www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Rīgas Satiksmes nekaunība

Rīgas Satiksme - Rīgas Satiksmes nekaunība

Labdien!
Pati esmu regulāra kliente Rīgas Satiksmei un katru darba dienu vairākas reizes izmantoju trolejbusu satiksmi. Reizēm arī tramvaju.
Tātad...
Vērojot visus trolejbusu maršrutus un to reisu skaitu dienā, esmu nesaprašanā!
Kāpēc tik ļoti bieži kursē 14. un 18. Trolejbuss, ja tie brauc uz vienu un to pašu vietu, gandrīz vienu un to pašu maršrutu ar nelielu līkumu?
Un ik pēc 5-6 minūtēm, katrs!? Kādā sakarā?!
Tieši kāpēc, arī trolejbusa maršruts Nr. 17. un 23. Es tiešām nesaprotu, kādēļ tik ļoti bieži var kursēt Trolejbusi uz vienu un to pašu vietu, kopā apmēram ik pēc 2 min, no galapunkta!? Ja pa dienu tie, ir patukši.
Uz Iļģuciemu kursē 9. un 25. maršruta trolejbusi. Ar 25. viss kārtībā, bet kāpēc 9. iet 2 - 5 reizēm stundā? Viņš ir ļoti labs, pat ideāls, jo kursē no Stacijas laukuma, un šo trolejbusu izmanto ļoti daudzi un vienmēr ir pilns, jo 9. un 25. Iļģuciema maršruti vienmēr ir gandrīz pilni un ideāli izmantojami, bet iet retāk nekā tie, kuri kursē ik pēc 2 min, un pa dienas vidu tukši, ja 25. pa dienas vidu izmanto daudz cilvēku!

Kas darās ar 24.trolejbusa maršrutu? Kursē tikai 18.reizes dienā, ar tik lielu pauzi? Šis maršruts ir vispār murgs! Neredzu jēgu, bet tomēr šo maršrutu varēja papildināt lai tas kursē katru stundu, tāpat kā citi trolejbusi, 2 - 5 reizēm stundā...

Tas tomēr nav taisnīgi, ka daudzi trolejbusa maršruti, kurus izmanto daudzi cilvēki, kursē retāk, nekā tie, kurus arī izmanto daudzi, tom;er mazāk, bet tie kursē visu laiku...

Ieteikums. Ir nepieciešams papildināt 9. T, arī 5. T, 7. T, 24. T, un 27.T maršrutus, jo pret šiem, nav iemesla, kāpēc lai nekursētu biežāk!

Kādas ir Jūsu domas par Rīgas Satiksmes, transportu reisu kustību?
Protams tie kuri dzīvo Pļaviniekos, Centrā, tiem sūdzību nav, jo tur kursē ļoti daudz transportu!

E

D Dora 11.05.2010

Jā, man tieši tāda paša problēmiņa ar to RS.
36.autobuss, kurš ir viens no tiem kurš neiet uz centru, bet gan uz Imantu, man ir vissvarīgākais no visiem. Es dzīvoju ceļā uz Vakarbuļļiem un 36.autobuss mums ir vienīgais transports.
Vakara beigās viņš kursē 1 x stundā. Lai gan viņš ir patukšs pa dienas vidu, kad tur cilvēki nesēž vai es vienīgā, tomēr vakarā viņu izmanto un cilvēku ir daudz pieturā.
Vasarā kad cilvēki brauc uz pludmali, tad ir šausmas!
Pilna katra pietura. Autobuss jau galaunktā viss pilns, ka vietas nav, jo tas ir vienīgais autobuss uz Bolderājas jūru, neieskaitot 3.autobusu kurš kursē visu laiku, bet no manām mājām tas ir ļoti tālu un iet pa šoseju nebūtu prāta darbs, ja man ir blakām autobuss.

J joprojām raudu 13.05.2010

Kāpēc nebraucat ar savu mašīnu- tas ir daudz ērtāk?????????????/

J joprojām raudu 13.05.2010

15 trolejbuss ir foršs

Mamma 17.05.2010

Sabiedriskais transports ir tik dārgs ka eju visur kājām.

