tieši 49.autobusa pietura, kuru izmanto gandrīz visas mājas blakām, lai brauktu no rīta uz darbu, u.t.t. Bieži pilnīgi pilns!

Diemžēl šis ir vienīgais tuvais, izdevīgais transports!

Netālu atrodas arī 5.tramvajs, bet līdz tam ir jāiet diezgan garš ceļš, un nepatīkams, it īpaši vakara stundās, kur mums autobuss neiet!!!

Blakām apmēram, iet 33.autobuss, uz Kunziņsalu, bet tas ir murgs! To izmanto tikai Kundziņsala!

Vai lūdzu varētu palielināt reisu skaitu vakarā??? Mums tas ceļš no citiem transportiem, 5.tramvaja, u.t.t., ir garš un nepatīkams! Vieni dzērāji, narkomāni vazājas! Drošība nekāda!

F floyda 07.05.2010

Marina!
Braucu no Pērnavas ielas uz Mantesu, reāli vienīgais kaut cik sakarīgais transports, lai tur nokļūtu. Un piekrītu Tev, ka tas nesakarīgais tukšums dienas vidū ir apgrūtinošs. Diemžēl, gribas domāt, ka RS maršrututs saliekt tā, ka centrs ir pārbāzts ar visa veida transporta līdzekļiem, bet cilvēkiem, kas dzīvo un strādā nostāk, atliek vien iet visur ar kājām. Būtu man kur darbā nolikt riteni, goda vārds, attiektos no RS pakalpojumiem un "riteņotu" uz darbu ka mati plīv. Nieka 10 km ~ 1 h ceļā.

M marina 07.05.2010

Tad jau sanāk tev braukt garām manām mājās, līdz galapunktam! Uz Man-Tesu jau tikai iet speciāli 49.autobuss. Tu tur strādā?
Vairāk tur transportu neiet, tikai dažu kilometru attālumā 5.tramvajs kas nav izdevīgi.
Skatoties cikos Tev darbs beidzas, jo pēdējais reiss pienāk 19.15 ko es arī izmantoju... Diemžēl atpakaļ vairāk nebrauc un atliek tik braukt ar 5 tramvaju. :(

Pauze dienā, nesaprotu, kāpēc?

V Valodasinspekcija 08.05.2010

beidziet ar tiem sūdu autobusiem un trolejbusiem!!! viņu dēļ cilvēki jau vairs ar auto pa centru nevar pabraukt! nopērciet sev mašīnas un nevadzēs jums tad to lohovozus.

H h7 09.05.2010

Runājot par 15. trolejbusu... Pa dienas vidu tas kursē gandrīz vai ik pēc 1 minūtes, bieži vien pat 3-4 divadaļīgie garie pēc kārtas! Un tie visi braukā pustukši. Kādā jēgā?

Bet vakarā pēc 20-21 braukā retāk un vēl vēlāk ik pēc kādām 20 minūtēm atbrauc viens maziņš trolejbusiņš, un tas tiek pārbāzts, jo braucēju ir daudz. Ieteiktu RS sabalansēt normālāk šī maršruta trolejbusu grafiku, lai vakaros braukā biežāk vai vismaz lielie trolejbusi, bet pa dienu kādu noņemt nost...

K Kristine 10.05.2010

Jā, es ar no Sarkandaugavas. 49. aut. te ir ļoti nepieciešams, un arī es nesaprotu to pārtraukumu dienas vidū. Arī 33.maršruts ir labs, jo ar to var līdz stacijai tikt, bet nu TIK RETI viņš kursē, ka daudz ātrāk ar kājiņām līdz 3 trol. aizļepatosi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes