Meklēšanas rezultāti

DurbeTūre - (Sūdzība)

Negaidīti esmu vīlusies valodu mācību-tūrisma firmā Durbe-Tūre, kur mācību brauciens uz Londonu 2005.g. 14.jūlijā izvērtās par ļaunu murgu jauniešiem un viņu pavadošajām personām. Maksimāli lielas finansiālas peļņas nolūkos Durbe Tūrebija nokomplektējusi neadekvāti lielu trīs tautību grupu (68 cilvēki), kuru mentalitāte un domāšana bija stipri atšķirīga

Options Employement - (Sūdzība)

Moj brat 4 nedeli nazad uehal v Angliju na rabotu (stroitelem), sidit vsjo eto vremja bez raboti. 4 sutok no4eval na avtovokzale, t.k. srazu oni dazhe zhiljo ne smogli predostavitj. V Rige za uslugi platitj ne4ego ne nado, zato v Londone ego obobrali kak lipku i kinuli na proizvol sudjbi. Spasibo, nashlisj ljudi v odnoj firme v Rige (nazivatj ne budu,a to skazhut agitacija) pomogli.

CML TOP STAFF( darbs arzemes) valdemara 33, Riga - (Sūdzība)

...vervesanas sauklis prese: ,,Solijumi Izpilditi!,, Jautajums VIETA butu, KAM? Ne jau darbiniekiem, kuri ir aizbraukusi ar Jums stradat uz Angliju!Spilgts piemers ir RED FUNNEL( www.redfunnel.co.uk ), Kas atrodas, Southamptona, apmeram 150 km no Londonas.Solits bija daudz: Sanemsiet £5.26 algu 1stunda, faktiski sanemam £4.85- kas ir zem minimalas algas.VEL TIKKA ATVILKTI NODOKLI -25%VEL - £70£ NEDELA PAR DZIVOSANU, MISKASTE( DZIVESVIETAS ATRODAS CENTRA, BET PALUKOJOTIES PA LOGU REDZI ATKRITUMU...

Sams Ltd - Piekrāpa un nenodrošināja ar darbu (Sūdzība)

Caur firmu SAMS LTD tagad esam nokluvusi Londona, 5 viriesi un 2 sievietes. Firma muus piekrapa un ar darbu nenodrosinaja. No mums strada viens virietis.

Tele 2 - (Sūdzība)

Nedavno polu4il S4et (podklju4enie). EB TV**U - okazivaetsja ja po no4am zvonu v LONDON , pri4em regularno. Summa samaksaj 89.45 . A JA VES` MESJAC PROLEZAL V BALNICE " GAIJLEZERS" SO SLOMANOJ 4ELUSTJU , TELEFON BIL DOMA , ZIVU ODIN - KAK interesno ja zvonil ??????? NAVERNO DOMOVIE!

Julianus inkasso - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Ko jūs tur sakāt. Pats kreditors apliecināja ka pārdeva Julian inaksso. Arī Julian inkasso sūtot rēķinus norāda kompāniju no kuras nopirka šo kredītu. Vienozīmīgi, man problēmas nebija. 6% gadā un viss mierīgi, maksā un neviens Tevi neaiztiek. A ondo jāatdod beigu beigās 10x vairāk nekā Julianam inkaso. Runājot par pārdošanu, tieši Ondo nav izdevīgi pardot, jo iegūst parādnieka PAMATSUMMU tikai. Tāpēc kreditors iet uz risinājumu, lai nebūtu jāpārdod, jo viņi tak neko nenopelna. Tikai nezinu vai var pārdot uzreiz Tiesu izpildītājam bez piedziņas kompānijas?

Julianus inkasso - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Julian Inkasso manā pieredzē ir izdevīgāks nekā Ondo jūsu minētais. Nezinu, ko Jums tur audzē % viņi, bet viņiem ir 6% gadā no nopirktās summas. Sastāda grafiku ar viņiem 24-36 mēnešiem un normāli arī var maksāt. Un parmaksa ir 6% gadā . Kur Jums tāda informācija ka viņi liek dubultā, dubultā liek sūda ONDO.

