www.sudzibas.lv Krāpnieki internetā Automašīnu uzpircēji-krāpnieki

Krāpnieki internetā - Automašīnu uzpircēji-krāpnieki

Esam nonākuši dzīves-izdzīvošanas problēmās, tapēc pārdodam dēla kartingu!Ir saliki visos portālos, bet...diemžēl atsaucas tikkai krāpnieki.Pārsūtiet man transporta uzņēmumam attiecīgu summu, manā gadījumā 500Ls, lai jūs caur PAYPAL varētu automātiski saņemt savus 3000Ls.Mums tas šobrīd ir dzīvības jautājums, tapēc karts pilnā komplektācijā tiek pārdots par tik zemu cenu.Bet tas vēl nav nekas.Pircējs uzrāda ardesi ASV( Es esmu Michael Hayden, no Las Vegas, es esmu apmierināts ar nosacījumu kartings. I būs maksāt jums caur PayPal .. Un es parūpēsies par visiem sūtījumiem sagatavošana kartings uz manu mājas:

Vārds: Michael Hayden
Adrese: 2091 RD tiesa
Pilsēta: Las Vegas
Zip kods: 35007
Valsts: Amerikas Savienotās Valstis, bet iemetot googlī [slēpt]@aol.com
Transporta kompānijai kurai man jāpārskaita it kā 500 Ls tiek uzrādīta NOSAUKUMS: Robin Freeman
ADRESE: South Quay Plaza, 183 Marsh Wall
County: London
ZIP CODE: E14 9SR
VALSTS: Lielbritānija
Kas jau šeit ir pieminēta kā krāpnieciska!
Bet lielāks šoks bija tas, ka pārbaudot e pastu man izmeta ārā tepat pagastā dzīvojošu personu!
Tā kā mums tas ir dzīvības un nāves jautājums vai tiešām nav nekkādas iespējas šos krāpniekus apturēt!Ja jau viena sūdzība ir bijusi-izsekot IP adresi un vai nu sodīt, vai vienkārši bloķēt, nu taču ir jābūt kādai iespējai to visu apturēt un šīs jaunās maksāšanas kompānijas PAYPAL un WESTWRN UNION uzlikt filtrus!Nu nezinu, bet mīlīši, turiet acis vaļā un saglabājiet cietu nostāju.Nemaz Nigēriju nevajag!Tepat LV un kaimiņš var būt pamatīgs krāpējs!

N Nata 24.05.2010

Caur Western Union gan naudu nesutiet.

Pay Pal, ja perc no e-bay, ir iespeja savu naudinu atgut.

No Western Union, aizies ar galiem.

Nekad to nedariet.

J Juris 26.05.2010

He, he - Jūsu kaimiņš tagad grib pirkt manu mašīnu - ļoti jau nu ieinteresēts! :D

R raimonds 29.05.2010

mans auto vinjam arii intresee audi A6 veelas iegaadaaties:D

D dodo 11.06.2010

cīnīties ar viņiem ir tas pats kas ar vējdzirnavam cīnīties, jo e-mailu var mainīt kaut vai katru dienu :)
Nevajaga būt lētticīgiem un cerēt uz baigo haļavu :)
1) nafig cilvēkam no ASV būtu jāpērk jūsu auto ja tur ir lētāk?
2) bankas nekad nesūta nekādus e-mailus ar lūgumu pārskaitīt naudu :)
3) asv ir apmēram 110V strāvas padeve nevis kā mums 220

ir dzirdēti arī gadījumi ka tie krāpnieki vēlas iegādāties elektro preces piemēram jūsu datoru, un cilvēki uzķeras un sūta naudu ha ha, Nafig jenķim pirkt elektro preci kas viņam nestrādās dēļ strāvas atšķirības

V Vita 11.06.2010

Ja prasa naudu tad 100% krāpnieki.

