Austrumu Slimnica - proktoloģijas nodaļa

Izsaucām "ātros" vecmammai sakarā ar 5 dienu aizcietējumiem. Ielika 12 nodaļā. Esam šokā par māsiņu bezatbildību. Nepienāk, par ārstu vispār nerunāsim, laikam uzskata, ka vecam cilvēkam nav ko pievērst uzmanību, māsiņu nodaļā nav, laikam visu laiku pļāpā vai dzer kafiju, spiežot pogu sanitāre sazvanīja (pa savu tel.) māsiņu, kura neapmierināta atnāca un "gariem zoboim" uzklausīja. Vecmammai problēmas ar vēderu, bet pirms mēneša apmutēta kāja, kura prasa aprūpi, rēta sānā iekaisusi, Māsiņas atbild, ka tur jāsaucot pārsiešanas speciālists no citas nodaļas. Es saku, ka tur tikai jaapstrādā ar ūdeņradi, jāapsmērē ar smēri vai spteretocīdu plus vēl viņai izgulējums papēdī, viņas uzskata, ka tas viņām nav jādara. Vispār esmu šokā. Kā var būt tāda attieksme??!! Ratiņkrēslu nav, sanāk, ka pacients ar amputētu kāju pa to nedēļu, divām var dabūt vēl izgulējumus, jo viņam kā plācenim jāguļ??!!!!! Atvedām savus ratiņkrēslus, aizvedām uz poda, vēders izgāja uzreiz, jo pat bērns zina, ka vēders, sevišķi šīs nodaļas pacientiem, iziet labāk sēdus vai tupus!!! Bet tur māsiņas visiem saliek pamperus un iet pīpēt! Kāpēc pūlēties??? Nu, kāpēc Jūs, māsiņas, strādājat, ja tas nav jūsu darbs????????????????

Ausainītis 25.05.2012

Iedod katrai masiņai pa piečukam, redzēsi kā attieksme mainīsies, Tavai omītei pat ratiņkrēsla nevajadzēs, jo māsiņas viņu nēsās uz rokām!

S skudrina 25.05.2012

Netaisos dot ne santīma, principa pēc, neatbalstu to, viņām par to maksā algu. Nepatīk - lai iet citur strādāt. Vienkārši cilvēki cieš, noklusē, pieļauj. Kad otrā rītā pasūdzējos nodaļas ārstam, kurš bija diezgan neapmierināts, vecmammu uzreiz aizveda un kārtīgi apstrādāja rētu, kāju pārsēja. babim ēst nedos 5 dienas, bet pašai pat dakteris nav paskaidrojis, kāpēc, cik ilgi, ko darīs!!! Tas tomēr atkarīgs no nodaļas vadītāja, pirms tam bijām ķirurģijā, attieksme bija puslīdz laba, ar šo nodaļu nevar salīdzināt.
Te māsiņa atnes babim glāzītē kapsuliņu, kapsuliņa nostāv dienu, kad prasu, kas tas? - māsiņa neko neteica. Izrādās svecīte, kas pašai bija jāizdomā, ka jāievada tūplī??!!! Un, ja nu viņa to būtu izdzērusi??!!! Tām māsām viss pie vienas vietas, tiešām nožēlojami.

Ausainītis 25.05.2012

Nabadzīte?Tev gan ir grūta dzīve! Iedomājies pati sevi to nabaga māsiņu vietā, kuras par nieka grašiem ir spiestas pazemīgi kopt slimniekus, par to saņemot pārmetumus!