Julianus Inkasso Latvija - Nemāk runāt ar klientiem ( Komentārs)

Nemāk runāt ar klientiem ...ka ir izveidojusies slikta finanšu situācija un stāstu viņiem kā būs īstenībā, nevis kā viņi iedomājās, bet, ja nesaprot un turpina zvanītes tad jau sāku dažādos veidos ņirgāties :)) Rekordsmeni īstenībā ir nevis Julianus vai kāds cits parādu piedziņas kantoris, viņi nezvana katru dienu ir tāds Ondo lv,. tie mēdz viena cilvēka gadijumā pat 3-4x dienā zvanītes :)) Dārgā Ērika no Ondo, ja gadijumā lasi, kur Tu esi pazudusi, neviens Tavs kolēģis nesaka, kur esi, Tu man jau sāc pietrūkt ;)))

Ondo - maldināšana ( Komentārs)

maldināšana Likumsargam taisnība, Ondo, Smscredit un Vivus pieder tam pašam 4finance, kas tos sadalīja trīs daļās (trīs sia), lai gadījumā, ja PTAC uzliek kādu sodu, pārējie varētu turpināt darboties. Atsauksmes var apskatīties http://kredit.lv/ondo-lv-atsauksmes/ bet tas vairāk izskatās pēc vērtējuma.

Julianus inkasso - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Skaidrs es neesmu droša, varbūt arī 10 gadi kopumā jāpaiet. 130 dienas nu gan vilka gumiju , tur arī procenti izauga Ondo. Tad pārdeva lai nopelnītu uz procentiem

Julianus inkasso - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Drīkst uzzināt cik ilgā laikā kavējuma ziņā, Ondo pārdeva Julianam tavas saistības? Cik ilgi bija jakavē , lai nonāktu piedzinējos. Paveicās ka Tiesu izpildītājs tas nav, bet Julian inkasso. Tā vienkārši nenorakstās, ar katru Jaunu brīdinājuma vēstuli tiek skaitīti jauni gadi, ja nemaldos.

Julianus inkasso - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Tu esi redzējis dokumentus, kas pierāda, ka viņi ir nopirkuši tavu parādu, jeb parāda pirkšanas līguma ir norādīti tavi personas dati un parāda summa? Jeb viņi tev tikai pateica, ka ir nopirkuši tavu parādu. Kādēļ ondo pārdot viņiem pa mazāku summu, ja viņiem izdevīgi tev sākumā to piedāvāt. Vienkārši es zinu kā tas notiek citās valstīs. Neviens nekādus parādus nepērk, bet gan piečurā ausis ne īpaši gudriem cilvēkiem

Julianus inkasso - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Es diemžēl neatgriezīšos Latvijā vispār tāpēc arī nebija domas viņu atmaksāt, ja viņi būtu ar mieru samazināt uz summu par kuru nopirka no ondo tad es atmaksātu, bet es netaisos maksāt 3000€ procentos

Manslizings.lv - Prātam neaptverami procenti, afēristu, augļotāju kantoris ( Komentārs)

Prātam neaptverami procenti, afēristu, augļotāju kantoris ...ir tas, ka līgums tiek formēts ar ķīlu (šo pašu auto), - tātad tiesā nespēsiet sūdzēties par nepamatoti augstiem %, kas mūsu valstī ir *2 no pamatsummas., jo apakšā ir ķīla. Šajā gadijumā GPL ir 35%, kas savā ziņā ir maza, ja salīdzina ar visādiem ONDO, smskredītiem un līdzīgiem augļotājiem, bet pievēršiet uzmanību šādu augļotāju viltībai, - sākumā ejiet skatīties mašīnu un tad visu izrunāsim :))), - it īpaši jauniem cilvēkiem jūtot ka kārotā manta jau ir praktiski kabatā aizverās smadzenes un diemžēl nespēj adekvāti izvērtēt darijuma sekas ...