Mamma 17.05.2010

Trolejbusu ielās ka biezs vairs nav vietas ar mašīnām kur izbraukt. Pats smieklīgākais ka tie trolejbusi brauc pustukši.

K katoliete 17.05.2010

Diskusijas par gaidāmajiem svētceļojumiem uz svētvietām Latvijā un arī ārpus Latvijas robežām . ツ
ツ Ceļabiedru meklēšana, citas iespējas ceļot lētāk ar autobusiem, privātajiem auto, vai ar autostopiem .
ツ Autostopi . ツ
ツ Naktsmītnes lētāk ------- piedāvāšana un meklēšana. ツ
ツ Salidojumi, kopīgi domubiedru pikniki dabā, pārgājieni, kopīgas tikšanās. ツ

ツ Ikviens tiek laipni aicināts pievienoties šai domubiedru grupiņai:

ツ Liels lūgums šo informāciju par šo jauno domubiedru grupu pārsūtīt tālāk saviem draugiem, paziņām, kam patīk ceļot, dalīties kopīgos iespaidos par ceļošanu, pārgājieniem, autostopiem.

ツ Lai Dieva žēlastība Jūs pavada no dienas dienā !!! ღ ღ ღ

ツ Lūdzu, pievienojies pats un lūdzu aicini arī domubiedru grupai pievienoties savus draugus.ツ

N Nostbriesmas 20.05.2010

Protams.Brauc pustuksi.
Kapec ne?
Cilveki baidas no brunotiem kontrolieriem, kas sauj gaisaa.
Baidas no bomziem, kas pied visus vagonus, kopas atcela kontrolierus.
Baidas, redzot TV, ka tris tur, viens sit.
Baidas, ka ieliks cietuma, ja tevi piekaus kontrolieris.
Baidas iet tuvuma transportam un kontrolieru pulciniem.
Iet ar likumu.
Skaidrojums- bail no pistolem un apmelojumiem.
Privatpersonam ieroci jaaizliedz, tapat kontrolei.
Normalas valstis, Luksemburga, Japana, Ungarija nav ieroci privatajiem.
Lietuva ir leti trasports, iet biezi, vesi vagoni.
Igaunija pieklajigi kontrolieri, policisti, uzraugi.Loti laipni un saprotosi, inteligenti darbinieki.
Tadi iespaidi.

F FUI 20.05.2010

Vel, nekur neperk jaunus tramvajus, jo taupa.
LV perk.
Esam bagati, pistoles, briesmas, zemas gridas elles tramvaji par MILJONIEM!
Kontrolieri vagonos-konduktori nodrosinaja glabinu no BOMZIEM UN NARKAANIEM.
Vagoni bija tiraki.
Kontrolieri vispar pec TV un radio zinam ir ELLES LIMENII.
Arprata elle, kaa palestiinaa driz bus.

J joe 12.07.2010

bljeg kas tie pa memuariem saraxtiti doma kads witos lasa? ja es lasu bet nakamreiz vajag isak un kodoligak...

B Bencha 23.02.2011

Trolejbuss ir videi draudziigaaks un ekonomisks transportliidzeklis

P pasazir 12.08.2011

7. un 4. trolejbusa marsruti vairs nav tapec jo, kautkadi idioti ir taa izdomaajushi

F fancy 08.12.2012

sūdzības autorei: vai esat kādreiz braukusi ar 14. trolejbusu ap 8:00 darbdienas rītā? paveicas, ja aiz Biķernieku meža tiek iekšā! vai ap 17:00 darbdienas novakarē? jau Matīsa ielas pieturā trolejbuss ir pilns! pat nesaprotu, kādēļ RS nenovirza vismaz pa kādam garajam trolejbusam šajā maršrutā, jo tajā brauc tikai īsie trolejbusi. ar 18. trolejbusu tajos pašos laikos ir pilnīgi tā pati situācija - dažreiz novakarēs pat garais ir tik pilns, ka pirms Zemitānu stacijas pieturas vairs trolejbusā nav kur apgriezties. un Mežciemā ir Gaiļezera slimnīca, uz kurieni arī brauc daudz cilvēku - gan ar 14., gan ar 18. trolejbusu. tā kā - pirms teikt, ka nav vajadzīgs, "kādā sakarā", utt., utjp., ieteicams pārbaudīt. :)