K Kārlis 15.06.2010

Nupat saskāros ar līdzīgu situāciju - ir pircējs (it kā no Anglijas, kur, cik zinu, mašīnām stūre ir labajā pusē), kurš ir gatavs pirkt manu mašīnu (13 gadus vecu) un caur Pay Pal pārskaitīt naudu, ar nosacījumu, ka es viņa aģentam caur to pašu Pay Pal pārskaitu pick up fee (mašīnas transportēšanas izdevumi).
Lūk, arī vainīgais: teriza ross
Citiem ieteiktu - kaut vai ierakstiet šāda potenciālā pircēja vārdu uzvārdu, e-mail adresi google un paskatieties, ko par šo cilvēku var atrast un vai tāds vispār eksistē (manā gadījumā par šo cilvēku nebija vispār nekādas informācijas).
Esiet uzmanīgi un neļaujiet sevi piemuļķot:)

K Kalvis 19.07.2010

Sveiki!

Stingri visiem iesaku izvairīties no [slēpt]@gmail.com!!! Krāpnieks no Nigērijas pārskata ss sludinājumus un mēģina izkrāpt no pārdevējiem preces! Esiet uzmanīgi !

E ES 25.08.2011

Vai kādam ir darīšanas ar šādām personām internetā?
Transport Company: "Global Courier Logistic Company"
Address:
Postal Code : CF11 7LX
Country : England
un Robert Marton?
Mana situācija ir šāda:
šis RM piedāvāja pirkt manu auto, un vuņš teica, ka gatavs pārskaitīt uz manu kontu naudu. Mums bija ilga sarakste, kā beigās es viņam uzrakstīju savu bankas kontu un vārdu un uzvārdu. Viņš man teica, ka pārskaitīs uz manu kontu arī transporta izdevumus, kuri pēc tam pēc viņa lūguma man būs ar WESTERN Union būs jāsamaksā autopārvadātājam. Es piekritu palīdzēt, tikai ar tādu norunu, ka maksāšu tikai tad, kad naudu būšu saņēmusi. Viņš tam piekritaa. Tikai nākamajā rītā man atnāk vēstule jau it kā no bankas (Royal Bank Of Scotland Wire Transfer ), ka maksājums ir veikts, bet man vispirms ir jāpārskaita ar WESTERN Union būs jāsamaksā autopārvadātājam un pēc tam, kad būšu aizsūtījusi pdf. kvīti par maksājumu, tā banka veiks pēdējo darījumu un nauda būs kontā.
Es protams sāku argumentē, ka neko avansā nemaksāšu. Tad man sāka nākt draudu vēstules, ja es nemaksāšu aģentam, tad es tikšu nosūdzēta interpolam un viņi mani sazināsies, es varu nonākt cietumā par krāpniecību.

* ****** 25.08.2011

Vienīgais kur tu vari nonākt tie ir zaudējumi.Tevi mēģina apzagt pēc parastās shēmas.Sūti dirst un pat nelasi viņu sūtīto pastu.Laikam jau viņi mūs uzskata par pilnīgiem lohiem.

T To****** 25.08.2011

Šoreiz tu kļūdījies, viņi mūs uzskata par sevi zemākiem radījumiem-baltajiem nēģeriem!

* ****** 25.08.2011

Un galvenais, kas mani mulsina, brīdināti tiekam nepārtraukti, pašiem liekas ka arī ir galvas, bet nepārtraukti kāds uzķeras uz šo .Nu padomājuši kaut tikai vienu-kāda velna pēc viņiem būtu vajadzīgas pa mūsu sūdīgajiem ceļiem sačakarētās mašīnas un par bargu naudu, jo viņi parasti nekaulējas.Kamēr mūsējie priecājas, ka ir atraduši lohu, tikmēr pašus aptīra.

T To****** 25.08.2011

Daba nemīl tukšumu!

Svēti vārdi!

L latvietis 13.09.2011

Mans stāsts ir identisks Es (25.08.2011) stāstam!

Krāpnieka e-pasts: [slēpt]@gmail.com

Lūk arī PICK Up agenta Headquarters dati:
Country United Kingdom [slēpt]@googlemail.com

Izmantoja BARCLAYS Bank datus [slēpt]@OfficeEmail.net) -sūtot man info par it kā veikto transsakciju 1000, 00 Ls vērtībā, lai gan auto cena bija 600, 00 Ls

Lūdza caur WESTERN UNION pārskaitīt 400, 00 Ls viņa Pick up agentam, lai aktivizētu rezervētos 1000, 00 Ls mana bankas kontā
Nāca arī draudu vēstule, par FBI, interpolu, IC3...atbildēju, ka griezīšos policijā par šantāžu. Ar to arī mūsu 6 dienu garā sarakste tika izbeigta!