Par izrakstīto administratīvā parkāpuma protokolu - Neloģisks Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbs ( Komentārs)

... Jā, bet re, ar laiku cilvēki pieradīs, ka tur ir zīme (nepieradīs - dabūs sodu). Lūgums neteikt, ka "Mēs/es" uzliksim sodu, kā minēju jau iepriekš, neesmu policijas darbinieks, vai tādam tuvu stāvoša persona. (tikpat labi varat teikt, ka esmu arī Ondo.lv un Hesburger darbinieks, jo arī par šīm lietām esmu iesaistījies diskusijā). ja turpinām par domu graudiem - "Ta nu gan nesakiet, Jus pats esat šī sabiedribas dala kuru uzmanību esmu pievērsusi".. uzmanības pievēršana un atbalsts ir 2 krasi...

Ladyloan - Krāpšanas, slikts serviss nekādas pretīmnakšanas ( Komentārs)

Krāpšanas, slikts serviss nekādas pretīmnakšanas Tur esmu nesen un šī nav antireklama, nekad neesmu izvairijusies maksa to ko aizņemos, bet ja sāk čakarēt kā Ladylon tad iešu uz pilnu banku, man ir vairakas kredītsaistības tai skaitā ar Banknoti , Bino, Ondo, Vizia, Credit 24 visās citas kompānijas var normāli vienoties un šādu apsurdu kā piedāvāja Ladylon nepiedāvā NEVIENA no viņiem! Bino sadalā pamatsummu 6 maksājumos, pat zvana pabrīdina, ka pēdējais maksājums jāveic mazāks, lai dzēstu kredītu. Nelepojos, bet diemžel pieredze ar kredītiem ir, katrs kuļas LV kā var... Šādu apsurdu kā pieredzēju ar Ladylon neviena kompānija nepiedāvā!

Ondo - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Ganjau Tu strādā ondo, ka vari tik gudri runāt, ja nezini situāciju, tad labāk nerunā! Un es nesaku, ka esmu apkrāpta! Zinu, ka ir laicīgi jāmaksā, nevajag man te morāles lasīt! Visus nosacījumus zinu, kādi ir līguma nosacījumi. Ja Tev būtu tāda situācija, ka tevi mašīna notriec un ilgi ārstējies šaubos vai tajā brīdi varētu visu summu atdot! Tā kā ja neko nezini, tad lūdzu savus komentārus paturi pie sevis!

Ondo - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana :D es ar šitiem izgājieniem no Ondo izgāju cauri :) liec mīksto viņiem, neņem galvā, bet tajā pašā laikā krāj naudu, nemaksā arī piedziņas kompānijām, gaidi kad aizies līdz cedēšanai, pēdējā variantā pirms cedēšanas viņi tev piedāvās atmaksāt tikai pamatsummu sastādot grafiku, nu un tad arī iekrātā nauda noderēs.

Ondo - maldināšana ( Komentārs)

maldināšana Ondo .lv panemu kreditu,darba aizkveja algu,vienojamies ka tada datuma nomaksasu,maz ta ka lieli soda procenti un ielika paradnieku registra,bet pac labakais ka nomaksaju kreditu a no registra nenoņema.Uzzinaju pec kada laika ka nau nonemts?Zvanu lai noskaidrotu kapec ta,vel melo ka viss ir nonemts. Pec zvana uzreiz nonema.

Ondo - SMS ar atgādinājumu personai ar ko nav nekāda sakara ( Komentārs)

SMS ar atgādinājumu personai ar ko nav nekāda sakara Labdien, te jums zvana no Ondo - sakiet lūdzu vai jūs tiešām esat persona XXX XXX? Mēs vēlamies jums nosūtīt SMS- drīkst? tādai būtu jāizskatās sarunai? ja nav tev domāts ignorē vai palūdz atslēgt Ja arī tel numurs ir lietošanā 4 gadus un vairāk cilvēks sen atpakaļ reģistrēja tavu numuru - pēctam kautkādu iemeslu dēļ vairs netika izmantots un tu iegādājies to pašu tel nr - tad cilvēks atkal ņēma kredītu un kavēja, bet numurs palicis vecais.