NEUZĶERATIES!!!

M Māris.... 20.10.2011

Draugi mīļie tieši tas viss pašlaik notiek ar mani ar draudiem un tt.. tieši tas pats ko te apraksta neticiet tam murgam... manā gadijumā ir iesaistīti ROBERTS MORTONS un Transport Company: " Global Courier Logistic Company "
Address:
Name : Alex Mccarthy
Address : Flat 2 84 Stockland Street,
City : Grangetown
State:Cardiff
Postal Code :CF11 7LX
Country : England
kas viss esot sadarbībā ar RBS banku... neko viņiem nemaksāju un netaisos.. taču jā sākums visam tam izskatās jauks un rožains...

H Helmuts Puteklis 18.11.2011

UZMANĪBU !!!
Krāpnieki ir atkal Latvijā. Ķipa grib pirkt auto pa 3500 euro kā dāvanu tētim, un atsūta man paraugu ka tūlīt ieskaitīs manā kontā 4000 euro, bet pirmstam MAN caur Western Union jāpārskaita transportēšanas firmai 500 euro, tad manā kontā ieskaitīs 4000 euro. Paprasīju lai atsūta personas datus, tātad persona ir Debzy Lana, dzīvo Tom Berl, 50 Collingwood Dr., Rochester,
NY 14621..., iegāju internetā, māja ir pārdošanā New York, bagātnieku rajonā .

Country United [slēpt]@
BusinessMailBox.com.

Šī ir transportēšanas kompānija, kurai bija jāpārskaita 500 euro. Tāpat bija draudi par FBI, utt.
Mīļie letiņi ir grūti laiki, turiet acis vaļā plaši, NEUZĶERIETIES>

J jurijs 27.11.2011

man gandriiz taapat vien sanaaca kaa jums pareejiem labi kad izdomaaju apskatiities kautko shitaadu

A Aigars 29.11.2011

Pārdodot savu auto arī saņēmu līdzīgu piedāvājumu. čalis no UK (ebzy lana ), kas strādā uz kuģa un nevar klātienē neko nopirkt, tāpēc pārskaitīs līdzekļus un visu pārējo nokārtos firma [slēpt]@BusinessMailBox.com} ) . Tāpēc pievērsiet uzmanību pirkt gribētājiem ar līdzīgu piedāvājuma raksturu.

E elina 29.11.2011

man sanaca lidzigi tikai ar telefonu ieliku neta pardodu jaunu telefonu.man atraksta ka draugam sutit vajag..nu ok es nekad neticu tadam lietam bet neiznu kadelj sava stulbuma pec soreiz noriskeju..dzeks saka ka no kanadas ir un man janosuta vinjam ir tracking code par to ka tel.izsutits uz nigeriju vinja darugam./.es ka mulkite skrienu uz pastu suutu(neiazdomjaoties vinju ka vareju ES apcakaret savadak, , , bet nu par velu)..vinsh kip man par 90 ls vertu telefonu solija 310 euro..divaina summa...banka kip rakstija ka vajagot atsutit tracking kodu un tad mans konts tikshot aktivizets un ok nosutu tracking code beigas kip epasts no vinja bankas ka vajagot 90 euro parsutit kip komisija ta vai ka un man atsutishot atpakalj 400 ruto..kip ka caur citu banku ar neesot iespejams naudu atsutiit..kkads bullshits..saku dirsties ar nezinamo epasta rakstitaju..sis man vel saka ka lai sutu naudu vinjam atrak..kkads tur terminsh kipa..
janobloke vel konts lai naudu tas krapnieks neiznem..ties akontu devbu uz kura nauda nekad nav:D..nu ret
taka nav ne nauda ne telefons..

O Ola 01.12.2011

Country United Kingdom